All-Star Diyet Yarismasi...

Kizlar gunaydin, size tunaydin. Bugun if yapamadim gozumu actigim gibi daldim biseylere

Kahvalti
1 muz
2 yumurta
1 tortilla ekmegi
Dun unsuz patatesli ispanakli borek yaptim
2 dilim ondan

Yediklerim 500 - 600 kaloridir aksama cok az yerim cin yemegine gidicez ben cok sevmiorum. Ama bira tehlikesi var abartmam 2 den fazla icmem

Kizlar gunaydin, size tunaydin. Bugun if yapamadim gozumu actigim gibi daldim biseylere

Kahvalti
1 muz
2 yumurta
1 tortilla ekmegi
2 dilim ondan

Yediklerim 500 - 600 kaloridir aksama cok az yerim cin yemegine gidicez ben cok sevmiorum. Ama bira tehlikesi var abartmam 2 den fazla icmem

Benim bahsettigim krakerlerden de ye. :dondurma:

B bilinmeyenkullanici ben aclik gezegeninden bildiriyorum. :dondurma:

Iki latte

Bir kafeinsiz icecek

Bir salepli turk kahvesi

Aksam bir tabak patates kizartmasi
+bir bardak ayran

Latte

Kapanis: Papatya cayi:deli:
Ayyy sen çok az yiyorsun ya nasıl gidiyor kilo işi mailden yazsana merak ettim. Ben böyle yapınca migren tutuyor malesef

B bilinmeyenkullanici
Sabah yani öğlen
1 dilim ekmel tereyağda yumurta 3hurma 1dilim peynir 14 dü sanırım yeşil tuzsuz zeytin acı biber domates salatalık çay
Akşam
5yk yogurt 1yk chia 1tk keten tohumu
Su 2lt spor yapmadım henüz
Evdekilere makarna yapıyorum ben yemicem :KK24:
Yemek yok bu menüde canım
B bilinmeyenkullanici ben aclik gezegeninden bildiriyorum. :dondurma:

Iki latte

Bir kafeinsiz icecek

Bir salepli turk kahvesi

Aksam bir tabak patates kizartmasi
+bir bardak ayran

Latte

Kapanis: Papatya cayi:deli:

Kahvalti
1 muz
2 yumurta
1 tortilla ekmegi
2 dilim ondan

Kızlar menüler çok sağlıksız bu şekilde hayat geçmez

B bilinmeyenkullanici Nesi sagliksiz sebze yok diye mi.

58 olana kadar boyle. Onemli olan insulin direncim su an.

Haberlerde cikti insulin direncinin belirtileri : Yemekten hemen sonra tatli istemek , surekli acikmak surekli yemek yemek, O duruma dusmek istemiyorum.

Patates den sonra iki avuc sam fistigi yedim. Ayrani sonra icebilirim.

Son düzenleme:
B bilinmeyenkullanici Nesi sagliksiz sebze yok diye mi.

58 olana kadar boyle. Onemli olan insulin direncim su an.

Haberlerde cikti insulin direncinin belirtileri : Yemekten hemen sonra tatli istemek , surekli acikmak surekli yemek yemek, O duruma dusmek istemiyorum.

Patates den sonra iki avuc sam fistigi yedim. Ayrani sonra icebilirim.
kahvaltı yok diye.. güne kahvaltısız başlayınca daha çok acıkma hissedip enerji kaybı yaşarsın. internetten araştırabilirsin haberler yerine :)

kahvaltı yok diye.. güne kahvaltısız başlayınca daha çok acıkma hissedip enerji kaybı yaşarsın. internetten araştırabilirsin haberler yerine :)

Insulin direncini yasamadan bilemezsin. Tam tersi oluyor desem ne kadar inanirsin. Daha once cok arastirdim bugun duydugum icin soyledigim haberleri kinamayalim ve ben bir daha seni menu icin etiketlemeyeyim.

B bilinmeyenkullanici A AklinYolu1 kizlar ikinizin dedikleri de dogru aslina bakarsaniz. Bugune kadar diyetisyenler doktorlar hep kahvaltinin oneminden bahsettiler ama if le birlikte bicok hastalik icin (bknz insulin direnci) uzun aclik surelerinin iyi geldigi de soyleniyor tabi tokluk suresince yeterli besini almak kaydiyla. Sonucta kendimize uygun olani deneyip bulmaya calisioruz, zararr da verio olabilirz kendimize. Fikir alisverisi yapioruz burda tek bi dogru da yok hersey kisiden kiseye degisio

Insulin direncini yasamadan bilemezsin. Tam tersi oluyor desem ne kadar inanirsin. Daha once cok arastirdim bugun duydugum icin soyledigim haberleri kinamayalim ve ben bir daha seni menu icin etiketlemeyeyim.
annem de uzun seneler insülin direnci ile uğraştı açıkçası aynı evde yaşadığımız ve 24 saati beraber geçirdiğimiz için az çok biliyorum nasıl olduğunu. kilo verdikçe ve temiz beslendikçe insülin direnci kırıldı ve bizler gibi genç de olmamasına rağmen. yaşı 50 bu arada. ben sadece fikirlerimi söylüyorum burada amacımız bu değil mi birbirimize yol göstermek? hemen işte etiket atmayayım filan demek fevrice değil mi

Matcha latte yi gordun mu onun gibi mi oluyor acaba. Su yerine sutle yapsak.
Ben yari sut yari suyla yaptim, ona benziyo evet. Bi de soyle bisey var, matcha’dan matchaya kalite cok degisiyo. Bazilari inanilmaz lezzetli bazilari acimtrak. Kalitelileri baya pahali oluyo ne yazik ki:KK43: bendeki de acimtrak olanlardan o yuzden:)

Bi deney daha yaptim, gece yatmadan once ve sabah kalktigimdaki olcumlerim arasindaki boy farki tam 1 cm:oha:
Gecen sene duzenli pilates yaptim, 2 ay civari.Duvarimda cocuklardaki gibi boy cizgim vardi ve 1 cm uzamistim. Gun icinde degismesi ilginc olmus ama yoga yapmanin etkisi vardir die dusunuorum

X