All-Star Diyet Yarismasi...

Ikinci yarisma da sizin isteginiz uzere yaratildi simdi iptal. Ben bu gruba rating icin girmiyorum. Grupta yazin deme amacim rating degil. Bu cok acik, oyle olsaydi daha once oyle bir sart koyardim. Hic bir yarismada boyle bir kural koymadim. Paylasimlar cok az , baska diyet listelerinde cirit atiliyor. Buraya da kilo alarak geliniyor.

Eee demek ki kati bir kural gerekliydi. kremsokola ve Verano_porteno Tebrikler grubun havasi bozulmustu siz daha da bozdunuz.

kız verilir mi bebek arabası ben metroda görüyorum 4 yaşındaki çocuklar bile oturuyor valla
şeyi hatırlıyorum annem biz küçükken koşu yaparken babam da o koşu parkının çocuk parkı kısmında bizi oynatırdı

Etiketleyerek gelmelerini ve aranizi bulmayi planliyordum aklinyolu, kotu bi niyet mi bu??

Yarisma disi olmanin anlatamadigin bi tarafi yok, anlayabiliyorum. Ben de sana "insanlar bu kurallara gore girmedi gruba, bi sonraki yarismada bunlari uygulasak nasil olur?" diyorum, gozardi ediyosun. Bi hakaret gormedim ben ayrica, ben mi kacirdim?

Herkesin ustunde fikir birligi sagladigi kupa olayini kaldirmanin bi mantigi yok elbette. Cunku o bir odul. Yeni kurallarda ise ceza var. Insanlar da haksiz yere oldugunu dusundukleri cezalari almak istemiyorlar dogal olarak.

Simdi sen hakli bile olsan uslubunun sertliginden oturu olay buyudu. Bu benim yorumum. Bana bile arabuluculuk yapmaya calistigim icin yaptigin "hala bla bla" yorumu tahmin edersin ki cok hos degil. Her yorumunun sonu, "silindiler gittiler, begenmeyen gitsin". Sence dogru bi yontem mi bu? Zannediyorum bu yorumuma cevabin da "begenmiyosan sen de git" olacak, bu cok uzucu.

Eee demek ki kati bir kural gerekliydi. kremsokola ve Verano_porteno Tebrikler grubun havasi bozulmustu siz daha da bozdunuz.
Arabuluculuk yapmaya calisarak grubun havasini bozdugumu farketmemistim aklinyolu, pardon. Herhalde bu mesajdan sonra grupta kalmamizi beklemiyor/istemiyorsundur, saglik olsun. Herkese iyi kilo vermeler.

yaa nasıl pısmanım bır bılsen
takıntılıyım bıraz ev duzen ve temızlıgınde
o bebek arabası hergun yıkanırdı eve tekerlerıne poset gecırılerek sokulur tertemız yapılırdı hergun yıkamak bı kenara koymak benı sinirlendırdı ve verdım

sımdı de lazım oldu esıme de soyleyemıyorum korkumdan ıdare etcem artık

Kazan dogurunca iyi, kazan olunce kotu. Altinda yatan nedenleri anlatiyorum ama anlamamakta israr ediyorsunuz. Ne yapalim lastik gibi uzatalim mi konulari...

Benim emeklerim hice sayiliyor ise, ben de sizde iyi niyet aramiyorum. Gidebilirsiniz. Isteyen gitmekte ozgurdur.

Ay bana ablamı anımsattın resmen aynı geçmiş ola giden gitti

Size şunu söylemeye geldim. KORKAK değilmişsiniz, bazıları bu cesareti bile gösteremedi.. öpüyorum sizi kızlar.
Kolera takımdan çıktın yolun açık olsun ama giderken de kalanlara laf sokmadan gitseydin daha onurlu bir ayrılış olurdu. Neyse bazılarımız korkak bazılarımız saygısız, olur öyle.

Ben de herhangi bir hakaret okumadim. kremsokola cim yazmama gerek kalmadi sayende zira soylicegim herseyi soylemissin. Cikarabilirsin listeden, kusura bakmayin arkadaslar size iyi kilo vermeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…