Allah rizasi icin bakin :(

Yasin okuyoruz. Ya safi cekiyoruz. Akliniza ne gelirse ne isterseniz okuyabilirsiniz sifa niyetine. Fetih suresi de olur..
tamam canım ya şafiyi okuyorum yasinide en kısa zamanda okuyacağım yarabbi yarabbim rabbi yesir vela tuasir rabbi temmim bil hayr,hayırlarla necilendir inşallah annesine babasına bağışla

10 ihlas 10 ayetul kürsi 100 ya safi okudum rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah allah acil şifalar versin

Peygamber Efendimiz hastalara şu ifadelerle dua ediyordu:
"Allahümme rabbe’n-nas! Müzhibe’l-be’si işfi ente’ş-şâfi lâ şâfiye illa ente şifâen la yuğâdiru sekamen
- Ey insanların Rabbi olan Allah’ım! Bu ızdırabı gider. Şifayı veren ‘Sen’sin, ‘Sen’den başka kimse şifa veremez. ‘Sen’ hiç hastalık bırakmayacak bir şifa ver.
Hiç bir dua okuyamayan arkadaşlar, enazından bu duayı okuyup ardındanda 1 Fatiha okursanız, İnşallah faydası olur..
Allah şifasını versin Burak ın..
Umarım durumu iyidir..

Yasin okudum Allah anasina babasina bagislasin tez zamanda onada tum hastalarada safi ismi hurmetine sifa versin

Namazlarimda dualarıma ekliyorum bugün bi yasin okudum inşallah dahada okurum Rabbim şifa versin Burak yavrumuzu annesine babasına sevdiklerine bağışlasın

Canım bilgem sana bahsettiğim grupta 150 kişi Ya Şafi ve çeşitli dualar okudu. Daha da gören olur mutlaka 10 bin tane sayısı belli olan var. Ama çok kalabalık olduğu için ve çoğu sayısız olduğu için hesaplayamadım. Şifa olur inşAllah.

Allah razi olsun canim sayilarinin bir onemi yok. Insalah sifa olur.. daha haber alamadım bekliyorum. .

7 yasin okumdu
Gün boyuda dilimde burak icin dua vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…