Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Ozurdilerim içimden çok geçti keskede cagirsaydim affını dilerim...
Canım benim canım kardeşim
Allahim buguzel cuma hurmetine dualarını kabul etsin inşallah gönül muradın nasip olsun ...
Canım benim bende Biray olacak buraya başlayalı karisik rüyalar içindeyim hakkını helal et senin sitemin beni çok duygulandirdi ablam olarak çok sevindim

Bi anlık boşluğa denk geldi unuttunuz galiba abla önemli değil dualarını eksik etme

Zikir hakkında kim neler biliyor bilmiyorum ama çoğu insanın kulaktan duyma şeylerle yanlış şeyler bildiğini biliyorum.

Şöyle ki zikir rast gele yapılmaz ve etkisini birkaç bin okuyunca göstermez. Her insana özgü zikirler vardır ve bunu herkes çıkaramaz. Ebced hesabına göre de yapılması lazım.

Ama tabi kesin ve kesin olarak Kalpler ancak Allah’ın zikriyle huzur bulur.

Daha bilinçli yapılmasını tavsiye ederim.

evet bunu bende duymuştum.
zikirlerin en güçlüsü la ilahe illallah dır.

ben size ruyami msj atsam yorumlayabilir misiniz?
gordugum bebekli ruya gozumun onunden gitmiyor.

s.a bacılar cumanız mubarek dualarımız kabul olsun inş
tabiki katılırım hemen hemen bütün bizim kızlar burda gibi
yaseminim ALLAH razı olsun böyle bişiye vesile oldugun için bacım
mazeretliyim mazeretim bitsin bnde başlayım ALLAH izin verirse inş
yasemin egerki sen bildirim yapmasaydın ben burayı duymamış olacktım ALLAH senden razı olsun
Rabia2015 bacım ALLAH sendende razı olsun

Rabbim hepimizden razı olsun canım

Adetliyken bu zikir yapılıyormuş canım. Rabia ablaya Özelden msj atıp istediğin soruyu sorabilirsin cevap veriyo hemen sağolsun

ben size ruyami msj atsam yorumlayabilir misiniz?
gordugum bebekli ruya gozumun onunden gitmiyor.
Allah'ın ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun.
Sayfalarımızı ziyaret etmenizden memnun oldum. Bu topikte tevhid okumanın kazandırdıkları, yaşanan güzellikler paylaşılıyor.Yorumlanan rüyalar tevhid okuyan kardeşlerimizin gördüğü salih rüyalardır. Sizin rüyalarınızı yorumlayabilmek için sizin de tevhid okumanız gereklidir.Buradaki kardeşlerim ne şekilde okuyorlarsa,siz de aynısını yapmalısınız.
İlk sayfalarda tevhid okumanın nasıl yapılacağını detaylı anlattık. En kısa zamanda başlamanız ve yaşatılan güzellikleri sizin de yaşamanız dileğiyle.Allaha emanet olunuz.

Selamınaleyküm arkadaslar.
uzun suredir yapmiyodum zikri. Bugin baasladim biraz once ve hala dilimde La ilahe illah zikri. Daha oce zikiri cekerken camdan nur yagdigini gormustum burayada yazmistim bilenler bilir.
Icimden yine camdan bakmak geldi ama ben biraktim yeni basladim Ravbim hemen gostermenz bana nurunu dedim yinede cama gittim ve yagan incecik nurlari gordum toz gibi ama yesil oldugu cok belli yasatan Rabbime sukurler olsun.Cok utandim daha sonra ben zikri biraktim. Daha baslayali henuz oldu ama sanki Rabbim beni bekloyomus gibi hissettim. Bi yanim sevindo bi yanim uzuldu biraktigim icin. Insallah bu sefer daim olur zikrim

Allah razi olsun.
ben tevhidi bi suredir okuyorum,bunun disinda farkli zikirlerde cekiyorum.
esmalarla dualar yapip teheccud namazina kalkiyorum.
1 haftadir sessiz sessiz bu konuyu okuyordum fakat yorum yazmamistim.
bebek ruyasiyla ilgili yorumu gorunce dayanamadim.
ben 100 degil kimi zaman 300 civari tevbeyle basliyorum dualarima cunku biliyorum ki elimden ayagimdan herbi azamdan gunah cikiyor butun gun.

Canim ruyanin yorumlanabilmesi icn bu zikri yapiyp olman lazim
Yani zikir yaparken gorunene ruyalar yorumlanabiliyo sadece. Rabia abla daha iyi anlatir sana zaten

Canim ruyanin yorumlanabilmesi icn bu zikri yapiyp olman lazim
Yani zikir yaparken gorunene ruyalar yorumlanabiliyo sadece. Rabia abla daha iyi anlatir sana zaten

evet yukarida da yazdim.
ibadetime devam ettigim sure icerisinde gordum ruyayi,10 gun oluyor olmuyor ama anlam veremedim ama gozumun onunden de gitmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…