Allah rizasi icin bakin :(

İnşallah çabucak şifa bulur. Dualarım a ekleyeceğim mutlaka

Rabbim Şafi ismiyle şifa versin :KK43:

Allahım şifa versin insallah dua edelim tabi kardeşim. Rabbim annesine babasına bağışlasın meleklerini...

Tabiki okurum inşallah kurtulur yavrum

Ah kıyamam ya :KK43: rabbim şifa versin canım. Annesine babasına bağışlasın.

Rabbim sagligina kavusmayi nasip etsin burak icin okuyorum suan

Rabbim sifasini versin insallah kiyamam bende cok uzuldum . Allah razi olsun paylasim icin

Gülhan kim bilgecem çıkaramadım ahh ya yavrum ya:KK42:

Rabbim şifa versin hem bu çocuğumuza hemde nerde şifa arayan varsa..

İyi haberlerini alırız inşallah miniğin. Allah acil şifa versin..

İnşallah sağlığına kavuşur Allah şifa versin.

Rabbim şifasını versin inşallah

Allah yüreği yanan o ailenin yüzünü güldürsün, yavruyu annesine babasına bagislasin:KK43:

Rabbim anasına babasına sabır versin miniğe de şifa versin inşallah çok üzüldüm.

Allah sifa versin. Anasina bagislasin Burak 'i

Güzel Rabbim şifa verir inşallah en kısa zamanda.

Rabbim sifasini versin insallah. Ailesine sabir versin :KK43:

Çok üzüldüm rabbim şifa versin
Ben okurum hemen şimdi canım herkez bir tanede olsa okusun çok vaktinizi almaz:KK43:

Rabbim meleğe sağlık sıhhat versin. Allah yar ve yardımcı olsun inşallah..

Allahım acil şifalar ver Burağa çabucak iyileşip sağlığına kavuşsun inşallah:KK43:(

Rabbim anne ve babasına bağışlasın inşallah.
Acil şifalar diliyorum küçük yavruya.

Rabbim şifa versin, ailesine sağlık ve huzur versin...

Rabbim acil şifa versin inşallah yasin okurum..

Rabbim şifa versin kısa zamanda ,tüm hastalara ve buraka ben yasin okuyacağım burak içiñ

Ben yarın okurum canım şu an karnım ağrıyor valla abdest almaya mecalim yok ama yarın iki tane okurum.

Rabbim tez vakitte sifasini versin insallah canim benim umarim ailesine bagislar rabbim

Rabbim şafî ismiyle şifa versin burak'a ve tüm hastalara..

Allah yardimcisi olsun Şafii sifatinin hurmetine insallah :KK43:

Allah yardim etsin yavrumuza.
Namaz sonra dualarima ekliycem aklima geldikce.
Acil sifalar.

Allahım tez zamanda sırasını versin dualarimiz onunla...

Tamam canım ben sana mesaj atarım okuyunca. Çok üzüldüm. Yine atlatacak inşAllah. Söz konusu çocuk olunca çok üzülüyorum.

Okuyayım inşallah rabbim şifa versin kimseyi sağlıkla sevdikleriyle evladıyla imtihan etmesin.

Rabbim acil şifalar versin

Allah şifa versin yavrucaga anasına babasına bagislasin

canım rabbim şifa versin allah ailesine sabır güç ihsan eylesin tez vakitte sağlığına kavuşsun inşallah.

inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Allahım yardımcısı olsun.

Facebook'da dua ile ilgili bir grup var, adını yazmayayım da kızarlar belki, oranın yöneticisine de yazıcam. 60 bin kişilik bir grup orada da eden olur mutlaka, herkes birbiri için dua ediyor orada. Sana mesaj atarım.

Rabbim şifa versi dualarımda bu yavrucak

Acil şifalar diliyorum.Hemen okuyorum.

Rabbim şifalar versin, ah ne zordur beklemek şimdi.. :KK43:

Allah acil şifalar versin .

Allah'ım acil şifalar versin inşallah...

Rabbim annesine babasina bagislasin insallah. Tüm hastalara acil sifalar versin.

