Allah rizasi icin bakin :(

30tane tefriciye okudum Rabbim kabul etsin.
Allah tüm hastalara şifa versin Burak ta bir an önce sağlığına kavuşur dualarımızla inşallah.
Dualarımız dilek kapısı açık olan birine rast gelirde Rabbim bir an önce hayırlı bir şekilde şifasını verir.

Okunan Salavatı Tefriciye Sayısı : 810 Kalan : 3634

Okunan Fetih Suresi : 4
Fetih suresini en az 41 e tamamlayalım inşallah

Masallah ona, Allah bagislasin. Insallah o temiz agzindan okudugu Kurani kerim Burak'in sifasina vesile olur. Allah omrunu Kuran ahlakiyla gecirmesini nasip etsin. Hayirli saglikli omru olsun. Cok opuyorum kizini..
Allah razı olsun inşallah imanlı sağlıklı geleceği olur inşallah da Burak yeğenin yegenimiz evladımız sifasina kavuşur sağlığına AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh

berilceee berilceee canım tefriciye zincirini salı günü başlatmışsın allah razı olsun sayfaya çok yorum geldiği için görülmemiş şimdi senin başlattığın zinciri ben devam ettiriyorum inşallah.. sen yazdıktan sonra okunan sayılarıda ekledim bilgin olsun canım allah razı olsun vesile olduğun için..
canim cok iyi etmisin bazi yogunluktan gelemedim ama @Bilgece hep akilmdaydi
bendende bir 500 ekle canim sifa olur insallah kuzucugumuza
yanliz hepsini ben okumadim surekli gittigim camide bir dua grubumuz var kizlar sagolsun elinden geldigince okudu
yine okumaya devam edecegiz aksama yine bildirmeye calisirim
senden ricam beni etiketleyip toplam sayiyi bildirmen tatlim

dagittiklarim var ama henuz sonuclari toplamadim aksama insallah yine guzel dualarla ekleme yaparim
beni unutmussun ama...............

@Bilgece bu konuda seni cok iyi anladigimi biliyorsun sanirim
ama moralen guclu olman lazim bil
seni seviyorum tatli kiz yanindayiz bil

X