Allah rizasi icin bakin :(

Ne kadar zamandır mücadale ediyordu?
Ailesel bir yatkınlık falan var mıydı?
Sanirim bir kac yildir mucadele ediyor. Fakat duzelmisti, tekrar nuksetti.
Acikcasi Gulhanla Buragin hastaligiyla ilgili konuşmuyoruz hic cunku agzina dahi almak istemiyor ben de bu sorulari sorarak daha cok uzmek istemiyorum. Ailede yatkinlik var mi bilemiyorum bu yuzden maalesef..

Ben anımsıyamadım Gülhan'ı nedense.
Allah yardımcıları olsun.
Mucizesini göstersin inşallah.

Çok geçmiş olsun sana da...
Kendini de ihmal etme sakın tabi ki...

Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin...

Bizleri de onların başından eksik etmesin...

Kimse bizler gibi bakamaz, sevemez, öpemez kimse onlara anne gibi kokmaz..

Okurken hile gözlerim doldu

1 yasin 100 ya şafi 10 ayetel kursi 50 tane de ihlas okudum cnm ablama söyledim o da okuyacak yasin rabbim tez zamanda şifasını verir inşallah

Hasta olan hastanede yatan çocuklar hep dualarımda dır.bugün de yasin-i serif okudum.ismen dua ettim kuzucuga bundan sonrada edeceğim inşaallah.Allah ailesine bagislasin.tez zamanda sağlıkla çevresine gülümsemeyi nasip etsin.

Iki gündür ne cok dua edildi Rabbm dualarımızı kabul etsin de Burak'a ve bütün hastalara acil şifalar versin inşallah

Rabbim şifa versin inşallah.. Dualarım Burak için Allah kabul etsin hayırlısıyla iyilessin inşallah

kurban olduğum rabbim şafi ismiyle tecelli etsin acil şifalar versin insanın elinden bir şey gelmemesi çok kötü ne okuyorsunuz sayfalara bakamıyorum çocuk var yanımda

kurban olduğum rabbim şafi ismiyle tecelli etsin acil şifalar versin insanın elinden bir şey gelmemesi çok kötü ne okuyorsunuz sayfalara bakamıyorum çocuk var yanımda

Yasin okuyoruz. Ya safi cekiyoruz. Akliniza ne gelirse ne isterseniz okuyabilirsiniz sifa niyetine. Fetih suresi de olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…