Allah şifasını versin inşallah bi an önce. Ben şu dönem müsait değilim ama yarın anneme söylerim o okur. Şimdi uyuyordur. Allah annesine babasına bağışlasın inşallah. Allah korusun.

ALLAHIM ŞAFİ ISMI ILE ŞIFA VERSIN BEN SURE OKURUM TABİ DUALARIM ONUNLA

@Bilgece ben şu an özel durumdan dolayı okuyamıyorum canım ama kayınvalidem yanımda o okuyacak Allah razı olsun.

Rabbim şifa versin :KK43: Allahım anasına babasına bağışlasın.

Canım senin tanıdığın bizim tanımadığımız birileri vardır belki onlarıda etiketlermisin

Allah hem onun hem de ana babasının yardımcısı olsun.
Nasıl bir sızı ancak tahmin edebiliriz.

Allah acil şifalar versin.
Geçmiş olsun.

Allahim ana babasina bagislasin Allahumme ya şafi...şifasi sende rabbim burakin sen şifa ver...

Bir yasinde benden . Rabbim şifa versin ins :KK43:(

Allahım hiç bir çocuk hasta olmasın. Anaların babaların ciğeri yanmasın :KK42:

Rahman sifa versin , derdi veren dermani da verir elbet . Elbette okurum ,ruh-u canimla dua ederim. Benim oglum da su an hasta , bu haline bile dayanamazken o annenin evladini o kritik durumda gormesi beklemesi ne zordur ,aklim cikiyor dusundukce. Evladima ettigim tum dualara dahil olsun buragim ,Rahman korusun annesine bagislasin insh Teala....

Allah şifalar versin. Bnde okicam inşllh. İyi haberlerini bekliyoruz. Lutfen uzme kendini..

100 tane ya şafi okudum. Allah kabul etsin. İnşallah şifasını versin.

Haberdar ettigin icin de ayrica tesekkurler canim ...

Rabbim sifalar versin insaallah

Rabbim tüm hastalara şifa versin inş. Burak da sagligina kavuşsun.. Rabbim annebabasina tum sevdiklerine bagislasin bu yavrucagi... Dua larimiz in$ kabul olsun..

Çok zor üzücü bir durum
Rabbim Şafi ve Bedi ismiyle tecelli etsin insallah

Allah kabul etsin inşallah okudum
Eşimde okuyor şuan

Allahım acil şifalar versin, Rabbim sen büyüksün, anne babasına bağışla.
Ben Yasin okurum Bilgece
Çok geçmiş olsun.

Allah kabul etsin bende okudum..

Rabbim sifa versin insallah

Yüce rabbim inşallah kaderine şifa bulmayı yazmıştır. Amin.

Allahım çocuğun ve ailesinin yar ve yardımcısı olsun. Şifa versin İNSAELLAH

Oy maşallah suphanallah. Yarabbim sen sifa ver :KK42:

Allah şifasını versin meleğin.
Bir kaç dua okudum.
İnsan çaresiz kaldığında dualardan başka sığınacak yol bulamıyor değil mi?
İnsan acziyetini nasıl da anlıyor.
Dualarım küçük yavruya gitsin ,tez zamanda kurtulsun inşallah.

Allah acil sifalar versin, yardimcilari olsun..

Kur'an-ı Kerim okuyamam su an malesef ama dualarim Burak ve ailesi icin.

Rabbim şafi ismiyle minik burağa şifa versin. Yavrum nasıl da güzel gülmüş, insanın içi parçalanıyor. Allah bu güzel yavruyu ailesine bağışlasın.

Canım benim ne kadar tatlı ne kadar güleryüzlü
Allahım inşallah şifa verir masum minige

Burda yagmur yagiyor yagmur rahmet derler insallah yagan rahmetin hatrina Rabbjm merhamet etsin şifa versinn inşaAllahhh

Canım bende bir yasin okurum. Allah Burak ve tüm hastalara açık şifalar versin. Ne de güzel bir çocukmuş. Allah annesine babasına sevdiklerine bagislasin. Sapasağlam kalksın o yoğun bakımdan inşaallah @Bilgece

Allah gül yüzlü burağa acil şifalar versin, onu annesine babasına bağışlasın ,
Nerede şifa bekleyen hasta varsa Rabb'im hayırlısıyla şifalarını göndersin insallah ..

