Aldatma sebebi

Eşinize söyleseniz Doğum sonrası beni bakımsız ve kötü buldun ama başka biri güzel buldu ve birlikte oldum gezmedim tozmadım dese cevabı ne olur?
İleride hastalık oldu veya depresyon geçirdiniz ve kendinizi saldınız dönem dönem yaşıyoruz bunları peki ozaman ne olacak?
Deseki boşluğuma geldi yaptım bir hata bence şu açıklamadan daha inandırıcı olur

Eşinize söyleseniz Doğum sonrası beni bakımsız ve kötü buldun ama başka biri güzel buldu ve birlikte oldum gezmedim tozmadım dese cevabı ne olur?
İleride hastalık oldu veya depresyon geçirdiniz ve kendinizi saldınız dönem dönem yaşıyoruz bunları peki ozaman ne olacak?
Deseki boşluğuma geldi yaptım bir hata bence şu açıklamadan daha inandırıcı olur
önce boşluguma geldi dedi özürler diledi ben kesin kararlı olup boşandıktan haftalar sonra senın yuzunden oldu dedi

aldatıldım ve bir hafta içinde boşandım aldttıgı kişi günlük kadınlardan.şimdi bana gelmiş diyor ki gezmedik tozmadık(çalışıyorum bebegime bakılıyor akşam geldiğinde genelde bebekle ilgileniyorum hali ile) hep çocukla ilgilendin kendine bakmadın makyajlar yap dedim yapmadın vs vs sen daha bakımlı olsaydında ben başka kadına o anlamda gitmeseydim diyor.içim içimi yiyor neolursa olsun sonuçta aldatmışsın 3 saat 5 saat yada herneyse ne fark eder ben bunu ögrenmesem belkide bu alışkanşlık haline dönecekti bana hala pskolojik olarak baskı uyguluyor senın yuzunden diye sizcede bir erkegin aldatması ne olursa olsun şerefsizlii yüzünden değil midir
kesinlikle zaten erkek sutten cikmis ak kasiktir onlarin ne sucu olcak butun suc biz kadinlarda:)

önce boşluguma geldi dedi özürler diledi ben kesin kararlı olup boşandıktan haftalar sonra senın yuzunden oldu dedi
Ozaman günah çıkarıyor suç bastırıyor
Aslında kendi de biliyor hatasını
Doğumdan sonra mis gibi giyinip derli toplu gezen kaç insan var acaba ozaman biz çocuk yapalım onlar başka kadına koşsunlar
Evde makyajlı pırıl pırıl bir kadın bekliyorsa çocuk olmadan alacak yatılı bakıcıyı bir de temizlikçi tutacak sende kocanın istediği gibi giyinip süsleneceksin

Arkadaşım diyemedin mi, sen neden erkek olup beni elinde tutmadın?

Ne istiyorsun onu söyle! Barışmak mı niyetin? Hay hay buyur ama tek bir şartım var. Ben de bir başkası ile birlikte olacağım.

Hiçbir şey aldatma sebebi değildir ha terbiyesiz bi kadın olabilir huysuz olabilir aşırı bakimsiz ve pasif olabilir ama bunlar aldatma değil bosanma sebebi olur. Bir kadini çocuğa baktın benle.ilgilenmedin diye suclayyamaz terbiyesiz o baksaymista çocuğa sizde suslenseymissiniz yada bakıcı tutsaymista gezseymissiniz desydiniz hiç kendini suçlu hissetme hem suçlu HM guclu

aldatıldım ve bir hafta içinde boşandım aldttıgı kişi günlük kadınlardan.şimdi bana gelmiş diyor ki gezmedik tozmadık(çalışıyorum bebegime bakılıyor akşam geldiğinde genelde bebekle ilgileniyorum hali ile) hep çocukla ilgilendin kendine bakmadın makyajlar yap dedim yapmadın vs vs sen daha bakımlı olsaydında ben başka kadına o anlamda gitmeseydim diyor.içim içimi yiyor neolursa olsun sonuçta aldatmışsın 3 saat 5 saat yada herneyse ne fark eder ben bunu ögrenmesem belkide bu alışkanşlık haline dönecekti bana hala pskolojik olarak baskı uyguluyor senın yuzunden diye sizcede bir erkegin aldatması ne olursa olsun şerefsizlii yüzünden değil midir
Erkeklerin her konuda kendilerini haklı görmesi yüzündendir bu saydığı şeyler. Aldatılmanın sebebi yoktur olamaz, hele ki bunun sizinle bir ilgisi yok. Eşinizin açıklaması tamamen erkek gözünden kadını aşağı çeken bir açıklama. Bu aldatılma olaylarında suçun ne olursa olsun kadına yüklenmesine çok karşıyım. Erkek her şeyi yapacak neymiş suç kadındaymış makyaj yapmıyormuş. Makyaj yaparsın neden daha güzel giyinmedin, daha güzel giyindin neden daha güler yüzlü olmadın, daha güler yüzlü olursun neden onu yapmadın neden bunu yapmadın. Bu bahaneler bitmez. Diyecek ki ben karaktersizdim ki gül gibi karımı aldattım. Bıktık bu ataerkil açıklamalardan. Gönlünüz rahat olsun sizin bir suçunuz yok.

