Allah rizasi icin bakin :(

Ne diyorsun cnm yaa çok kötü oldum inşallah uyanır allahım inşallah

Allah'ım yardımcıları olsun inşallah. Haklarında hangisi hayırlısıya öyle olsun. :KK42:

Offf..
Lütfen bundan sonra her güneş Burak için doğsun...
Lütfen o güzel gözlerini açsın minik yavru...
Nolursun Allah'ım bize bu güzel haberi çok görme...

Amin arkadaslar dualariniza amin. Ben de cok kotu durumdayim. Surekli atak geçiriyor ve uyur halde bile beyni kanser hucreleriyle savas halinde. Yavrum benim. Insallah iyilesir. Allahim ailesine bagislasin. Ailesinin su an tek istegi yeter ki uyansin biz tekrar savasmaya haziriz.:KK42:

Amin arkadaslar dualariniza amin. Ben de cok kotu durumdayim. Surekli atak geçiriyor ve uyur halde bile beyni kanser hucreleriyle savas halinde. Yavrum benim. Insallah iyilesir. Allahim ailesine bagislasin. Ailesinin su an tek istegi yeter ki uyansin biz tekrar savasmaya haziriz.:KK42:
Insallah Allah im sifa versin 100 tane daha ya şafi okudum

Allahım inşallah uyanır hastalıkla savaşıp koşar adımlarla o hastaneden çıkar yavrucak inşallah
allahım yavruya dayanma mücadele etme gücü ver allahım sen büyüksün annesine babasına bağışla burağı :cry:

Arkadaslar bir gelisme yok maalesef. Bir haber aldigimda söyleyeceğim size. Lutfen dualarinizda ona yer verin de hayirlisiyla uyansin insallah..

Tamam cnm senden haber bekliyoruz Burak hep dualarımda bir kaç gündür yalvarıyorum rabbime kaç gündür şifa verecek inşallah

arkadaşlar şimdi daha çok dua etmemiz lazım yapabileceğimiz başkada birşey yok malesef Burak evladımıza şifa olması niyetiyle 10.000 fatiha okumaya başlıyorum bu yazımı görenlerinde yardım etmesini rica ediyorum kendi çevremede dağıtacağım kimin duasının kabul olacağını bilemeyiz

1- Bismillahirrahmânirrahîm.
2- Elhamdü lillâhi rabbil'alemin
3- Errahmânir'rahim
4- Mâliki yevmiddin
5- İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în
6- İhdinessırâtel müstakîm
7- Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn

Anlamı
1- Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
2- Hamd o âlemlerin Rabbi,
3- O Rahmân ve Rahim,
4- O, din gününün maliki Allah'ın.
5- Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti.
6- Hidayet eyle bizi doğru yola,
7- O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil.

arkadaşlar şimdi daha çok dua etmemiz lazım yapabileceğimiz başkada birşey yok malesef Burak evladımıza şifa olması niyetiyle 10.000 fatiha okumaya başlıyorum bu yazımı görenlerinde yardım etmesini rica ediyorum kendi çevremede dağıtacağım kimin duasının kabul olacağını bilemeyiz

3- Errahmânir'rahim
4- Mâliki yevmiddin

Anlamı
3- O Rahmân ve Rahim,
7- O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların ve o sapmışların yoluna değil.

Ben sayı vermeyeyim ama okudukça yazayım canım..

Gece başımı yastığa koyduğumda Burak, anne-babası aklıma geldi ağladım...
İçim parçalanıyor her düşündüğümde..
Çok çok dua ettim...
Allah evlatlarını bağışlasın...

Tamam cnm senden haber bekliyoruz Burak hep dualarımda bir kaç gündür yalvarıyorum rabbime kaç gündür şifa verecek inşallah

Allah razi olsun arkadaslar. Bugun haber alamadim henuz bir gelisme yok maalesef..

3- Errahmânir'rahim
4- Mâliki yevmiddin

Anlamı
3- O Rahmân ve Rahim,

Tamam canim. Ben de okuyorum sayi vermiuorim ama ne kadar olursa okuyacagim insallah.. Allah razi olsun..

son gelişmeler nedir nasıl olmuş minik burak?
Maalesef daha herhangi bir gelisme yok..

X