Oooy yavrum benim. Allahım acil şifalar versin. Dua edicem bol bol..

Ahhh yerimm bn bunuuu.. Hiç uzulme rabbim bağışlicak size inşllh.

Allah şifa bekleyen tüm hastalara ve Burak'cığımıza şifa versin inşallah.

Canım benim ne kadar da tatliymis maşallah :KK43: Allah şifa versin

Allahim sifa ver minicik bedenine.Atlatsin Burak ta ve tum sifa arayan cocuklar.Onlar cok masum.Annemi arayayim o musait olur yasin okur.Sifa.olsun insallah.

canım ALLAH ım şafi ismi ile şifa versin inşallah ben okuyamıyorum ama çok çok çok dua ederim

cuma günüde yasin okurum inşallah

@Bilgece; Doktorları ne diyor. İlik nakli gibi veya yurtdışı şansı varsa kampanya düzenleyelim.
Dualarım sürekli Gülhan ve Burak için.

Daha yeni gordum cok üzüldüm canim okuyum bi yasin okuyabilen arkadaslarimida soyleyim uzulme dua et edelim tez zamanda şifa bulur ins

Allah sifa versin en kısa zamanda inşallah..

Gulusune kurban olduğum. Kiyamam sana ben. Allahım şifa versin bende her zaman bütün yavrucaklara dua ederim. Senin içinde edicem güzel yüzlü melek.

Allah'im Şafi ismiyle şifa versin insaAllah

Rabbim acil şifa versin.kimseye evlat acısı yaşamasın.hakkına hayırlısı ne ise o olsun:cry::KK35:

Rabbim ona ve tüm hastalara şifa versin.
Dualarıma onuda ekleyeceğim. Çok üzüldüm gerçekten

rabbim korusun şafi ismiyle acil şifa versin dua edıyorum

Allah acil şifalar versin..Ailesine de sabırlar versin. Çok dua ettim etmeye de devam edelim inşallah. Dünya tatlısı bir çocukmuş ve inanıyorum ki iyileşecek.

rabbim acil sifalar versin insallah
çok uzulduimm :KK43:
Allah yardimcisi olsun anne babanin

Allahim şifa versin. Cok uzuldum. Okuyacagim tabiki

Rabbim yardımcısı olsun inşAllah tabikide okurum :KK43: :KK43: Allah acil şifalar versin

Rabbim acil şifa versin inşallah. Yasin okuyalım inşallah hep beraber. Rabbim dualarımızı kabul etsin. Anneciğine sabır versin.

Allahim sifasini versin insallah yavrum:KK43: suan ogrendim bolcadua edecegim.insallah guzel haberler aliriz bilgecem.:KK43:

Hem okurum hem çok dua yollarım inşaallah.
Yeni gördüm konuyu.
Çevreme de söylerim.

Burak iyi olacak inşaallah. Anne babasına sabır , metanet diliyorum.

Allahim sifa ver ya rabbimm.. Dertlilere derman ol hastalara sifa ver.

:KK43:
Dua etmez miyim hiç?
Allah acil şifalar versin.
İhtiyacı olan tüm hastalara.

Ben görmemistim konuyu.. ederiz tabi dua. Rabbim güc kuvvet sağlık versin Burak'a..

Rabbim şifalar versin o nur yüzlü kuzuya Rabbim edilen duaları kabul etsin ben musait değildim ama yengemi aradım yasin okuduğunu ve 3arkadasina daha okuttuğunu söyledi..Dualarin kabul olması dileği ile..:KK200:

Allah yardımcınız olsun.İnşallah sağlığını tekrar kazanır yavrum.Dualarimiz seninle.

Rabbim Şafi ismi ile şifa versin inşallah. Ben de dua ederim kuran okurum. Sohbette hocamıza dua ettiririm. Rabbim kolaylıkla atlatmayı nasip etsin inşallah.

