Allah rizasi icin bakin :(

Ozur dilerim keske okuyabilirim diyebilseydim ama bu aralar sağlık problemlerim var ve is yerimde çok yogun hakkinizi helal edin

Canım 11 yasında ellerinden öper okudu ve 100 tane hasbunallahi ve nimel vekil okudu allahım kabul etsin inşallah
Masallah ona, Allah bagislasin. Insallah o temiz agzindan okudugu Kurani kerim Burak'in sifasina vesile olur. Allah omrunu Kuran ahlakiyla gecirmesini nasip etsin. Hayirli saglikli omru olsun. Cok opuyorum kizini..

Öncelikle rabbinize kurban olun ki Rabbim onu sizden almasın tövbe edin bence dua okudum inşallah iyileşir Rabbim şifa versin

Bilgece ben nasıl okuyacağımı bilmiyorum yardımcı olursan elimden geldiği kadar okurum

Salatı Tefriciye Okunuşu;

BİSMİLLAHİRRAMANİRRAHİM

“Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.

Selati Tefriciye Anlamı

“Allah’ım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

Selati Tefriciye Neden Okunur?

Selati Tefriciye duası, birçok ihtiyaç ve problemlerden çarçabuk kurtulmak amacı ile okunur. Okunma amaçları;

• Hastalık
  • Gam ve keder
  • Sıkıntı
  • Üzüntü
  • Uğranılan haksızlıktan kurtulmak
  • Zulüm
  • Borçtan kurtulma gibi nedenler olarak sıralanabilir.
Bu sıralanan sıkıntılardan kurtulmak için selati terficiye duası bol bol okunursa, okunan selavatın hikmeti ile ve Allah’ın izniyle kişi her türlü sıkıntısından kurtulur. Ancak bu dua Allah’a samimiyet ve inanç içinde okunmalı ve beklentiler yalnızca Allah’tan dilenmelidir. Bu dua sayesinde çoğu kişi isteğine nail olmuş, borç ve hastalık gibi birçok sıkıntısından kurtulmuştur.

Okunan Salatı Tefriciye Sayısı : 695 Kalan : 3749

Okunan Fetih Suresi : 2
Fetih suresini en az 41 e tamamlayalım inşallah

bizi bilgilendir @Bilgece keşke elimizden daha fazlası gelseydi

bende okuyorum sımdı rabbım annesıne babasına aılesıne bagıslasın şifa bulsun inşallah

okudum yasini inşallah. Rabbim kabul etsin bütün hastalar şifa bulsun inşallah

ALLAHIM dayanma gücü ve şifa versin..
Yiyecek ekmeği,görecek günü varsa tez zamanda hayırlısıyla şifasını versin RABBİM..

Allahim su mubarek gunun yuzu suyu hurmetine acil sifalar versin..rabbim tez zamanda iylestirsin insallah..((

Allah acil şifa versin, bi an önce yoğun bakımdan çıkar inşallah

Dualarımız burakla...

Allah'im sen ailesine bagisla

Okurken hile gözlerim doldu

Okudum bırak için yasin i ve dua ettım inşallah bütün dualar şifa olarak ona dönerler.

Rabb'im ailesine sabır yavrucağa da güç kuvvet şifa versin dilerim. Tez zamanda.

1 yasin 100 ya şafi 10 ayetel kursi 50 tane de ihlas okudum cnm ablama söyledim o da okuyacak yasin rabbim tez zamanda şifasını verir inşallah

@Bilgece dua ettim burak için allah annesine bağışlasın onu, allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın çok üzüldüm.

Rabbim şifa versin tüm hastalara Ailesine bağışlasın Rabbim

Rabbim şifa versin inşallah.. Dualarım Burak için Allah kabul etsin hayırlısıyla iyilessin inşallah

kurban olduğum rabbim şafi ismiyle tecelli etsin acil şifalar versin insanın elinden bir şey gelmemesi çok kötü ne okuyorsunuz sayfalara bakamıyorum çocuk var yanımda

10 ihlas 10 ayetul kürsi 100 ya safi okudum rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah allah acil şifalar versin

Rabbim sifa versin insallah...
dua ediyorum onun icin .allahim ailesine bagislasin.

Rabbim şifa versin anne babasına bağışlasin kuzuyu...

