Allah rizasi icin bakin :(

bende okuyorum sımdı rabbım annesıne babasına aılesıne bagıslasın şifa bulsun inşallah

ALLAHIM dayanma gücü ve şifa versin..
Yiyecek ekmeği,görecek günü varsa tez zamanda hayırlısıyla şifasını versin RABBİM..

Hiç dayanamıyorum çocukların hastalıkla mücadelesine. Kendi yavrum aklıma geliyor. Allah kimseyi evladıyla sınamasın.

Rabbim annesinin babasının yüzüne baksın da yavruyu bağışlasın inşallah.

Yeni gördüm konuyu...
Aklıma 20 gün önce yaşadıklarım geldi...
Oğlumun kan değerlerinden birisi neredeyse sıfırdı...
Doktor pek bişi söylememişti ama biz netten araştırınca Rabbim esirgesin en kötü ihtimali "lösemi" yazıyordu..
1 hafta boyunca her şeyden soyutladık doktorun önerileriyle herşeyden uzak tuttuk besledik..
O 1 hafta her gün her gece ger O'na baktığımda gözümden yaşlar süzülürdü..
Şükürler olsun 1 hafta sonra değeri düzelmişti...

Şimdi gözümde canlandı..
Evlat o kadar başka bir şey ki..
Rabbim bu güzel meleklerini korusun, şifa versin tez zamanda..

Allah'ım Burak'ıma da acil şifa, derman, güç, sağlık versin...

Derinden hissettim sanki acısını...

Artık her dakika duamdasın Burak kuzum...

Rabbim seni önce ailene, sevdiklerine sonra da bize bağışlasın ki görelim o güzel yüzünü...

Takipteyim inşallah güzel bir haber alırız Allah'ım sen yardım et..

Arkadaslar henuz bir haber yok. Doktorda gunde bir kere bilgilendirme yapiyor. Haber alinca insallah soyleyecegim size de

Resmini kaldırdın mı canım?
Güleç pozitif yavrum...
Rabbim esirgesin inşallah onu her türlü kötülükten..
Bu illet hastalıktan da biran önce kurtarsın..

Size de geçmiş olsun. WBC değeri mi düşüktü? Allah göstermesin.
Bir de lösemi teşhisi için falan genel tarama niteliğinde yayma testi var. En kesin tanı onunla koyuluyor.
Ben çok pimpirikliyim sağlık konularında. 2 yıl önce kızım bacağım ağrıyor demişti. O zaman 3 yaşındaydı.Bir yere çarpıp çarpmadığını sordum."hayır" demişti.Korktum. Dr ye gittik de dr "içimiz rahat etsin bir yayma yapalım" dedi.
Anında kendi yorumluyor. "bana göre normal ama sonucu bekleyelim" demişti.
Tabi milyonda bir olasılık dahi olsa insan çok korkuyor.

rabbım sıfa versın ınşallah bıldıgım butun dualrı okudum allah anasına babasına bagıslasın acısını yaşatmasın dılerım tez zanada ıylesın ve dıelrım rabbım kımseyı evladıyla sınamasın cok zor evlat cok baska

Teşekkür ederim sağolasın...
Nötrofil (NEUT) değeri canım... En az 2000 olması lazımken bizim ki 360 tı...
Kemik iliğinde üretilen bir kan hücresiymiş...
Aklım çıktı...
Her gün biri canımı söküp avucunda sıkıp sıkıp bırakıyor gibi hissediyordum...
O kadar zor ki..

Düşünmesi bile korkunç. Allah'a hep dua ediyorum: yavrumla imtihan etme beni, beni benimle imtihan et razıyım.
Geçen ay tiroitlerimde bir sorun oldu da nodülüm olduğunu öğrendim. Henüz 6mm kadar olduğundan tehlikeli değil. Ama yapı itibariyle kötü olabilir. O yüzden aylık kontrole gidiyorum son iki aydır. Kötü huylu bile çıksa üzülmüyorum çünkü hem bu yönlü dua etmiştim, ilk bu geldi aklıma öğrendiğim zaman. İkinci olarak da kötü dahi olsa bir sürü insandan milyon kez daha şanslı durumdayım henüz kanserleşmeden öğrenme şansım olacak takiplerle. İlk 6 ay çok kritik benim de. İlk 6 ay büyüme olmazsa iyi olma ihtimali yüksek. Ama büyürse biyopsi görünür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…