Allah şifasını versin küçük Burak ın.. Duamı edip yollayacağım inşallah..

Ah yavrum yaa Allah annesini gözü yaşlı bırakmasın Allahım şifasından lütfetsin acilinden inşallah.. çok üzüldüm yavrum yaa:KK43:

Allah sifa versin, Burakcigi annesine bagislasin.
ins Rabbim tum sifa bekleyen hastalara acil sifa, ailelerine sevdiklerine sabir verir..

Rabbim şifa versin inşallah okurdum ama adetliyim
İnşallah tez zamamda düzelir yavrucak

Allah şifa versin okudum umarım en kısa zamanda iyileşir Burak.

Gelmis gecmis olsun sifa versin rabbim ya safi c.c

Kuzumuza Rabbim ömür bahşetsin tüm sevenlerine bağışlasın bi yasinde benden olsun yavrumuza sana ve ailesine sabır ve ferahlıklar diliyorum :KK43:

Allah şifa versin ins :KK43:

Çok geçmiş olsun kuzucuğa Allah acil sifalar versin

Canım rabbim acil şifalar versin inşaallah.bende şuan okuyacak durumda degilim.ama toplayabilirim.bide tabiki yasini şerifte okunsun ama fetih suresi toplasak iyi olur.okuyamayanlar salavatı şerife okusa burak oglumuza niyetle ne dersiniz.

Burak kim bilmiyorum ama kim olduğunun bir önemi yok, şu an haberdar oldum ve içim sızladı Allah annesine, ailesine bağışlasın İnşallah yavrumu. Ben de yarın bir yasin okuyacağım İnşallah, umarız çok geçmeden güzel haberlerini alırız.

Bahsettign kişileri hic bilmiyorum ama cok üzüldüm ya safi cekecegm bende Allahm acil sifalar versn onu ailesine bagislasn insallah

Dualarımız o ve tüm hastalarla

Allah şifa versin... dua edeceğim yasin de okurum. çok üzüldüm inşallah iyileşir yavrucak

Allah yardımcınız olsun Rabbim acil şifalar nasib etsin inş onu ailesine bağışlasın :KK43:

Ben de tam uyuyacakken konuya denk geldim. Kalkip abdest alip Yasin okuyacagim, cok uzuldum yavrunun durumuna. Bu yollardan gecmis birisi olarak duaya ne kadar muhtac olundugunu iyi bilirim. Tum imkanlar tukense de dua kapisi hep aciktir. Rabbim oluyu diriltendir, herseyi mumkun kilandir. Insallah anne babasina bagislar Allah'im. Okuyup sifa isteyecegim.

Allah'ım ailesine bağışlasın şifa versin....
Çocuklar hasta olmasın :KK43:

rabbim acil sifalar versin :'(

Allah acil şifalar versin inşallah hasta olan herkese ve bu yavruya bende okurum dualarimdan da eksik etmem inşallah Rabbim kabul eder dualarimizi tez zamanda geçer

Burak'ı Rabbim ailesine, anneciğine bağışlasın inşallah.
Allah kimseyi evlat acısıyla yakıp kavurmasın:KK43:

InsaAllah yarin yasin okuyacagim burak icin Rabbimm annesine babasina bagislasn Allah kimselere evlat acisi yasatmasinn :KK43:

Gecmis olsun. Allah hakkınızda hayirli olan seyi versin. Cocuklar hasta olmasin, annelerine babalarina bagislasin rabbim. Zor cok zor. Ufacik gözyaşlarına dayanamiyoruz. Rabbim evlatlarimizla sinavimizi kolay etsin. Tez zamanda iyilesir insallah.

ALLAH şifa versin burak yavrumuza yasin tebareke amme fetih süresi 100 tane ya şafi okudum MEVLA kabül eylesin anne ve babasına ailesine kolaylık versin yüzlerini güldürsün

Rabbim acil şifalar versin, annesine babasına bağışlasın küçük yavruyu.
Yasin-i Şerif ve şifâ ayetleri okudum, Rabbim katına ulaştırıp kabul buyursun İnşaAllah duaları.

