All-Star Diyet Yarismasi...

A AklinYolu1 cnm yenı kuralları okudum mesaj zorunluluğu harıc dıgerlerı sorun degıl.daha öncede dedıgım gıbı fırsat buldukça gelıyorum zaten.bu kurala uyamazsam atacanmı beni

Haftalik toplam mesaj atamiyor musun , 70 i tamamla bugun.

Kiz o kadar mi sıkıcıyız. Benim simdi atesim var mesela ona ragmen geliyorum.

A AklinYolu1 cnm yenı kuralları okudum mesaj zorunluluğu harıc dıgerlerı sorun degıl.daha öncede dedıgım gıbı fırsat buldukça gelıyorum zaten.bu kurala uyamazsam atacanmı beni
hıc bırsey yazamasan bana yaz ben burdayım
ıkı lafın belını kırarız

cocukların yaramazlıklarını anlat yemegı nasıl yaptın anlat

Yok cnm sıkıcılıktan degıl ,daha fazla yazmak banada ıyı gelıyor .benimde Boğaz iptal ,beni bu güzel havalar mahvetti..

Bizde hava iyi de degil. Dun buz gibiydi. Ustune bir suru aksilik. Normalde gelen otobusler , gelmedi yukari yurudum. Otobus geldi yolda bozuldu otekine bindim.

Doktora gittim normalde 8 e kadar acik ama dun haberim yok kapaliydi. Hastaneden sonra dolastim oyle bos bos iste.

Sonuc: Atesim var bugun yatarim yatakta.

cok gecmıs olsun

Gecmişolsun Burdada gece soguktu,2 numara yanımda yattı yorganımıda o aldı ben bı yerım açıkta uyuyunca kaptım hastalığı

Gecmişolsun Burdada gece soguktu,2 numara yanımda yattı yorganımıda o aldı ben bı yerım açıkta uyuyunca kaptım hastalığı
Sagol pegasus . Sana da gecmis olsun. Bu sene bi turlu kurtulamadik topluca.

Havalardan ve toplu tasima araclarindaki hijyen eksikliginden ileri geliyor.

Evet fonksıyonlardayız örtmenim
Bana bırde fızıkçi lazım kızlar

Fizikten de kremsokola anliyor. Yok yok bizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…