Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Bugun cok mutluyum , ruyamin yorumunu ogrendim rabia hocamdan ,Allahin izni ile
şeb-i aruzum başlıyormus
şeb-i aruz demek,
zikir yaptığımızda bir gün gelir evliyalardan ders almamız biter. Öğretmenin ve öğretmenlerin Resulullahın huzuruna çıkar''Ya resullullah ümetimden bu kulumun bizden marifetin için de alacağı ders kalmamıştır biz bu ümmetine kefiliz bundan böyle eğitimini size bırakıyoruz'' dedikleri an şeb-i aruz başlamış olmaktadır.Bu ilk öğrenme devrin bittiğinde Allaha yolculuğunu sevgili peygamber efendimiz sav ele alır ,
yani öğretmenim öğretmenlerin en güzeli , rabbime sonsuz kere hamdolsun , yasatan rabbime hamdolsun
Rabiam rabbim senden razi olsun
rabbim muaffak eylesin hayırlı olsun ,zikir yapma dışında nasılsınız neler yaparsınız nasıl dualarınız olur açıklayıcı bir şekilde anlatırsanız bizleride aydınlatırsınız malumunuz hepimiz yeniyiz zikirlerde üçbuçuk ay oldubaşlayalı çok eksik hissediyorum kendimi

Rabbim seni seviyorum sende beni sev diye dua ettim hep , elhamdulillah imtihan gonderdi , sabrini da verdi , zikirlerimi hic birakmadim sukur namazlarida tabiki, muharrem hocamin sohbetlerini mutlaka dinleyin , ruhu besleniyo insanin ve sonunda lutuf veriyo rabbim, rabiam zaten cansuyum onuda her konuda dinlemek gerek

şeb-i aruzum başlıyormus
şeb-i aruz demek,
zikir yaptığımızda bir gün gelir evliyalardan ders almamız biter. Öğretmenin ve öğretmenlerin Resulullahın huzuruna çıkar''Ya resullullah ümetimden bu kulumun bizden marifetin için de alacağı ders kalmamıştır biz bu ümmetine kefiliz bundan böyle eğitimini size bırakıyoruz'' dedikleri an şeb-i aruz başlamış olmaktadır.Bu ilk öğrenme devrin bittiğinde Allaha yolculuğunu sevgili peygamber efendimiz sav ele alır ,
yani öğretmenim öğretmenlerin en güzeli , rabbime sonsuz kere hamdolsun , yasatan rabbime hamdolsun
Maşallah suphanallah ,Rabbimize şükürler olsun ,mübarek olsun ,allahim güzel allahim lutuflariyla tüm uveyslerimize banada nasip etsin amin aminnnn inşallah

şeb-i aruzum başlıyormus
şeb-i aruz demek,
şeb-i aruzum başlıyormus
şeb-i aruz demek,
Maşallah SubhanAllah Mubarek olsun kardesim
Rabbim daim etsin insallah
Bizlere ve tum kardeslerimize de nasip eder insallah.
Amin

Allah ve Resulunun ve sevdiklerinin selam ve bereketi üzerinize olsun.
Can Rabia Hocam Rabbim mubarek eylesin Ögretmenliğini Ilmin Nurun yağmur gibi yağsın InşaAllah. Bu yolda senide bulduğum için Rabbim nasip ettiği için Hamd olsun.
Advil Üveys mübarek olsunnnnnnn:)
MaaşAllah Rabbim Ilmini Nurunu arttırsın yağmur gibi yağdırsın.
EsSelam

hayirli aksamlar canlar
az önce ikinci öğretmenim bildirildi çok sukur. Said Nursi Hz.
Rabbim tüm kardeşlerimi yolunda daim eylesin insallah.Amin
Cok sevindim hayiirli olsun said nursi hz.nin hayatini kitaplarini cok okudum onun kitaplarindan yapilan sohbetlerinide hayranlikla dinliyorum insallah banada nasip olur cok duygulandim

Cok sevindim hayiirli olsun said nursi hz.nin hayatini kitaplarini cok okudum onun kitaplarindan yapilan sohbetlerinide hayranlikla dinliyorum insallah banada nasip olur cok duygulandim
Amin canim Allah razi olsun Rabbim tüm güzellikleri tüm kardeşlerime yasatsin insallah.
Ben de okuyup anlamaya çalışacağım insallah. Çok değerli hepimiz için Rabbim sana da lutfeder insallah kardesim :)

X