Çok üzüldüm Burak için. Daha bu gencecik yaşta yaşadıklarına bak. Ama Allah çok büyük inşallah ona hayırlı bir gelecek nasip edecek.
Annesi için de çok üzüldüm. Umarım oğlu bir an önce iyileşir. Tek dileğim bu.
Dua edeceğim. Etiketleme için teşekkürler bilgece.

Allah şifa versin

Burak için o kadar çok üzüldüm ki okurken içim parçalandı daha çok küçük.
Küçücük nedeniyle illet hastalıkla uğraşıyor Allahım sen Şafi adına şifa ver yarabbim.
Annesine babasına sabır ver.
Benim kuzucuğum grip suan içim içimi yiyor o anneyi düşünemiyorum bile.
Allah yardımcıları olsun. @Bilgece yarın yasin okumaya çalışırım. Benim kuzu hasta olmasa kesin okudum da çok mızmız ama emin ol yarın buldugum bir boşlukta okuyacağım.

Okuduğumda mutlaka yazarım buraya. Tekrardan geçmiş olsun.

Allah duası kabul olan kulların yüzu gözü hürmetine şifa versin inşallah. .

Canım çok üzüldüm, Rabbim şafi ismiyle şifa versin Burak ve tüm şifa bekleyenlere. İnşallah en kısa zamanda iyileşir ,ailesini sevenlerini sevindir.

Allah en kısa zamanda Şafi ismi şerifiyle şifa versin. Rabbim Burak'ın da ailesinin de yar ve yardımcısı olsun. İnşallah tez zamanda yoğun bakımdan en hayırlı ve sağlıklı şekilde çıkar. (amin)

Bugün gördüm mesajı okurum ve dua ederim allahın izniyle.

Allah'ım şifalar versin inşallah :KK43:
Eve gidince yasinimi okuyup şifa dilicem Allah'tan.
:KK42::KK42:

Allah şifa versin, ben akşam okuyacağım.

:KK43: çok üzüldüm. rabbim acil şifalar versin.
şimdi okuyorum kuzum:KK43:

@Bilgece yeni gördüm mesajını canım tabi ki okurum. Rabbim şifa versin inş. Annecigine de sabır ve dayanma gücü versin :KK43:

Allah şifa versin..okurum inşallah yasin..Rabbim korusun tüm çocukları.
kimseye evlat kardeş acısı yaşatmasın...

Allahim acil sifalar versin. Bi anne icin ne de zor yavrusunun cektigi sikintilara sahit olmak. Insallah uzerinden atar hastaligi da iyi haberini de paylasirsiniz yavrunun.

Allah şifa versin bende okuyacagim bi tane inş.

Yeni gordum konuyu. Okuyacagin ins. Anneme de soylerim o da okur.
Allah sifa versin.

yeni gördüm hemen okurum bende Allah şifa versin inşallah

bende okurum canım rabbim acil şifalar versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah

Allah şifa versin miniğimize dualarımız onunla.

yavrum benim Allah'ım annesine bağışlasın.
hayırlı,sağlıklı ömür versin.:KK43:
ben de okurum yasin yavrumuza.

Rabbim sifasini versin insallah ya

Rabbim acil sifa versin ,anne babasına bağışlasın insallah tez zamanda sağlığına kavuşur hemen okuyorum Burak için Allah kimseye evladının uzuntusunu yaşanmasın...

Rabbim onu anne ve babasına bağışlasın inş okuruz bizde. umarım şifa olur.

InsaAllah dua ediyorum bende elimden geleni dilimin döndüğünü okurum. Allah Safi ismiyle sifa versin insaAllah.

İyi haber ler gelir inşallah

inşallah. inşallah güzel haberlerini duyarız ..

Kıyamam ya allah sifasini versin ailesine sabır versin dua ederim bende ya :KK43:

Allah razı olsun canım seve seve okurum
Rabbim acil şifalar versin

Çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda sifasini verir inşaallah .

