All-Star Diyet Yarismasi...

Yok ya banlanmadim, tartismalari sevmiom ben. He diyip geciyorum

Acik soyleyeyim ben de sevmiyorum . Damarima basan olmazsa ya da bir haksizlik gormezsem ben de gecer giderim. :KK45:
ben bı kere 3 ay banlı kaldım :KK70:

Benim en uzun gunum yedi gun galiba. O da iki ay - uc ay ortadan kayboluyorum diye.

Eskiden silinme de yoktu. 100 olunca siteden atiyorlardi ama attiklarini da gormedim.

Acik soyleyeyim ben de sevmiyorum . Damarima basan olmazsa ya da bir haksizlik gormezsem ben de gecer giderim. :KK45:

Benim en uzun gunum yedi gun galiba. O da iki ay - uc ay ortadan kayboluyorum diye.

Eskiden silinme de yoktu. 100 olunca siteden atiyorlardi ama attiklarini da gormedim.
benım 3 sene once degısık bır uyenın durup durduk yere ! bana sen nasıl evlendın senı kım nıkahına aldı hayret gıbı ve bılumum degısık sozlerı uzerıne
allah ne verdıyse :olamaz: en sempatık cumlelerım sonucu dırek 3 ay banlandım o kısıde 5 ay mı ne banlı kaldı :KK70:
tek yorumumla kazandım bu sureyı
oncesınde 1 kere uyarım vardı

bı ıkı kerede 15 gunluk banlarım oldu

yıne olsa yıne yaparım pısman degılım :KK70:

benım 3 sene once degısık bır uyenın durup durduk yere ! bana sen nasıl evlendın senı kım nıkahına aldı hayret gıbı ve bılumum degısık sozlerı uzerıne
allah ne verdıyse :olamaz: en sempatık cumlelerım sonucu dırek 3 ay banlandım o kısıde 5 ay mı ne banlı kaldı :KK70:
tek yorumumla kazandım bu sureyı
oncesınde 1 kere uyarım vardı

bı ıkı kerede 15 gunluk banlarım oldu

yıne olsa yıne yaparım pısman degılım :KK70:

Yok ben pisman oluyorum bazen yarismam varsa tabi.:KK70: Hakkimla aldiysam bende takmam. Keyfim kaciyor. Oteki yarismada mesela fatma bilir 4 -5 kere banli kaldim. Sagolsun o yukledi resimlerimi.

:KK70: bence de uzun
ne guzel ya bdv ye bı kere takıldımı ınsan devamı gelıyor
eskı tadı yok ama

Kesinlikle eski tadi yok. :KK12:

Kizlar yeni hareket buldum bunu da yarin yapacagim. :halay:

maxresdefault.jpg

Sen leslie yap bir sure. Ne acelen var. 15 dk bile yetiyor. Papatya cayi iciyorum simdi. :KK45:
hayat sana guzel valla :KK70:
benım leslie nıye yarım saatden asagı surmuyor yav :KK70: kahve molası gıbı yapıverıyosun hemen
leslie bana gelınce mı yarım saat yaptırıyor hareketı :KK70:

X