Allah rizasi icin bakin :(

Okunan fatiha sayısı: 10.180

@Bilgece
10.000 i tamamladık çok şükür okuyan herkesin ağzına sağlık inşallah sifası olur

şimdi 4444 salavatı tefriciye okuyalım diyorum birde müsait olan arkadaşlarımız fetih suresi okusun burak yavrumuzun kurtuluşu olsun inşallah ne dersiniz başka bir dua öneriniz varsa onuda yapabiliriz.

Aynen canim cok iyi olur.. Baslayalim bence
.

Tamam canim su an yeni eve geldim basim agriyor biraz dinleneyim bu arada okurum da insallah. Sonra etiketlerim insanalri insallah..

tmm canım bende şimdi işten çıkıyorum derse gidicem saat 10 gibi okunan sayıları toplarım

Geçen gün aldığım Yasin'i okudum ozaman,şimdi fetih suresi okurum inş,haber veremesemde okuduğumu bilin rabbim kabul etsin.âmin

Burak yeğenime sürekli dualar okuyorum.
Son durumu nasıl Burak yeğenimin?

550 tane okundu. Rabbim şifa versin inş. Takip edemiyorum durumu

Canım imamın dediği şekilde 10 bin Ya Şafi Ya Allah okudum. Köyden de 30 bin ya Safi Ta Allah okunmuş.

Ben 60 adet daha fatiha okudum sayinin tamamlandigini bilmiyordum. In$ fetih sureside okuyup yazarim..

Burak yeğenime sürekli dualar okuyorum.
Son durumu nasıl Burak yeğenimin?

Ben yeni üye oldum.iki yasin otus fatiha bende sizden dua beklerim .benimde sorunların var

1 fetih suresi okudum.. Ins .. Acil sifalar diliyorum. Haberleri bekliyorum .rabbim ailesine bagislasin.

@Bilgece 3bin ya şafi ya ALLAH çektim mevla şifa versin

Arkadaslar musaitseniz 4444 salavatı tefriciye zincirine katilirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…