Allah şifa versin inşallah şafi ismiyle.. Yasini okuyamam ama Elimden geldiğince dua ederim kuzucuğa

İnşallah en kısa süre de iyileşir sağlığına kavuşur .. Allah şifalar versin .. Rabbim yardımcıları olsun ..

Kıyamam ya, Allahım sen koru. Ben de dua edeceğim Bilgece. İnş. Rabbim duyar sesimizi

acil şifalar versin rabbim. Elimden geldiğince okumaya çalışırım inşallah

İnşallah güzel haberlerle gelisin bize...Rabbim şifa versin dua etmezmiyim hiç..

Malesef müsait değilim ama bu hafta yasin annemde @Bilgece söylerim çocuğa da niyet ederler. :KK43: Rabbim kimseyi evladıyla sinamasin. Acil şifalar diliyorum. Son durumu nedir?

Rabbim acil şifalar versin.
İnsan içinde olmayınca bilemiyor. Meğer lösemi hakkında ne kadar az bilgiye sahipmişim... Yakın zamanda yaşadıklarımızdan dolayı çok etkiledi konu.
Allah yardımcıları olsun.

Bilgece cok geçmiş olsun canim
Allah acil şifalar versin o küçük yavruya:KK43:
Mutlaka dua edicem

33 ayetel kürsi 330 ya şafi okudum Rabbim şifa versin inşallah .
bilgece okumalara devam ederim buraya yazmasamda Rabbim ailesine ve sevdiklerine de sabır versin Allah hiç bi anneyi evlat acısıyla sınamasın Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşallah Allah senden razı olsun ne güzel yüreğin var ...

Çok çok üzüldüm. rabbim şifa versin.
ailesine bagışlasın inşaallah.
insanız hepimizin başına gelebilir rabbim vermesin tabi ama böyle durumlarda dualarla bir bütün olalım rabbim kardeşimiz e sifa versin sağlıgına kavuştursun tez zamanda inşaallah.

Allah razı olsun.. Allah kabul etsın inşallah..

İnşallah iyi olur kuzum benim Allah kimseyi evladiyla sinamasin :KK43: bende öğle namazından sonra yasin okuyacağım inşaallah arkadaşım.

Rabbim kurtarsın YA ŞAFİ ismiyle Burak yavrunun Şifasını ve onun gibi bekleyen tüm hastaların Şifasını versin Rabbim 99 adının hürmetine tüm hasta kullarının Burak yavrucağın Şifasını versin yakınlarına sabırlar ihsan eylesin... dua edicem ve paylaşıcam

Okudum.
Allahımm şifalarr versinn inşllaah

Şu an okuyamam maalesef müsait değilim Yasin:KK43: zikir çekebilirim, ya şafi çekicem inşaallah.
Rabbim şifa versin annesine bağışlasın

Rabbim tez zamanda şifa versin ailesine bağışlasın inşaallah, 33 Ayetel Kursi, 330 kez ya şafi okudum

Rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun, annesine babasına bagislasin inşallah küçük burak'ı :KK43:

Rabbim yardımcısı olsun, acil şifalar versin. Çok üzüldüm gerçekten :/ bol bol dua edeceğim, ettireceğim...

ya şafiii ya bakiii ya hafız...
burak oğlum Rabbim sana şifa nasip eylesin kurban olduğum seni annene bağışlasın
rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın..
dualarım seninle..

Oy Rabbim şifa versin yavruya, bu süreçteki ailesine de sabır versin bol bol.

Tabii dua ederim. İnşallah güzel haberlerini de almak nasip olur burada.

Fetih suresini okuyalim hanimlar bol bol. Kurtulustur . rabbim acılarını dindirsin inşallah en kısa süre de annesine babasina bagislasin minik buragimizi..

Allah sifa versin dua edecegim elbette

canım 3 yasini şerif
300 de ya şafi okudum rabbim kabul etsin. şifa versin inşaallah

Ben okurum ancak adet donemindeyim, ancak haftasonu okuyabilirim ama dua edeceğim inşallah sağlığına kavuşur Allah şifa versin. Bizim de yan komsumuzun oğlu daha 9 yaşında vefat etti on gün önce losemiydi ama ishal olmuş ondan vefat etmiş. Herkese ailesine sabır versin hepsinin Allah. Dua edeceğim inşallah..

