Allah rizasi icin bakin :(

Hergun mutlaka fetih suresi ve yasin okuyorum rabbimden bir engel cikmadigi surece mutlaka minigim burak icinde dua edicem rabbim acil sifalar versin ailesine sabirlar versin.

allah razı olsun ablacımm benimm

ablacımm @Bilgece bir süre kurandan sure okuyalım istiyor yine kendisi isterse bir dua zinciri oluştururuz..

Konuyu takip edenlerin dikkatine ;
Bütün dua zincirlerimiz tamamlanmıştır katılan herkesten Allah bin kere razı olsun inşallah

Şimdi yavrumuza şifa olması niyetiyle 11 fatiha 11 ihlas okumaya başlıyoruz bu yazıyı gören okuyan herkes bir kişi etiketlesin ve yakın çevrenizdekilere de söylermisiniz lütfen daha çok kişiye ulaşmalıyız..

Evet canim Kurandan sure okuyalim. Insallah sifa bulur yavrumuz. Ben okuyorum buraya yazmiyorum canim. Bir sey olmaz herhalde de mi,?

olmaz tabiki canım bende okuyorum mazeretli olsamda ablama yengeme çevreme söylücem şimdi watsaptan bi ms yazıcam kaç kişi varsa listemde yollıcam inşallah

Canim okudum rabbim sifalar versin

Okudum Arkadaşım Rabbim tez vakitte şifa versin inşallah güzel haberlerini alırız. Allah'ım sağlıkla ailesine bağışlasın

allah razı olsun ablacımm benimm

ablacımm @Bilgece bir süre kurandan sure okuyalım istiyor yine kendisi isterse bir dua zinciri oluştururuz..
Canım benim 100.000 ihlas çok iyiymis onu okusak şifa OLSUN Burak yegen için...

Ben dün fatiha ve ihlas 22/ 22 bugunde 22/22 okudum bugün 10 tane ayetel kursiyi ve salat-ı munciye yı okudum allahım kabul etsin inşallah şifa olsun

bence olabilir ablacımm
@Bilgece ne dersin canım ?

Arkadaşlar dikkat !!!

Bugün yeni bir dua zincirine başlıyoruz sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

Bismilahirramanirrahim diyerek başlıyorum 10 tane okudum

OKUNAN : 10
KALAN : 99.990

eilenn
Okudukça yazacağım...
Gönlünün güzelliğine çok inandığım kardeşim gibi sevdiğim insana da söyledim..
O da arkadaşlarına söyleyecek bana bir sayı verecek ondan haber alınca yazıcam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…