Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Tatlım ben başlayalı daha bir hafta oldu ilk önce nefsim gösterildi sonrada öğretmenim verildi rabiatul adeviye hazretleri inşallah Rabbim yolundan ayırmaz tam umutsuzluğa dusuyorum aklıma kötü düşünceler geliyor sonra buraya bakıyorum rabia abla güzel bi haber vermiş oluyor bi kez de çok güzel bişi yaşadım ama tam oylemi boylemi AA gerçekmi derken anlık bisidi kayboldu gitti yani başlayalı da beri ilginç bi huzur ve güven duygusu var içimde Rabbim yolundan ayırmasını hepimizi inşallah
Zikri cekmeye baslayan arkadaslar neler yasiyorsunuz? Kim ne durumda merak icindeyim

Ben bu sayfayi okurken aklimda soru isaretleri vardi hep hatta karsi bile cikmistim olmaz diye ilk sayfalari okuyanlar bilir. Sonra @NickimTam13Harf arkadasimizla konustum ben sordum o cevapladi Allah razi olsun. yinede teredduteydim nefsim rahat birakmadi hix. Gece uyurken dua ettim Rabbim hayirliysabu zikir bana bi isaret gonder diye. Tevhid cekerek uyudum. Somra oglumu emzirmek icin uyandm henuz gozlerimi acmamisken biro bana gel gel dedi. Gordum bi adamdi. Rabbim gojderdi isaretini dedim ve basladim zikire. Sonra muharrem hocanin videolarini izle dediler bana bende izlerken ne gorim bana gel gel diyen adam muharrem hocanin sakalli hali. Sasirdim tabi. Neyse basladim zikre nefsim gosterildi. Sir ayetim verildi. Yagan nurlari gordum. Esim alkol iciyodu ben zikire basladigom gun ickiyi birakti. cok dua ettim biraksin diye birakmosti ozaman. Ama ben zikri biraktim yine basladi. ALLAHIN izniyle tekrar birakcak insallah.
Uzun aradan snra bugun ilk defa zikirimi yaptim Rabbim hemen mucizesini gosterdi nur yagdirdi hamdolsuj

Cok güzel masallah.umutsuzluga düşmek yok Allahın izniyle daha cok güzel seyler yasayacagiz Allahin izniyle

bende başlayalı iki buçuk ay oldu,nefsimi gördüm sır ayetim verildi , sol orta parmağımda işaret oluştu ,kimler nezaman başladı neler yaşadı yazarlarsa güzel olur
Ahh ablacim allahim banada yasatsin sabirsizligimdan içimde kırılma noktası oldu okuruna bırakacağım karisik rüyalardan cikamiyorum

Tekrar baslayip bir daha da hic birakmazsiniz insallah çok güzel seyler yasamissiniz masallah

2 gece evvel uykuda geldi koku
dünde gndüz geldi burnuma
nasıl anlatsam çok keskin di
uykudan uyandım.
gül zambak gibi tarfsiz bir kokuydu

Bende nefsimi gordum. Ve 2 hafta once salih bir ruya gordum.Rabia ablam ruyami yorumlatti sagolsun. Hamdolsun Rabbime. Ama henuz ogretmenim verilmedi yada uyanikken farkli bisi yasamadim Allah bilir en guzelini bende acaba bisileri eksikmi yapiyorum diyorum.hatta bazen acaba benim bu tarz seyler yasamami tesetturlu olmadigima bagliyorum. Vesvese ler oluyor.Rabbim banada nasip eder insaAllah

Böyleside imtihan olabilir canm.banada daha ögretmenim verilmedi ama sir ayetim verildi cok şükür

Böyleside imtihan olabilir canm.banada daha ögretmenim verilmedi ama sir ayetim verildi cok şükür
Evet canim haklisin. Rabbim butun kullarina lutufkar. Suan nefes almamiz onu zikretmemizde bir lutuf anlimizin secdeye gitmeside bir lutuf. Vesvese iste hepsi Allah a siginiyorum. Masallah ne guzel Allah daim etsin.

Evet canim haklisin. Rabbim butun kullarina lutufkar. Suan nefes almamiz onu zikretmemizde bir lutuf anlimizin secdeye gitmeside bir lutuf. Vesvese iste hepsi Allah a siginiyorum. Masallah ne guzel Allah daim etsin.
Amin canm.benimde vesveseye düştüğüm oluyor insaniz.la ilahe illallah marifet dilinde Allahi sevdigini söylemek oluyormus.biz Rabbimizi seviyor ve sevdigimizi söylüyoruz varsin bir isaret görmeyelm Rabbim bizleri affetsin oda bizi sevsin yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…