Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Ben bir türlü tam düzenli okuyamadım..Yani okuyorum ama sayıları bır bakıyorum geçmişim bir yada iki fazla okumusum...
: (

Ben bir türlü tam düzenli okuyamadım..Yani okuyorum ama sayıları bır bakıyorum geçmişim bir yada iki fazla okumusum...
: (
Fazla okumaktan birsey olmaz sanirm canm Rabia ablanin dedigi sayilar asgari yani en az okunacak sayilar.önemli olan niyet sen devam et Rabbim niyetini kabul etsin

Parmagindaki muhurun fotografini atarmisin. Nasil bisey oluyo cok merak ediyorum.
beceremem yapabilsem atarımda uzunlamasına tırnağımın üzerinde bıçakla çizilmiş gibi benimki az belirgin rabia hanımda daha belirgin hali var birde ben şöyle düşündüm .benimde bunlar yeni oldu hiçbir gelişme yoktu geçen hafta türbe ziyaretleri yaptım ondan sonr oldu,arkadaşlar rabia hanım ben dua edemiyorum nasıl dua edeyim namazlardan sonra dünyalık istemeyecekmiyim kafam karıştı aydınlatırsan çok sevinirim sizmi söylemiştiniz okumuşmuydum biyerden dünyalık istemeyin diye bilemedim

Allah ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun.
Allah sana bu Zikrin bereketini nasip etsin. O boşluk ve çaresizlikte sarıl Zikire.
EsSelam
Allah razı olsun. insallah
Rabbim kurtarır beni. Allah sizin de dualarinizi kabul etsin insallah. Bu başlıktaki herkesin dualarini kabul eylesin inşallah

Evet bnde bunu cok merak ediyorum ama soyle bisey daha var ki biz aciz kullariz ondan istiyoruz. Ben soyle diyorum namazlarda Allahim bize dunyada da ahirettede guzellikler iyilikler ver.

AMIIIN CNM RABBIM HEPIMIZI RAZI OLDUGU KULLARINDAN EYLESIN INSALLAAHHHHH....
OKUYALIM BIRLIKTE .BENDE 2 GUNDUR OKUYORUM HEPSINI...

en önemlisi ve güzelide namazlarımda oldu koşarak gidiyorum aksatmıyorum sabah namazına uyanıyorum teheccüd namazına uyanıp kılıyorum şükürler olsun yaşatan rabbime
Ayy ablacim bendede aynısı oldu çok şükür koşarak gidiyorum namazima abdest aldım dışım kanasa önceden olsa kanadı derdim bırakırdım şimdiyse fircalayip kanı temizliyorum yeniden abdest alıp çok şükür namazlarımı aksatmadan kiliyorum allahim daim etsin inşallah ablacim inşallah banada nasip olsun yasadiklariniz

Veson @hiye @azap_cicegi @evTik
Kızlar bu topiğin ilk bi kaç sayfasını okurmusunuz.
Çok güzel bi zikirden bahsediliyo
Belki sizde aramıza katılırsınız.
2 gündür bende çekmeye başladım
Allah senden Razı olsun baştan beri okuyorum.çok etkilendim Rabbim bana da nasip etsin inşallah.nefsini gördün mü cnm

Veson seni burada girmek çok güzel tatlım kaç gundur sana söyleyim diye dusunuyodum ya se min e nasip oldu çağrı yapmak Rabbim kabul etsin zikirlerimizi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…