Allah rizasi icin bakin :(

Arkadaşlar dikkat !!!

Bugün yeni bir dua zincirine başlıyoruz sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

Bismilahirramanirrahim diyerek başlıyorum 10 tane okudum

OKUNAN : 1090
KALAN : 98.910

Canım benim 100 tane şimdilik yaz okudukça yazarim

Arkadaşlar dikkat !!!

Bugün yeni bir dua zincirine başlıyoruz sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 1.520
KALAN : 98.480

Masallah Allah herkesten razi olsun. Ben simdi disari cikicam bi de zikirmatik alicam daha rahat sayılıyor. Ondan sonra bildiricem canim. Allah senden de razi olsun.. Rabbim ne muradin vsrsa versin. .

Masallah Allah herkesten razi olsun. Ben simdi disari cikicam bi de zikirmatik alicam daha rahat sayılıyor. Ondan sonra bildiricem canim. Allah senden de razi olsun.. Rabbim ne muradin vsrsa versin. .

amin inşallah canımm rabbim cümlemizden razı olsun inşallah
zikirmatik çok güzel oluyor.. allaha emanet ol

Arkadaşlar dikkat !!!

Bugün yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 1.798
KALAN : 98.202

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…