Allah Anne Babanın da Hayırlısını Versin !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah sağlıklı doğum nasip etsin. Neleri atlatmissiniz bunu da atlatırsınız. Beklentiyi kesin uzulmemis olursunuz. Şuan kendinize ve bebeğinize odaklanın onlar seni umursamiyorsa sen de umursama çok zor ama mecbursun.
Teşekkür ederim, okuduğunu anlayan bir siz çıktınız sanırım

aileniz eşinizle evliliğinize devam ettiğiniz ve bu evlilikte canınızı ortaya koyup çocuk yapmanıza öfkeli gibi anladım ben.
Maddi sıkıntılarda destek olmamaları da normal. Benim de oğlum karısının teyzesinin kumar borcunu ödese ben de para vermem.
Sağlıklı doğumlar diliyorum bunları düşünmeyin ve kocanıza da bu kadar laf söyletmeyin. Teyzesiyle ilişkisi çok hastalıklı.

Hayır Allah için zaten bunları yaşamamın temelini annem ile babam ilgilenmemek için attı ayrıca 36 yaşında evlendim yani ne kaçacak ne göçecek yaş, kendi ayakları üzerinde bir bireydim

Para değil mevzuu

Hayır Allah için zaten bunları yaşamamın temelini annem ile babam ilgilenmemek için attı ayrıca 36 yaşında evlendim yani ne kaçacak ne göçecek yaş, kendi ayakları üzerinde bir bireydim
Ben size kendi ayaklarınızın üzerinde değilsiniz veya kaçarak göçerek evlendiniz demedim ki. Eşiniz teyzesinin kumar borcuna kadar ödeyen bir insan. Eşiniz bile kendi ailesini düşünmüyorken ailenizin para vermemesi anormal değil dedim.

Neden evsiz kaldınız bir dönem?

Bu o üye mi?
Ailen kocandan da, evliliğinden de bıkmıştır belki konu sahibesi. Kocan teyzesine para yedircek diye sokağa duştünüz, böyle akılsiz evlada ben de tek kuruş vermem boşanıp gelirse de tek başına gelir. Anne babayı bile kendinden zorla soğutmuşsun, bu saçma evlilige bir de ölmek pahasına 3 kez hamile kalmışsın. Bence sen bu saçmalıkları da o adamı da bırakmadan ailene görünme. Aileni haklı buldum seninle uğraşmak istemiyoar artık.

Bu o üye.
Birde nasil kocasini minnoşlamiş
Burdan bakan adami casanova zanneder

Bazen bizim isteklerimiz karsimizdaki insanlarlan örtüsmüyor. Maddi konular bir tarafa insan hastalik gecirince ailesini yaninda istiyor. Manevi destek de görmek istiyor. Esiniz borc ödemis sunu yapmis bunu yapmis olabilir. Anneniz babaniz onu da sevmeyebilir. Ama bunun faturasi siz böyle zor bir sürecten gecerken kesilmemeli. Egolar maalesef böyle durumda öne geciyor. Bu hem anneniz babaniz, hemde esiniz icin gecerli

Birde bu kronik hastalik olayini anlamadim.
Benimde kronik ve ağır bir hastalığım var.
Adi üstünde kronik olduğu için nasil oluyorda tüm tedbirler iki düşük sonrasi alınıyor? Nasil saçma doktorlarla ilerliyorsunuz? Canınızın hiç kıymeti yok galiba

Annemler değil teyzesi başımda durdu diye zaten eşim de zırvaladı o dönem

Ortalığı karıştırmıs o teyze eşin de parasinı vereyim çık git demis:

Adam teyzenin kumar borcu için hem ölüyor hem öldürüyor:

Allah evladın hayırlısinı versin bana kalırsa, bu kafadan sakat elemanı koca diye alıp getirmişsin valla yazık ailene

hangi eşin? annenle babanin arkasindan küfürler eden, onlarla gorusmene laf eden eşin mi? ne kadar iyi davranmistir ki ailene? ben olsam ben de yatili uzun süre kalmazdim

Geçmiş konularınızı inceleyince kocanızla sağlıklı bir ilişkiniz olmadığı belli oluyor. Kocanız ailenizle ilgili sürekli küfürler ediyor, sizi boşayacağını söylüyor, babasına "kayınpederime söyle gelsin bu kadını alıp götürsün" diyor, sizin tabirinizle teyzesine tapıyor ve kumar borcunu ödüyor. Tek sorun sizin ailenizin manevi desteğini esirgemesi değil yani. Belki de aileniz kendilerince bu evliliğe karşı tepkilerini bu şekilde ortaya koyuyorlar ama bunu en zor günlerinizde yapmamalılar orası ayrı.

Keşke bu evlilikteki sorunlar göz önünde bulundurulup ona göre karar alınsaymış ama artık bir bebek bekliyorsunuz ve riskli bir gebelik geçiriyormuşsunuz bu yüzden şimdilik bu konulara kafa yorup stres olmayı bir kenara bırakın. Bebeğinizi düşünün. Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız.

hangi eşin? annenle babanin arkasindan küfürler eden, onlarla gorusmene laf eden eşin mi? ne kadar iyi davranmistir ki ailene? ben olsam ben de yatili uzun süre kalmazdim
Onlar bizi bu duruma soktular diye küfür ediyordu ! Önce destekmiş gibi davranıp yüzüstü bıraktılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…