sen kadın olup beni elinde tutacaktın nefsime yenildim diyor.ben sana süslen dedim sen süslenmedin ben sana sürekli alışveriş yap dedim sen başkasının 2.ellerini giydin bunlara layıksın sen sen kadın olsaydında tutsaydın diyor
Kimsenin bize kadınlığımızı öğretmesine ihtiyacımız yok. Bu zihniyetten boşanmanız çok iyi olmuş. Ne yapsanız sen kadın değildin diye başlayan cümlelerle baskı kuracaktı. Peki erkek nasıl oluyormuş kendisinin bu konuda parlak fikirleri de vardır. Kurtulmuşsunuz tebrik ederim. Yolunuz güzellikler getirsin

Onun kalıbına tüküreyim adamlık parayla degilki satın alasın biride durust olsun uckuruma sahip çıkamadım desin serefsizlifi örtmenin yolu kendine bakmamaktan geçiyorsa birdaha yuzune bile bakma değmez nasil bir piskinliktir bu ya bide utanmadan hala seni suçluyor yazık valla

Eski konularınızı okudum...

İyilik sizi aldatmışta boşanma cesareti göstermişsiniz diyorum.....

Babanızı dövmeye kalkan adam için üzülmeyi bırakın artık

Çocuk içinde olsa baba ile iletisim kurmayın...anneniz yada babanız çocuk için iletişim kursun...

Kadın erkeği elinde tutmak zorunda, her daim bakımlı olmak zorunda, çocuk da doğuracak ama hemen eski haline dönecek mazallah kocasının gözü dışarı kayar ama erkeklerin birsey yapmasina gerek yok çünkü fazlalık olarak o onların pipisi var. Pipi olunca esktra hiçbir cabaya gerek yok. Ne güzel dünya.
Mesajınıza harfiyen katılıyorum tamamen dogru .erkekler ne rahat biz onlara hizmet için yaraltıldık onlara göre...

Aynı şeyi siz yapsaydınız, sizi affedip evet suçluyum der miydi acaba? Utanacağına bir de sizi mi suçluyor şahsiyetsiz!

Bence sebep ne olursa olsun şerefsizlik, adilik, karaktersizlik, bencillik ve eşe değer vermemektir. Yaptığına kılıf bulup kendini aklamaya çalışıyor sadece.

Eski konularınızı okudum...

İyilik sizi aldatmışta boşanma cesareti göstermişsiniz diyorum.....

Babanızı dövmeye kalkan adam için üzülmeyi bırakın artık

Çocuk içinde olsa baba ile iletisim kurmayın...anneniz yada babanız çocuk için iletişim kursun...
bende bunda da vardır bir hayır yoksa ömür boyu bırakamazdım diyorum

Aldatıp üzerine böyle söyleyen bir adam cehennemin dibine gitsin mümkünse! Sizi suçlayarak kendi vicdanını rahatlatıyor. Emin olun her gün karşısına Victoria Secret mankeni gibi de çıksaydınız bu sefer de her gün aynı pilav yenir mi der yine aldatırdı. Çünkü aldatmak karakteri...

Aynı şeyi siz yapsaydınız, sizi affedip evet suçluyum der miydi acaba? Utanacağına bir de sizi mi suçluyor şahsiyetsiz!
sordum affetmezdim seni diyor.bende seni ömrüm boyunca ffedememe sanırım yada belki hayatıma yeni biri girerse ancak öfkem belki biraz diner dedim.ben sana beni affet mi dedim ki diye cevap verdi.

Aldatıp üzerine böyle söyleyen bir adam cehennemin dibine gitsin mümkünse! Sizi suçlayarak kendi vicdanını rahatlatıyor. Emin olun her gün karşısına Victoria Secret mankeni gibi de çıksaydınız bu sefer de her gün aynı pilav yenir mi der yine aldatırdı. Çünkü aldatmak karakteri...
hayatta aldatır diyebilecegim en son insandı asla ihtimal vermezdim delileri buldum ondan bile acaba dedim.nasıl yaptın dediğimde buna sen ittin beni bana ilgi vermedin dedi.

X