Allah rızası için bana 70000 'LEM YELİD' duasında yarımcı olur musunuz.

izmir3534

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2017
698
595
Merhaba arkadaşlar,
Herkesin bir sınavı var bizimde sınavımız evlat hasreti.. Eşimin rahatsızlığından dolayı çocuğumuz olmuyor. Şuan tedavideyiz. Herşeyin başı dua buna içtenlikle inanıyorum. Sizlerden de bu okuyacağım dua için yardımcı olmanızı isterim eğer destek olursanız bir ömür hakkınızı ödeyemem. Şimdiden Allah razı olsun ..

Hangi dua okunacak sadece tespihmi cekilecek lem yelid

Evet sadece tesbih çekilecek başta BESMELE çekip daha sonra hep "Lem Yelid" okunacak.
Şimdiden Allah razı olsun canım. Allah ım evladını kucağına almayı nasip etsin sanada inşallah

Namazın arkasına cekecem canım tepihi haber ederim ne kadar çektiğimi Allaım hayırlısıyla evlat nasip eder inşallah amşn canım sağolasın

5000 okudum canim. Fırsat olursa okur yazarım.

Kalan 54 500

Etiket için de Allah razı olsun canım.Sağlıkla sıhhatle 9 ay 10 gün sonunda bir avazda eksiksiz kusursuz noksansız fazlaliksiz dünyalar tatlısı evladını ya da evlatlarını kucağına al inşallah. Güzel haberini görünce çok sevindim.

Allah razı olsun canım yüreğine sağlık vesile olan Afilim92 yüreği güzel insan Allahım senden de bin kere razı olsun.

600 okudum Rabbim kabul etsin inşallah en kısa zamanda saglıklı hamilelik yaşarsın bebegini kucağına alırsın inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…