Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Maşallah size yasemincim çok sevindim Rabbim daim etsin inşallah ay ne güzel olmuş hemen etkilenip başlanan nasıl mutlu oldum anlatamam zaten sana hep içim isiniyodu dua grubundan dolayı demek Üveys kardeşi de olduk sonunda ayy ay çok mutluyum öptüm çok seni
....

......

Selamün Aleyküm hanımlar
82. Sayfanın tamamını okudum.

Eşim ve ben dün itibari ile bu zikre başladık

Rabbim kabul etsin inşallah

Vesile olanlardan Allah razı olsun
Sayfayı takipteyim

Allâh'a emanet olun...

..........

.....

Selamunaleykum arkadaslar .
ben malesef biraktim zikiri ama bu gece baslicam insallah. Tabiri caizse ot gibi yasiyorum. Namazlarimida biraktim. Banada dua edin zikirlerinizde zikirime devam edeyim birakmim diye.
Cok guzel seyler yasadim halbuki. Rabbim benide huzuruna kabul etsin insallah.

Selamunaleykum arkadaslar .
ben malesef biraktim zikiri ama bu gece baslicam insallah. Tabiri caizse ot gibi yasiyorum. Namazlarimida biraktim. Banada dua edin zikirlerinizde zikirime devam edeyim birakmim diye.
Cok guzel seyler yasadim halbuki. Rabbim benide huzuruna kabul etsin insallah.
Canım iki Rekat tövbe namazı kıl ondan sonra başla dahada bırakma

Maşallah size yasemincim çok sevindim Rabbim daim etsin inşallah ay ne güzel olmuş hemen etkilenip başlanan nasıl mutlu oldum anlatamam zaten sana hep içim isiniyodu dua grubundan dolayı demek Üveys kardeşi de olduk sonunda ayy ay çok mutluyum öptüm çok seni
Canım evett bende başladım.
Tesadüf gördüm kız sayfayı
Kimse etiketleyip çağırmıyo ki.

esmerm91 esmerm91 Canım sende çağırmadın
ayseygt1453 ayseygt1453 ayşe ablamda çağırmadı
GURBET KUSU GURBET KUSU sende yazdın galiba bu sayfaya.

Benden başka herkes varr.

Madem böyle bi zikir var banada haber verseydiniz

Bende tesadüf gördüm dün başladım zikre.
Rabbim kabul etsin inşallah.

Varsın rüya görmeyeyim
İlla bi karşılık bekleyemem
Dilim döndüğünce Rabbimi zikredip dua mı yaparım.

Tek isteğim Rabbim benden razı olsun.

Hepimizden razı olsun İnşallah Aminnnn

Allah'ın ve Resulun selamı ve bereketi üstünüze olsun.

CUMA GECESİNİN MÜJDESİNİ VEREYİM.
MUHARREM HOCAM: YARIN ALLAH NASİP EDERSE( CUMA GÜNÜ ) UMRE YAPICAĞIM. BU UMRENİN SEVABINI TÜM ÜVEYSLERE HEDİYE EDECEĞİM. BEN YOKUM ARADA DİYE BİLDİRDİ AZ ÖNCE. HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN DİYELİM.AMİN DİYELİM. HOCAMIZA DA DUA EDELİM.

Oooy gülüm sen ne güzelsin ya Yaradan bırakır mi seni hiç bak tuttu getirdi buraya ağzına yüreğine sağlık Rabbim hepimizin zikrini duasını kabul etsin hepimizi sevsin inşallah
Canım evett bende başladım.
Tesadüf gördüm kız sayfayı
Kimse etiketleyip çağırmıyo ki.

esmerm91 esmerm91 Canım sende çağırmadın
ayseygt1453 ayseygt1453 ayşe ablamda çağırmadı
GURBET KUSU GURBET KUSU sende yazdın galiba bu sayfaya.

Benden başka herkes varr.

Madem böyle bi zikir var banada haber verseydiniz

Bende tesadüf gördüm dün başladım zikre.
Rabbim kabul etsin inşallah.

Varsın rüya görmeyeyim
İlla bi karşılık bekleyemem
Dilim döndüğünce Rabbimi zikredip dua mı yaparım.

Tek isteğim Rabbim benden razı olsun.

Hepimizden razı olsun İnşallah Aminnnn

Bu ne güzel bi haber böyle rabia ablam ya tam içime bi huzursuzluk bi sıkıntı geliyor çok güzel bi haber veriyorsun bu ne güzel yol böyle Rabbim ayırmasını inşallah

MUHARREM HOCAM: YARIN ALLAH NASİP EDERSE( CUMA GÜNÜ ) UMRE YAPICAĞIM. BU UMRENİN SEVABINI TÜM ÜVEYSLERE HEDİYE EDECEĞİM. BEN YOKUM ARADA DİYE BİLDİRDİ AZ ÖNCE. HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN DİYELİM.AMİN DİYELİM. HOCAMIZA DA DUA EDELİM.

Allahın ve Rasulunün selamı bereketi üzerinize olsun kardeşlerim
Allah zikrimizi daim etsin. Allah ilmimizi nurumuzu arttırsın. Buraya yazamayacağım bir hediye aldım, bu hediye başka bir üveyse lütuf olarak verildi. O da Allah razı olsun bana hediye etti. Aynı gecenin sabahında kendisine o hediyenin aynısı tekrar verildi. Öyle güzel birşeyki Allah hepinize nasip etsin inşallah bu mübarek hediyeyi

İnşallah dua edin bana da nolursunuz içim kararmis gibi darlaniyorum hersey boş gibi caresizmisim gibi. Bu durumdan tez vakitte kurtulurum inşallah
Rabbim istemeseydi bu zikirle tanismazdin bence bu bi lutuf, hele rabiayla tanisman rabbimin lutfu , sikintilar gececek gecen hafta boguluyodum bu hafta bulutlarin ustundeyim ama imtihansiz olmaz , abdestsiz okuma cok farkediyo

Rabbim ondan razi olsun , dualarimizi kabul etsin insaallah, amin

Amin..Rabbim kabul buyursun inşallah .

Allah'ın ve Resulünün selam ve bereketi üzerinize olsun.

NURUNDAN ALEMLER YARATILAN, ALEMLERE RAHMET OLARAK GÖNDERİLEN, SEN OLMASAYDIN BU ALEMLERİ YARATMAZDIM HABİBİM DİYE SEVDİĞİ KULUNU, EFENDİMİZ HZ. MUHAMMED MUSTAFA (SAV)'YA BİZİ ÜMMET EYLEDİ..

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

IMG_20160212_103429.jpg

X