Allah rızası için bana 70000 'LEM YELİD' duasında yarımcı olur musunuz.

"Ey Rabbim beni yalnız başıma bırakma. Çünkü Sen Varislerin En Hayırlısısın.” Bunun üzerine Cenab-ı Hakk katından kendisine Cebrail Aleyhisselam tarafından Yahya müjdelenenir. Enbiya Suresi’nin 89. ayetinde kelam-ı ezeli olarak talim edilen bu duadan başka, Zekeriyya Aleyhisselam’ın Al-i İmran’ın 38. ayetinde de evlat isteme duası zikredilir:

“Ey Rabbim bana Senin katından lütuf ve kereminle tertemiz bir çocuk ihsan et. Muhakkak Sen duaları İşitensin.”

"Rabbi heb lî min ledunke zurriyeten tay-yibeh. Inneke semî'u'd-du'â'." Ey Rabbim! Bana kendi yanından tertemiz ve mübarek bir çocuk ihsan et. Muhakkak ki sen duayı işitensin. (Âl-i İmrân: 38) "Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru'l-vârisîn." Ey Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma. Sen vârislerin en hayırlısısın. (Enbiyâ: 89) "Rabbi heb lî mine's-sâlihîn." Ey Rabbim! Bana sâlih kullarından olan bir çocuk ihsan eyle. (Sâffât: 100 )

Çok sağol canım allah razı olsun okumama vesile olduğun için

300 okudum Rabbim şu mubarek günde inş dualarını kabul eder kalan:1000

ŞU MÜBAREK GÜNÜN HÜRMETİNE OL DEYİP OLDURAN RABBİM BANA ANNELİK EŞİME BABALIK DUYGUSUNU YAŞATSIN İNŞALLAH. BENİM GİBİ EVLAT HASRETİ ÇEKEN NERDE VARSA RABBİM TEZ ZAMANDA NASİP ETSİN SEN BÜYÜKSÜK YA RABBİM HAZİNEN ÇOK GENİŞ. SANA SIĞINDIM ALLAH"IM BENİM SINAVIM BUYSA TEZ VAKİT SINAVIMDAN GEÇMEYİ NASİP EYLE DUALARIMIZI KABUL ET ALLAH"IM AMİN..

SİZ ARKADAŞLAR HİÇ TANIMADIĞIM, BİLMEDİĞİM, GÖRMEDİĞİM YÜREĞİ GÜZEL İNSANLAR ALLAH SİZDEN BİN KERE RAZI OLSUN OKUYANDAN DA VESİLE OLANDAN DA OKUMAK İSTEYİPTE NASİP OLMAYANLARDAN DA HAKKINIZI NASIL ÖDERİM BİLMİYORUM. GÖNLÜNÜZDEN KALBİNİZDEN NE GEÇİYORSA RABBİM KABUL ETSİN (AMİN)

@pkzz
@Ahsen2015
Afilim92
@evTik
sl_12
@cemile___
@arkadasimes
@Hiisaarr

EĞER ATLADIĞIM ARKADAŞIM VARSA HAKKINI HELAL ETSİN LÜTFEN

Allah kabul etsin inşallah en kısa zamanda müjdeli haberi verirsin inşallah canım

Ben de okuduğumu yazmak icin girmistim bitmis ne guzel Rabbim duanın karşılığını versin insallah

Inanmıyorum tamamlamışsınız. izmir3534 Ben geçenlerde sizin niyetinize okumuştum fakat belirtmeyi unutmuştum.Ne çabuk tamamlamışsınız. Ellerinize sağlık. ALLAH hepinizden razı olsun. Geçenler de Afilim92 nin konusunu gördüm. Çok ŞÜKÜR duası kabul olmuş, ALLAH HAYIRLISIYLA sağlıkla kucağına almayı nasip etsin INŞAALLAH. ALLAH onun gibi sizin de güzel haberlerinizi almayı, tez zamanda size de HAYIRLISIYLA sağlıklı evlatlar nasip etsin INŞAALLAH

Allah sizden de razı olsun ben okumuş kabul ettim yüreğine sağlık. Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah

2.300 daha okumuştum. Rabbim kabul etsin inşallah canım. Hz. Ibrahim duası sayfasına da bekleriz. Bebek sahibi olmak için dualar ediyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…