Yasin Suresinide okudum rabbim şifa versin inşallah

kuzum benimm kıyamam ben ona ya Rabbim şafi ismiyle şifa versin dua ederim bende okurum onun için inşallah tek iyi olsun

1 fetih okudum 300 ya şafi çektim yasin suresinide okuyacağım en kısa sürede inşallah Rabbim şifasını versin

300 Ya Şafi okudum Allah şifa versin inşaallah sağlığına kavuşur

Yasin okudum Allah anasina babasina bagislasin tez zamanda onada tum hastalarada safi ismi hurmetine sifa versin

bende bir yasin okuyabilirim . Rabbim şifa versin sizlerede dayanma gücü versin.

Fetih suresi ve kenzul arş duasını okudum minik yavru için... İnşallah Allah duamızı geri çevirmez, sağlık sıhhatine bir an önce kavuşur... Allah annesine babasına bağışlasın...

LunaDaisies kuzum müsait değilim şuan, regl dönemindeyim okuyamıyorum oyüzden, ama ilk fırsatta okuyacağım yasin.

dularımdasın Burak, Rabbim sana şifa versin inşallah

Allahim acil sifa versin insallah annesine babasina bagislasin..
Minik bedenindeki acilar sizilar daga tasa gitsin..

@Bilgece bende okuyacağım Yasin,inş rabbim şifa versin meleğe

Allah şifa versin ailesine bağışlasın canim benimmm tabiki okurum Allah izin verirse yarın okuyup dualarımRabbim tez zamanda sağlığına kavuşturur inşallah...

Allah El Vekildir ,Rahman ,Rahimdir o melegi bir an once sagligina kavustursun bir an once guzel isimleriyle. Sayisiz esma okuyorum.

Allahım acil şifalar versin kıyamam ben ona

Okuyunca içim cız etti,yüce mevlam en kısa zamanda şifasını versin yavrumuzun,cidden çok üzüldüm,okuyacağım tabiiki de,inşaallah güzel müjdeli haberler alırız hep birlikte.

Allahım ne olur bu yavruya şifa ver ne olur ailesine sabır dayanma gücü ver için parçalanıyor böyle hasta çocuk duyunca allahım n eolur şifa ver aminn

canım 1 Yasin, 7 Ayet el kursi , 100 Ya Şafi okudum ..Rabbim tez zamanda şifasını versin...minik meleğin...Aminnn...

canım bu gün halamın seneyi devriye kuranı vardı orada rica ettim okunan duaları hediye ettiler ve yaklasık 70 kişi fatiha okudu ALLAH yar yardımcıları olsun dualarımız onlarla

Yüce rabbim sifa versin yavrumuza inşallah, allahim annesine babasına bagislasin, 100 tane ya Şafii, 100 kere fatiha okudum , allahim kabul etsin.

Bir gelişme yok mu hala? Rabbim şifalar ve hayırlı bir ömür versin küçücük kardeşimize

Ben de 100 tane ya şafi çektim. Rabbim şifa versin yavruma. Icim ciz etti. Guzel haberler bekliyorum senden bilgecem.

@Bilgece canım umarım sağ salim uyanır. Rabbim ona ve tüm hastalara şifa versin takipteyim.
Hayırlı haberler alırız inşaallah..

rabbim burak a ve tüm hastalara şifa versin inş. amin

@Bilgece son durumu nasıl hayırlı haberlerle ins

Arkadaşlar dularınıza ihtiyacımız var müsaitseniz salavatı tefriciye ve fetih suresi zincirimize katılmak istermisiniz 1 tane 2 tane bile okusanız yeter hangimizin duasının kabul olacağını bilemeyiz okuyan herkesten allah razı olsun..

Okunan Salavatı Tefriciye Sayısı : 716 Kalan : 3728

Okunan Fetih Suresi : 4

50 tane tefriciye okudum Rabbim kabul etsin.

Okunan Salavatı Tefriciye Sayısı : 756 Kalan : 3688

Okunan Fetih Suresi : 4

berilceee canım tefriciye zincirini salı günü başlatmışsın allah razı olsun sayfaya çok yorum geldiği için görülmemiş şimdi senin başlattığın zinciri ben devam ettiriyorum inşallah.. sen yazdıktan sonra okunan sayılarıda ekledim bilgin olsun canım allah razı olsun vesile olduğun için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…