Aldatma sebebi

Erkeklerde kendine bakmiyor diye o zaman tum kadknlar aldatsin mi ya da olgilenmeyen erkek yuzunden ulkenin cogu kadini kocasini aldatmali oyleyse

aldatıldım ve bir hafta içinde boşandım aldttıgı kişi günlük kadınlardan.şimdi bana gelmiş diyor ki gezmedik tozmadık(çalışıyorum bebegime bakılıyor akşam geldiğinde genelde bebekle ilgileniyorum hali ile) hep çocukla ilgilendin kendine bakmadın makyajlar yap dedim yapmadın vs vs sen daha bakımlı olsaydında ben başka kadına o anlamda gitmeseydim diyor.içim içimi yiyor neolursa olsun sonuçta aldatmışsın 3 saat 5 saat yada herneyse ne fark eder ben bunu ögrenmesem belkide bu alışkanşlık haline dönecekti bana hala pskolojik olarak baskı uyguluyor senın yuzunden diye sizcede bir erkegin aldatması ne olursa olsun şerefsizlii yüzünden değil midir
Eski eşin kendisini haklı çıkarmak için böyle konuşuyor. Sen yeni bir annesin tabikide bebeğinin sana en ihtiyaç duyduğu dönemde bebeğinle ilgileneceksin. Aldatmak yerine sana evde yardımcı olmayı deneseydi. Bir akşamda bebeği annesine yada bir bakıcıya bırakıp seninle ilgilenseydi çok mu zor ? Sorsanız hepsi adamın dibidir, adamlık öyle 2 dakikalık zevkinin düşünmek değil aileni düşünmektir. Senin vicdanın rahat olsun en doğrusunu yapmışsın boşanmakla. Sana psikolojik şiddet uygulamasına izin verme. Senin üzerinde baskı kurarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyor

Aldatmanin bahanesi olmaz. Ayrilirsin sonra istediginle istedigini yaparsin ama aldatmak mide bulandirici.

sırtındaki yükü kaldırıp atmışın sonrasını kulakların duymasın canım, sana vicdan yapmasına asla müsaade etme, bebek ikinizin bebeği sanki kendisi evde biskolata erkeği:sinirli:

Ex kocana bu kadar konuşacak, bu konuları açacak fırsat vermemelisin. Suç sende değil onun erdemsiz olmasında. Boşanmışsin bitmiş çocuk haricinde konusma. Seni manipüle etmesine izin verme

Şu yaşadıkların yüzünden kim bilir ne kadar yorgun ve üzgünsündür. Küçük bir çocuğun da var Allah yardımcın olsun. Ama yalnız olmak aldanmış olmaktan daha iyidir diye tahmin ediyorum. Aklı başında kim olsa senin yaptığını yapardı. Lütfen kendinden emin ol, doğru yoldasın

aldatıldım ve bir hafta içinde boşandım aldttıgı kişi günlük kadınlardan.şimdi bana gelmiş diyor ki gezmedik tozmadık(çalışıyorum bebegime bakılıyor akşam geldiğinde genelde bebekle ilgileniyorum hali ile) hep çocukla ilgilendin kendine bakmadın makyajlar yap dedim yapmadın vs vs sen daha bakımlı olsaydında ben başka kadına o anlamda gitmeseydim diyor.içim içimi yiyor neolursa olsun sonuçta aldatmışsın 3 saat 5 saat yada herneyse ne fark eder ben bunu ögrenmesem belkide bu alışkanşlık haline dönecekti bana hala pskolojik olarak baskı uyguluyor senın yuzunden diye sizcede bir erkegin aldatması ne olursa olsun şerefsizlii yüzünden değil midir
egosu yüksek psikolojik baskı yapmasına izin vermeyin hiç muhattap olmayın ne haddine hala böyle mesajlar atabiliyor boşanmışsınız hala hadsizce konuşmasını mı çekeceksiniz basit karakterliymiş 3 5 saatin peşine düşmüş ötesi mi var iyi yapmışsınız pişman olmayın bir kere yapan yine yapar.

uçkuruna sahip çıkamadı diye etraftan laf falan yediyse senin üzerinden kendini rahatlatmaya çalışıyor ahlaksız.

bir kadina para verip birlikte olan adama saygi duyamam ben ya,
bu cok igrenc bir sey cunku.

hani tercih et deseniz, gonul iliskisi ile aldatilmayi tercih ederim.

esiniz cok karaktersizmis,
hic hic kendinizi oyle birine layik gormeyin.

Karaktersiz bir barzonun sana yansıtma psikolojisiyle suç yüklemesine izin mi vereceksin?

Konuyu tekrar açmaya çalışırsa "Boşanma sebebimiz benim onurlu duruşum değil, senin karaktersiz ve sadakatsiz bir ib.e oluşundu. Hala anlayamaman pipi akıllı oluşundan. Sen tam da hakettiğin gibi düşüklerle olmaya devam ederken, ben onurla ve gururla annelik yapmaya devam edeceğim. Vicdanım inanılmaz rahat. Çocuğumun yüzüne utanarak bakacak kişi ben değilim. Sen de makyaj talebini suratı g.tümden çirkin hastalıklı yosmalarla giderirsin artık. Umarım prezervatif kullanmaz da belanı bulursun. Daha da sabrımı zorlarsan mahkemeye sunmadığım delilleri cümle aleme gönderir seni rezil ederim" de ve rahatla..

Yaptigi yanlışı anlamayip inatla sebib uzerine gelmesi nebileyim.. allah kurtarmış seni Allahim boylelerinden korusun

Özrü kabahatindan büyük buna derler herhalde. Şerefsizliktir. Böyle konuşmak da aynı şerefsizlkten ötürü. Boşanmışsın. Geçmiş olsun. Bundan sonra çocuk dışında bir konunuz olmasın.

acaba demiyorum ama bu söylediklerini duyunca ben sucluyum gibi hissetiriyor
Asla değilsiniz... arkanıza bakmayın haklısınız ne derse desin aldatmanın haklı bir sebebi olamaz.. adam olsaydı deseydiki sen beni tatmin eden bir eş değilsin benim eşten beklentilerim farklı beklentilerimizi karşılayamayacaksak bitirelim bu ilişkiyi deyip gideydi o kadar adamsa... sallayın gitsin...

Hem suçlu, hem güçlü. Yerinde olsam burda konu açmak için harcayacağım zamanda, tez elden onu yaptığı rezilliği ile ifşa ederdim. O düşünsün uğraşsın.Aldattı etti derdi sana niye kalsın ki. Rezil rüsva olup insan içine çıkacak hal bırakma.

Midesiz ve şahsiyet yoksunu ve kendini bulunmaz hint kumaşı sanan erkek müsveddesi boşverin onu.Herkes koca olamıyor maalesef

O makyaja saça başa bakma canım karakter meselesi.

Böyle güçlü onurlu dik duruşlu kadınları çok takdir ediyorum

"Yavuz hırsız ev sahibini bastırır"

Atalarımız eski eşiniz gibi karakter yoksunu mahlukatlar için söylemiş

Yolunuz açık olsun
Umarım sizi hak edecek insanlar çıkarır karşınıza Rabbim

O şerefsiz koca müsveddesi sana kurban olsun. Kılı tüyü bitmiyor goril gibi dolanıyorlar. Biz niye bakımsız diye aldatmıyoruz madem???
Yaptığı pisliğe kılıf buluyor pezev.nk!!! Kendinde kusur bulma bacım kusur koca diye koynuna aldıgın zavallıda. Bu arada umarım yeni hayatında mutlu olursun

X