Allah rızası için bana 70000 'LEM YELİD' duasında yarımcı olur musunuz.

ŞU MÜBAREK GÜNÜN HÜRMETİNE OL DEYİP OLDURAN RABBİM BANA ANNELİK EŞİME BABALIK DUYGUSUNU YAŞATSIN İNŞALLAH. BENİM GİBİ EVLAT HASRETİ ÇEKEN NERDE VARSA RABBİM TEZ ZAMANDA NASİP ETSİN SEN BÜYÜKSÜK YA RABBİM HAZİNEN ÇOK GENİŞ. SANA SIĞINDIM ALLAH"IM BENİM SINAVIM BUYSA TEZ VAKİT SINAVIMDAN GEÇMEYİ NASİP EYLE DUALARIMIZI KABUL ET ALLAH"IM AMİN..

SİZ ARKADAŞLAR HİÇ TANIMADIĞIM, BİLMEDİĞİM, GÖRMEDİĞİM YÜREĞİ GÜZEL İNSANLAR ALLAH SİZDEN BİN KERE RAZI OLSUN OKUYANDAN DA VESİLE OLANDAN DA OKUMAK İSTEYİPTE NASİP OLMAYANLARDAN DA HAKKINIZI NASIL ÖDERİM BİLMİYORUM. GÖNLÜNÜZDEN KALBİNİZDEN NE GEÇİYORSA RABBİM KABUL ETSİN (AMİN)

@pkzz
@Ahsen2015
Afilim92 Afilim92
@evTik
@msls123
@cemile___
@arkadasimes
@Hiisaarr

EĞER ATLADIĞIM ARKADAŞIM VARSA HAKKINI HELAL ETSİN LÜTFEN
Bir bakayım kaç kalmış okuyayım dedim bitmiş maşallah :nazar:Allahım dualarınızı kabul etsin hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin en kısa zamanda inşallah.
Geçenlerde Afilim92 Afilim92 syfsına da bakmıştım okunurken hamile kalmış :nazar:Maşallah subhanallah. Allahım ne büyüksün afilim cnm sen de sağlıkla kucağına al inşallah çok seviniyorum böyle güzel haberlere :KK200:. Ben de niyetlenmek istiyorum bu zikire hayırlı sağlıklı bir evlat için bazı dualarım var şifa için bitsin ağır gelir mi acaba diye. Bir de bu zikire başlarken bir dua niyeti vardı sanırım. Sorup yardımınızı alırım.

Bir bakayım kaç kalmış okuyayım dedim bitmiş maşallah :nazar:Allahım dualarınızı kabul etsin hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin en kısa zamanda inşallah.
Geçenlerde Afilim92 Afilim92 syfsına da bakmıştım okunurken hamile kalmış :nazar:Maşallah subhanallah. Allahım ne büyüksün afilim cnm sen de sağlıkla kucağına al inşallah çok seviniyorum böyle güzel haberlere :KK200:. Ben de niyetlenmek istiyorum bu zikire hayırlı sağlıklı bir evlat için bazı dualarım var şifa için bitsin ağır gelir mi acaba diye. Bir de bu zikire başlarken bir dua niyeti vardı sanırım. Sorup yardımınızı alırım.
Sağol canım allah razı olsun amin inşallah benim gibi neede varsa Rabbim kucağınızı boş bırakmasın

X