All-Star Diyet Yarismasi...

Bu yarisma 9 mayista bitiyor. Yeni yarisma 9 mayista baslayabilir. Hedef kilosuna yolu fazla olanlar devam ederse desteklerim.

Bu cumleden ne anladin anlat bakayim. :confused:
devam etmek isterim yeni yarışmada,sonuçta daha vermem gereken kılolarım var:olamaz:tabı belırlı bır mesaj sayısı olmazsa çünkü 3 çocukla bulduğum her fırsatta gelıyorum :KK53:

pegasus07 pegasus07 insallah canim bencede gidici o kilolar ama bana cezayi yedirdi yoksa haftaya kupalari gomerdim :)
tabıkı gıdecek :KK36: yanlız sızın kupalara bız konduk:KK70:
9 Mayıs'tan sonrakine sadece 5 kg ve üstü verenleri dahil et pislik olsun :)))) yani bu yarışmada 2 kg veren diğerine giremesin :))) A AklinYolu1
sevdim bunu:rolleyes:

Mayisa kadar hedef yuzdeyi tutturamazsam da bensiz devam ederseniz arkanizdan boyle bakarim artik
dat-sad-fat-cat.jpg

Zaman icinde belirlenir daha 6 hafta var.:dondurma:

devam etmek isterim yeni yarışmada,sonuçta daha vermem gereken kılolarım var:olamaz:tabı belırlı bır mesaj sayısı olmazsa çünkü 3 çocukla bulduğum her fırsatta gelıyorum :KK53:

tabıkı gıdecek :KK36: yanlız sızın kupalara bız konduk:KK70:
sevdim bunu:rolleyes:

Bastan su koyverme sende. :KK45:

bu oglen yunanlilar tarafindan kumpasa getirildim. yunan restoraninda tarafima zorla pilav yedirildi. hic yemek istememistim oysa ki, zorla yedirdiler:KK70: bence aldigim kilolardan ben sorumlu degilim:KK70:

Benim de her sey o diyet sandigim pilavla basladi. Ondan sonra diyeti bozdum. :KK45:

X