Allah rizasi icin bakin :(

Yasin okuyoruz. Ya safi cekiyoruz. Akliniza ne gelirse ne isterseniz okuyabilirsiniz sifa niyetine. Fetih suresi de olur..
tamam canım ya şafiyi okuyorum yasinide en kısa zamanda okuyacağım yarabbi yarabbim rabbi yesir vela tuasir rabbi temmim bil hayr,hayırlarla necilendir inşallah annesine babasına bağışla

10 ihlas 10 ayetul kürsi 100 ya safi okudum rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah allah acil şifalar versin

Peygamber Efendimiz hastalara şu ifadelerle dua ediyordu:
"Allahümme rabbe’n-nas! Müzhibe’l-be’si işfi ente’ş-şâfi lâ şâfiye illa ente şifâen la yuğâdiru sekamen
- Ey insanların Rabbi olan Allah’ım! Bu ızdırabı gider. Şifayı veren ‘Sen’sin, ‘Sen’den başka kimse şifa veremez. ‘Sen’ hiç hastalık bırakmayacak bir şifa ver.
Hiç bir dua okuyamayan arkadaşlar, enazından bu duayı okuyup ardındanda 1 Fatiha okursanız, İnşallah faydası olur..
Allah şifasını versin Burak ın..
Umarım durumu iyidir..

Yasin okudum Allah anasina babasina bagislasin tez zamanda onada tum hastalarada safi ismi hurmetine sifa versin

Namazlarimda dualarıma ekliyorum bugün bi yasin okudum inşallah dahada okurum Rabbim şifa versin Burak yavrumuzu annesine babasına sevdiklerine bağışlasın

Canım bilgem sana bahsettiğim grupta 150 kişi Ya Şafi ve çeşitli dualar okudu. Daha da gören olur mutlaka 10 bin tane sayısı belli olan var. Ama çok kalabalık olduğu için ve çoğu sayısız olduğu için hesaplayamadım. Şifa olur inşAllah.

Canım bilgem sana bahsettiğim grupta 150 kişi Ya Şafi ve çeşitli dualar okudu. Daha da gören olur mutlaka 10 bin tane sayısı belli olan var. Ama çok kalabalık olduğu için ve çoğu sayısız olduğu için hesaplayamadım. Şifa olur inşAllah.

Allah razi olsun canim sayilarinin bir onemi yok. Insalah sifa olur.. daha haber alamadım bekliyorum. .

LUTFEN OKUYABILECEK ARKADASLAR BIRER YASIN OKUR MUSUNUZ?
Su an cok kotu durumdayim arkadaslar.
Bitanecik Burak'im canim, ablasinin bitanesi fenalasmis. Losemi hastasi ve surekli haberini aliyordum. Kulubumuzde sevgili Gulhan'in oglu.
Iyiydi, ablasina el salliyordu daha gecen gun. Sabaha karsi fenalasmis ve yogun bakimda, doktorlar pek iyi konusmamislar lutfen dua zinciri olusturalim lutfen akliniza ne geliyorsa okuyun, dua edin. Gercekten cok kotu durumdayim gozlerimden yaslar durmadan akiyor.
Oyle sirin, oyle tatli, oyle melek gibi bir cocuk ki Burak. Yuzu oyle gulec ki.
Kurban olurum ona.

Lutfen dua edin. Onu dualardan baska bir sey kurtaramaz lutfen dua edin. Allah rizasi icin. Haberi su an aldim ve berbat durumdayim.
Dua eden herkesten Allah binlerce kez razi olsun.
Burasi cok buyuk platform ve cok kisiye ulasir diye buraya yaziyorum.

@Kazen @Mune @Margarikotin lutfen tasimayin lutfen. :KK42::KK42:

Sevgili Gulhanin mesaji:

burak yogun bakimda.
sabaha karsi nobet gecirdi
beyninde odem olustu
beyinde basinc fazla omurilik sivisinin beyinden gecisini saglayan bolumlerde genisleme oldu
hayati fonksiyonlari durabilir dedi doktorlar. anestezi ilaclariyla uyuttular suan. nobetler de gecmedi sık sık tekrarliyor uykudayken ve ilacin dozunu arttiriyorlar kademeli olarak.
aklima gelen herkese yaziyorum dualariniza ihtiyaci var oglumun.
ayrica losemi de sonlara gelmistik ancak %90 tekrar ediyor hastalik ondan olabilir basa donecegiz dediler bununla ilgili de kesin bilgiyi yarin vericekler.
7 yasin okumdu
Gün boyuda dilimde burak icin dua vardi

X