RABBIM acill şifalar versin insaallah annesine babasina bagislasin..

ayetel kursi okudum...

Allah yardımcısı olsun. İnşallah iyileşir

@bilgeceCok uzuldum canm gecmis olsun okuyacam ben @llina saqol canm sen olmazsaydin gormezdim bu sayfayı

ALLAH şifa versin inşallah ayetelkursi okudum

bende duami edecegim insallah Allah saglik versin kuzucuga

Ya safi okudum rabbim. Bian once sifasini versin sagligina kavustursun ins.

Allahtan bu küçük bedene mucizesini vermesi için dua ettim ve edeceğim Allah yardımcı olsun annesine evlat acısını göstermesin sağ salim dim dik bir çocuk olur inşallah burakkk hadi kalk oğlum iyileşş

Ya safi fatiha ayetel kursi okudum RABBİM en kisa zamanda sagligina kavustursun insallah

daha çok kişiye ulaşabilmek için yorum yapan sizleri etiketledim

şimdi daha çok dua etmemiz lazım yapabileceğimiz başkada birşey yok maalesef Burak evladımıza şifa olması niyetiyle 10.000 fatiha okumaya başlıyorum bu yazımı görenlerinde yardım etmesini rica ediyorum kendi çevremede dağıtacağım kimin duasının kabul olacağını bilemeyiz 1 tane bile okusanız lütfen yazın

şimdiden 170 tane okundu bile

1- Bismillahirrahmânirrahîm.
2- Elhamdü lillâhi rabbil'alemin
3- Errahmânir'rahim
4- Mâliki yevmiddin
5- İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în
6- İhdinessırâtel müstakîm
7- Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn

Anlamı
1- Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
2- Hamd o âlemlerin Rabbi,
3- O Rahmân ve Rahim,
4- O, din gününün maliki Allah'ın.
5- Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti.
6- Hidayet eyle bizi doğru yola,
7- O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil.

şimdi daha çok dua etmemiz lazım yapabileceğimiz başkada birşey yok maalesef Burak evladımıza şifa olması niyetiyle 10.000 fatiha okumaya başlıyorum bu yazımı görenlerinde yardım etmesini rica ediyorum kendi çevremede dağıtacağım kimin duasının kabul olacağını bilemeyiz 1 tane bile okusanız lütfen yazın

3- Errahmânir'rahim
4- Mâliki yevmiddin

Anlamı
3- O Rahmân ve Rahim,
7- O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil.
adetli oldugum için okuyamadım ama ya safi çekiyorum sürekli

Arkadaslar dua olarak okuyacagimiz icin regl doneminde de okuyabilirsiniz.
Ben reglim mesela. Ama okuyorumcanim eilenn eilenn bu ugrasin icin Rabbim bin kere razi olsun. Ben sabaha kadar okuyacagim. Sabah yazacağım insallah..

cümlemizden canım o kadar içimden gelerek yapıyorum ki gözümün önüne geliyor yavrucağın hali allahım inşallah okuduğumuz duaların yüzü suyu hürmetine sifasını verir..

3- Errahmânir'rahim
4- Mâliki yevmiddin

Anlamı
3- O Rahmân ve Rahim,
Yirmi tane benden. Ara ara gene okurum ama not alacaksan yirmiyi al canm. Allah sifa versin insallah.

Arkadaslar dua olarak okuyacagimiz icin regl doneminde de okuyabilirsiniz.
Ben reglim mesela. Ama okuyorumcanim eilenn eilenn bu ugrasin icin Rabbim bin kere razi olsun. Ben sabaha kadar okuyacagim. Sabah yazacağım insallah..

Regl ken ben sureleri okumaktan kaçınıyorum ama dua amaçlı okunabiliyor haklısınız. İnşallah rabbim kabul etsin yardım etsin.

@kayacans canım sen de katılmaz mısın?

X