Allah rizasi icin bakin :(

Burak için 11 fatiha 11 ihlas okuyoruz
G gazeldustubaglara @Nevreste @_VUSLAT_ rabia01 rabia01 @Efser -Mavi -Mavi adra adra @Elif @Belissa

Rabbim bu yavruya acil şifalar versin.
Bunca insanın Burak için ettiği her bir dua Allah katında kabul etsin.
Ailesine de bu zor günler için sabır ve dayanma gücü versin .
Çok zor .
Biz evladımız grip olsa telaşlanırken , çok zor yarabbim.

Dualarımızı eksik etmeyelim , Rab katında kimin duasının o an geri çevrilmeyeceğini bilemeyiz.
okudum canim ALLAHIMDAN acil sifalar dilerim
Annesinede sabir
ALLAHIN izniyle eski sagligina kavusacak INSALLAH

Konuyu takip edenlerin dikkatine ;
Bütün dua zincirlerimiz tamamlanmıştır katılan herkesten Allah bin kere razı olsun inşallah

Şimdi yavrumuza şifa olması niyetiyle 11 fatiha 11 ihlas okumaya başlıyoruz bu yazıyı gören okuyan herkes bir kişi etiketlesin ve yakın çevrenizdekilere de söylermisiniz lütfen daha çok kişiye ulaşmalıyız..

eilenn eilenn canım benim bana donus yapılıyor okuduk diye telefon mj rim

Bursali Nejla: Canım ben yasinde okurum hemde selavat çekerim dualarımız inş kabul olur Allah şifa versin
Rahman süresini okurum
Diyen bile var ALLAHIM kabul etsin inşallah

gerçektenm nanmıyorum allahım şükürler olsun
Canim.bulunan çocuklar adanadaki kayiplar haberiniz olsun tek tek yazmayi dusunuyorum. Yanlis anlasilmis ve su an bana yalan.haber yaptigimla ilgili soylemler geliyor. Ben belirtmistim Adana diye hatta bnde adanaliyim diye. Boyle hassas bi konuda yalan soyleyerek ortaligi karistirma gibi bi niyet.neden olsun onu da anlamadim

arkadaşlar adana nin sayimbeyli köyünde persembe gunu iki kucuk cocuk kaybolmuş. Bnde adanaliyim aklima diretk siz geldiniz. İsimlerini yazdim aşağıya kayip icin okunacak dua var mi.bilmiyorum sizde dua ederseniz icinizden geldigi gibi inşallah bulunsunlar annelerin yuregi yanmasin. Rabbim kimseyi böyle bi imtihanla sinamasin çocukların isimleri

SERDAR UYANİK
KADİR CİFCİ

İsmen dua ederseniz bu çocuklar için tum kayıp cocuklar hasta cocuklar icin inşallah Rabbim.yol gostersn
USTTEDE DE BELİRTTİGİM GİBİ KAYİP COCUKLAR ADANA DA KİLER. DİGER KAYİPLARLA KARİSTİRİLMİS VE YALAN HABER VERİP ORTALİGİ KARİSTİRİLMAKLA SUCLANİYORUM. ALLAHTAN YAZİLANLAR DURUYOR.

Canim.bulunan çocuklar adanadaki kayiplar haberiniz olsun tek tek yazmayi dusunuyorum. Yanlis anlasilmis ve su an bana yalan.haber yaptigimla ilgili soylemler geliyor. Ben belirtmistim Adana diye hatta bnde adanaliyim diye. Boyle hassas bi konuda yalan soyleyerek ortaligi karistirma gibi bi niyet.neden olsun onu da anlamadim

Ya canim kusura bakma ben tokat sanmisim. Inan kusura bakma. Hakkini helal et.

G gazeldustubaglara @Nevreste @_VUSLAT_ rabia01 rabia01 @Efser -Mavi -Mavi adra adra @Elif @Belissa

Çok zor .

Dualarımızı eksik etmeyelim , Rab katında kimin duasının o an geri çevrilmeyeceğini bilemeyiz.
Ben yeni gördüm okuyorum kuzum hemen

eilenn eilenn canım benim salat-ı munciye de okusak ne dersin

Salât-ı Münciye hatmi ile duaların çabuk kabul olması
Mutluluğun Şifresi > Dualar > Salât-ı Münciye hatmi ile duaların çabuk kabul olması

Bu salavatın hatmi 1000 adettir.Duaların kabulüne vesile olan çok kıymetli bir salavattır.

“Allâhumme salli alli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salat-1 Münciye de hatmi yapılır ve çok önemli özelliklere, sırlara ve tesirlere sahiptir.

Çok zor .

çok üzüldüm, rabbim şafi ismiyle şifa versin en kısa zamanda... bu yavruyu, ve bütün yavruları hastalıklardan kaza belalardan korusun... inşallah dualarımız kabul olur da çabucak iyileşir...rabbim ailesine sabır, yavruya da şifa versin... :KK43:

X