All-Star Diyet Yarismasi...

Evlenince yine sana kaliyor. Evlilikte cok matah bi sey degil yani. :KK70:

Yok ben evlilere bir şey demiyorum da evliler bekarsın aman sen de diyorlar, ona bozuluyorum :KK70: A AklinYolu1
Bizim de kendi capimizda bir suru sorunumuz var. :cool:

Rahatlik soyle olabilir , yemek yapmak zorunda degilim, evi temizlemek zorunda degilim. Yemegi disaridan alip , temizligi de yapmayabilirim. :confused:
Zorla+Evlilik+Karikat%C3%BCr%C3%BC.jpg

:KK70::KK70::silah:

Kiz adin ispikciye cikacak topikte demedi deme. :KK70:

Gunaydin topragim derken , ayni memleketten misiniz. :KK70:

Arada mutfaga gidip nasilsin diyorum. :KK70:

Cok kararliyim su uc gun bakalim. Saat daha erken. :silah:

Oysa dedikodudam ve ispikten hic hoslanmam :sus:. Hemsehri sayiliriz. Izmir'e gitmisligim var. Hayalim de orda yasamak var zaten :KK61:

Evlenince yine sana kaliyor. Evlilikte cok matah bi sey degil yani. :KK70:

Yok ben evlilere bir şey demiyorum da evliler bekarsın aman sen de diyorlar, ona bozuluyorum :KK70: A AklinYolu1
Hepsinin kendine has zorluğu var Lucy nin dediği gibi akşam yemeği yapmasan dışardan söylesen sorun çıkmaz ama evli olunca yemek yapmıyorum diyemiyorsun... çalışırsan ne ala ama birde çalışmıyorsan yandın... tüm gün evde afedersin bi taraflarını büyütüyon oluyor... yoksa ikisi de aynı telaşe sen öyle diyenlere bekarlar da yemek yiyip ev temizliyor de siz nasıl bi bekarlık yaşadıysanız artık öyle zannediyorsunuz de geçsin... Bende evliyim ama evlenince bi tatafları kalkan hatunları anlamıyorum sanki atomu parçalıyorlar:KK70::KK70:

Hepsinin kendine has zorluğu var Lucy nin dediği gibi akşam yemeği yapmasan dışardan söylesen sorun çıkmaz ama evli olunca yemek yapmıyorum diyemiyorsun... çalışırsan ne ala ama birde çalışmıyorsan yandın... tüm gün evde afedersin bi taraflarını büyütüyon oluyor... yoksa ikisi de aynı telaşe sen öyle diyenlere bekarlar da yemek yiyip ev temizliyor de siz nasıl bi bekarlık yaşadıysanız artık öyle zannediyorsunuz de geçsin... Bende evliyim ama evlenince bi tatafları kalkan hatunları anlamıyorum sanki atomu parçalıyorlar:KK70::KK70:
Tamam, kulağıma küpe ettim Fatma can. Bizim bu N nscckts nerde?

Fatma bu sen misin kiz. :KK53:
wpid-karikat%C3%BCr-evlilik.jpeg.jpeg

Kızlar ben sabah kahvaltı yapamadım. Bir sütlü kahve bir sade soda içtim. Şimdi de chia tohumlu yoğurt yiyorum. Öğlen ne var bakacağım.
Ben tamamem uydurdugum atmasyon shock diyetimle devam ediyorum. Bakalim yarin kac cikicam. Ise yararsa kola nin sirri gibi kendime sakliycam. :KK70:

Oy öyle deme . Analari olsun yeter onlara :KK37:
Size komik bir görüntü göstereyim. Şimdi benim en büyük kızla sonradan aileye giren en küçük oğlum kıskançlar. Beni paylaşamıyorlar. Dün gece tam yattım oğlan gelip kucağıma yattım, kız da yanımdaki komidine çıkıp boyun büktü. Üzüldüm, oğlanı indirip bu sefer kızı aldım. Arkadan da oğlan boynunu büktü. Ya beni öldürüyorlar :KK70:

X