Aldatma sebebi

Şimdi o bakımlı gördüğü kadınlarla aile kursun da görelim, kurtulmuşsunuz geçmiş olsun.
sanmıyorum onda o kapasite yok.evlilikte hakarette duydum pskolojik baskıda ama hep sustum iyi bir insan dedim ancak hanceri saplaması gerekiyormuş ki nefret etmem için o zaman bırakabildim.sanırım ya farketmez yada herşeyi yaptım gitmedi gidemez dedi.

Öncelikle geçmiş olsun.
Kişinin namusu kendisi içindir ve partnerini aldatıp aldatmama da kişisel değerler,inanç ve hayata bakış ile ilgilidir.
Kısacası siz ne yaparsanız yapın,isterseniz dünyanın en güzel ve bakımlı kadını olun,
aldatmaya meyilli veya bunda beis görmeyen bir eş-partner,fırsatını bulduğu anda sizi aldatır.

Ex eşiniz,şu anda psikolojide 'savunma mekanizması' dediğimiz mekanizmalardan
birini kullanıyor.
Kullandığı mekanizma 'mantığa büründürme' yani yediği herzeye gerekçe üretiyor.
Onun manipülasyonuna gelip,kendinizi yıpratmayın.

Bundan sonraki hayatınızda,evladınız da dahil olmak üzere kimseye gereksiz fedakarlık yapmayın.
Evden yemek götüren,kendi kişisel bakımına ve kıyafetine para harcamayan kadınlar eşlerine makbule geçmiyor,kişisel gözlemim o yönde.
Siz ne kadar kendinizi,kişisel istek ve ihtiyaçlarınızı önemserseniz,
yakın çevrenizdeki insanlar da sizi o derecede önemsiyor.

Hem işte çalış, hem gel evde çalış birde bebekle ilgilen üstüne bir de aldatıl .Bu hak mı? Adalet mi ?
Erkek te olsa kadında olsa ihanet eden kişi karaktersizdir.NET!

Çocuk olunca eşinizi unuttunuz mu acaba ? Haftada bir kez dışarı çıkıp başbaşa gezelim, tatile gidelim demenin neresi kötü? Bakacak kişi de annenizmiş. Çocuğu sokağa atalım dememiş. Size ev içinde destek miydi iş ve bebek bakımı konusunda? Bu noktada en önemli kısım bu. İlgili çse siz cinsellikten soğumuş olabilirsiniz. Bunu da eşiniz kabullenememiştir.

ben çalışıyorum çocuk bizi zaten günde 2-3 saat görüyor izin zamanında çocugun annemdemi kalması dogru bizimlemi zaman geçirmesi.nolursa olsun ortak bir çocuk.

Bi koca eşini her haliyle sevmez mi ? Ayrıca geçici bir durumdur kadının bakımsızlığı kendini kendi için iyi hissettiğin de zaten bakımını da yapar süslenirde... eşiniz ben adi bir şerefsizim o yüzden yaptım istemediği için sizin üzerinize atıyor... siz etrafa karşı gerçeği söylemiyorsunuz ama ilerde eşiniz sizi suçlu çıkarmak için olmadık şeyler söylerse şaşırmayın... ben olsam herkese herşeyi söyler iyice bir rezil ederdim

ben çalışıyorum çocuk bizi zaten günde 2-3 saat görüyor izin zamanında çocugun annemdemi kalması dogru bizimlemi zaman geçirmesi.nolursa olsun ortak bir çocuk.
çocuk konusunda onu baguırıp azarladıgı için ben destek olmasını istemiyordum çünkü zorla yaptırıyordu cocuga herşeyi.uykusu yoksa bile uyutmaya calışıyordu aglaya aglaya uyuyordu çocuk.beni odaya sokmuyordu girersem bagırmaya başlıyordu o sebepten ben yardım çocuk konusunda istemiyordum.

TLC'de beşizleri olan bir çifti anlatan bir program var. Onu izleyin de gerçek bir baba gerçek bir eş nasıl oluyor görün.

Adam çalışıyor programda kadın çalışmıyor ve çok yoğun bebeklere bakıyorlar. Erkek işten gelir gelmez bebeklere bakmaya başlıyor eşiyle. Bazı günler erkek tek başına bebeklerine bakıyor. Kadın arkadaşlarıyla gezmeye gidiyor. Gerçek bir eş baba böyle olur işte

tüm delelileri sakladım benim üstüme suç attıgı an onları sunarım.attıgı tüm mesajlar ben şerefsizlik yaptım çocugum bilmesin vs hepsini sakladım.

o oyun oynar ben çocugu uyuturdum gece.oyunu 2de 3de kaçta biterse o zamanda farklı istegi için gelirdi.

tüm delelileri sakladım benim üstüme suç attıgı an onları sunarım.attıgı tüm mesajlar ben şerefsizlik yaptım çocugum bilmesin vs hepsini sakladım.
Yorumları okudum da sizin vakit ayırmadığınız eşinize vs yazıyor çocuğu bırakıp başbaşa çıkabilirdiniz diye bınların hiç bir elle tutulur yanı Yok yani ne olursa olsun ama ne olursa olsun eşiniz anlayışlı olabilirdi kaç yıldır bu durum devam ediyor bilmiyorum ama eşinizin uçkurunu tutamayacak kadar mı uzundu süre ?
Siz içinizi rahat tutun ve ben bir kez daha bir kadının çocuğum var ah ne yaparım nereye giderim nasıl yaparım demeden boşanmasına sevindim. Umarım çok çok çok güzel bir hayat sizi bekliyordur

Dediğiniz doğru çocuğunuzla olmak isteyebilirsiniz ama ben anne - baba saati olması gerektiğini düşünüyorum bir ilişkide. O sebeple eşinizin isteğine kızamadım. Sizden hep bir beklentisi olmuş ama yanıt alamamış. İyice çirkinleşip aldatmış. Siz de boşamışsınız. Bu saatten sonra geri dönecek birine benzemiyorsunuz. Sadece kendi düşüncemi söyledim. Ben de dönmezdim aldatan adama. Vicdan yapmayın.

Ben anlamıyorum çocuğum olsun diyen bu adamlar çocuk olunca sorumlulukların artacağını ve kadının yükünün artacağını düşünmüyorlar mı nasıl herşeyin eskisi gibi olacağını düşünüyorlar. Ben çok özür dileyerek birseyi sormak istiyorum. Sizi aldattiktan sonra sizinle birlikte oldu mu eğer olduysaniz lütfen en kısa zamanda kan testi yaptırın. Allah korusun bulaşıcı bir hastalık falan çıkmasin.

hayır çünkü aldatıldımı aynı gun farkettim ve o saatten sonra bana dokunmadı bile o gece evi terk ettirdim ona

bana sen ikinci el kıyafetlere ve ikinci el eşyalara layık bir insansın ben değer verdim diyen bir adam.çocuguma ikinci el giydirmeceksin diye mesajlar atmış.
Sende deseydin ben en azından ikinci el kıyafet kullandım sen bilmem kaçıncı el olanları layık gördün kendine diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…