Aldatma sebebi

Bunu esiniz için söylemiyorum ama bu kadar verici olmaya gerek yok gerçekten, bu bundan sonraki hayatınız icin siz ufak bir ders olur. Masraf olmasın diye 2.el kıyafet giymek, evden yemek götürmek , hic masraf yapmamak erkek milletinin gözünde bir kıymet görmüyor. Biraz daha bencil olmak lazim.

Son düzenleme:
sağlma durdum evet ortada bebegim vardı .. hakim çocuk kimde kalsın dediğinde ondan kalsın benim bakacak durumum yok çalışıyorum diyen bir baba işte bunun için güçlü olmalıydım.senin bu yaptıgını bir gun çocugumda ögrenecek ama şimdi değil daha zaman var dedim çgrensin bana hak verecektir vermesede kendi bilir dedi.

bunu ögrendim artık bende hayat benden 10 yılımı çalarak ögretii.şuanda makyajsız dışarıya çıkmıyorum üstüme başıma bakıyorum maaşım elimde kaldı çünkü.önceden hep borç ödüyordum.

Şiddet yanlısı değilim ama eski eşinizin hala pişkin pişkin söyledikleri nedeniyle ağzının ortasına okkalı bir tokat çakasım geldi.
Hı hı makyaj yapmadınız ,kendinize bakmadınız ondan aldattı.beyzadeye bak be.karakterim noksan ,sevginin bağlılığın tanımı ne bilmiyorum demiyor da denyo.nice güzel adamlar ve kadınlar yatağa bağımlı eşlerini bile aldatmayı akıllarından geçirmiyor.serseriye bak be.inanın çok kızdım haddimi aşmak da istemiyorum bu hödükler için

maalesef öyle.ama inş birgün ilahi adalet çark eder.

bende kafamı duvarlara vurasım geliyor inş bin beter olur.

Tipik suclu psikolojisi karşısındakini suclayinca kendini masum hissediyo

Hep yaziyorum erkeklere insanlik yaramiyor diye. Yiyin icin dert tutmayin diyorum kadinlara cunku degeri bilinmiyor. Erkek degil mi calissin eve baksin. Ben sahsem iyi gelirim olmasina ragmen evlenirsem eve 1TL katkida bulunmayi dusunmuyorum sadece bu yuzden. Insanlara insanlik, fedakarlik vb yaramiyor.

Keşke boşlamasaydınız ilgilenseydiniz onunla da biraz ama bu şekilde sizi suçlayamaz yani yok artık. Sahip çıksaydı kendine biraz

Aldatılmanın sebebi mi olur? Insan dediğin, nefsine hakim olan, evini, yuvasinı koruyandir... siz, ayakta yeni bir hayata adepte olmaya cabalarken, bebegin sorumlulugu, hem fiziken hem manen, en cok desteğe ihtiyacinız varken, bòylesine aciz davranmasi gercekten acınılqsi bir durum... Arkadaşim, kendini suçlama, kendini guclü tutmak için kendine önem ver, çabala ve ayaga kalk, daha fazla seni yıpratmasına izin verme. Allahım sana iyilik ve huzur getirsin.

Keşke boşlamasaydınız ilgilenseydiniz onunla da biraz ama bu şekilde sizi suçlayamaz yani yok artık. Sahip çıksaydı kendine biraz
ilgilendim ama çocuk ailende yatacak gece gelmeyecek haftada 1 gun dışarda geelim tatile cocuk biizmle gelmesin ki sorun olmasın diyen bir adamdı bu ilgi az geldi diyor.

amin inş çok saolun.

Sen de erkek olsaydın da sana kendimi arzulatmak için herşeyi yapsaydım de.
Mühim olan işlevi derlerdi sen de o da yoktu de.
Yatakta iyi değilsin diye açıkçası umurunda olmadı beni arzulaman felan de gitsin şeref yoksununa.
Ayrıca anlaşmali neden boşandın ki ?
Biterim demisya keşke bitirseydin.

uzatmak istemedim çünkü her gecen gun çirkinleşmeye başladı.birde ailem bilsin istemedim.ne olursa olsun bir çocuk var onun pskolojisi için istemedim.ama tüm delilleri sakladım ve çocugum beni anlayacak yaşa geliğinde herşeyi açıklayacagımm.

Hatta çocuk için mecburi bir görüşme olsa aramızda öyle bir giyinir öyle bir makyaj yaparim ki.
Hayırdır n'oluyor lan gibi bir hale bürünür
Hatta sorsa bu ne hal diye misal
Gözümü açtın lan hakliymissin seni boşandıktan sonra paranın çoğunu böyle yiyorum de ahdvhagsa

ilgilendim ama çocuk ailende yatacak gece gelmeyecek haftada 1 gun dışarda geelim tatile cocuk biizmle gelmesin ki sorun olmasın diyen bir adamdı bu ilgi az geldi diyor.
O zaman boşverin, sizin içiniz rahat olsun. Emin olun daha iyilerine layıksınız

:):):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…