Allah rizasi icin bakin :(

Bende okurum. Ama belli bi sayi veremem, eger ki okumazsam üstümde kalmasin diye. Okuduktan sonra yazarim ins.

Canım şu an imkanım yok,kızım okuldayken ateşlenmiş,apar topar gittim,hastanede tahlil sonucu bekliyorum,o uyurken bakayım dedim,etiketi gördüm,kafam kızımda yoğunlaşamıyorum,ama gece uyumadan önce okuyabilirsem okurum inşallah . Buradan bildiririm size,Allah razı olsun.
Rabbim yardımcısi olsun

Amin,önce minik Burak'a sonra tüm hastalarımiza inşallah.

Canim cok gecmis olsun. Hayirdir insallah? Nesi var??

Canim cok gecmis olsun. Hayirdir insallah? Nesi var??
Sağol canım benim, istifra,yüksek ateş maalesef, serum takıldı,kan tahlili sonucu bekliyordum çıktı şimdi doktoru bekliyorum,grip salgını varmış yine,kızımda ağır atlatıyor genelde ama ilk kez bu kadar kötü olduk,bakalım sonuçlarla belli olacak. Burak meleğin hastalığının yanında hiçbirşey tabi ama kafamı toparlayamıyorum o yarı baygın gibi uyurken. Rabbim şifa versin tüm hastalara inşallah.

Sağol canım benim, istifra,yüksek ateş maalesef, serum takıldı,kan tahlili sonucu bekliyordum çıktı şimdi doktoru bekliyorum,grip salgını varmış yine,kızımda ağır atlatıyor genelde ama ilk kez bu kadar kötü olduk,bakalım sonuçlarla belli olacak. Burak meleğin hastalığının yanında hiçbirşey tabi ama kafamı toparlayamıyorum o yarı baygın gibi uyurken. Rabbim şifa versin tüm hastalara inşallah.

Canim cok cok gecmis olsun. Rabbim sifa versin. Insallah tez vakitte iyilesir. Çocuğun eli bile kanasa annenin yuregi yanar iyi anliyorum seni..

X