Aldatma sebebi

aldatıldım ve bir hafta içinde boşandım aldttıgı kişi günlük kadınlardan.şimdi bana gelmiş diyor ki gezmedik tozmadık(çalışıyorum bebegime bakılıyor akşam geldiğinde genelde bebekle ilgileniyorum hali ile) hep çocukla ilgilendin kendine bakmadın makyajlar yap dedim yapmadın vs vs sen daha bakımlı olsaydında ben başka kadına o anlamda gitmeseydim diyor.içim içimi yiyor neolursa olsun sonuçta aldatmışsın 3 saat 5 saat yada herneyse ne fark eder ben bunu ögrenmesem belkide bu alışkanşlık haline dönecekti bana hala pskolojik olarak baskı uyguluyor senın yuzunden diye sizcede bir erkegin aldatması ne olursa olsun şerefsizlii yüzünden değil midir
Ayyyynen oyledir kendinizi uzmeyin

çok konu açtım hatta okuyanlar çok kızdı ... ne biçim annesinde dedildi ama aldatmak sanırım beni en hancerleyen oldu ve 1 haftada anlaşmalı boşandım uzatmak istemedim kurtulmak istedim.tüm deliller varken elimde.yalvardı anlaşmalı olsun yoksa biterim diye
bitermişimmiş bitsin zaten yaa gerizekalı, haysiyetsiz adam. Yolun açık olsun yeniden evlenmek istediğin zaman en güzeli en iyisi ile karşılaşman dileği ile.

keşke sevgili olsaydı daha ötesi olmasaydı lanet olasıca.aklıma geldkiçce kinleniyorum.seni ömür boyu affedemeyecegim ya da hayatıma belki yeni biri girerse belki hafifler öfkem dedim ben senden özür mü diledim ki affetmiyorsun dedi
Allah onun size yaşattığı acıları ona misliyle yaşatsın.

bana sen ikinci el kıyafetlere ve ikinci el eşyalara layık bir insansın ben değer verdim diyen bir adam.çocuguma ikinci el giydirmeceksin diye mesajlar atmış.
deseydiniz şerefsiz sen o kadınla ilişki yaşayarak kim bilir kaçıncı el oldun, ona takılmadında çocuğumun ikinci el kıyafetlerine mi takıldın.. hey Allah ım yaa

oturup iki medeni insan gibi konuşalım diye yazmış görüşmek istemediğimi söyledim evet çünkü herşeyin suclusu sensin ve yüzleşmeye bile korkuyorsun dedi.
tüylerim ürperdi yaa Allah beter etsin sizin en kötü gününüzü arasın, lanet olsun. Hidayet olmakda nasip işidir bu arlanmaz hak etmiyor bence. Beter olsun bokunda boğulsun

Hep derimki sevgi bitebilir, karşılıklı ilgide azalabilir. O xamam adabınla boşanırsın, ama erkek derki evdeki düzen bozulmasın ama elma yiyeyim muz gibi olsun. Aldatcağına adabıyla ayrılsaymış. Bahaneye bak yaa.. hem ev işine bebek bakmaya yardım etmezler. Yeri gelir wcye zor gideriz biz

Allah onun size yaşattığı acıları ona misliyle yaşatsın.
ah ah öyle kalbimikarartıki her gece beddua eder oldum ona..gece rüyamda gördüm acaba bilinçaltımı bilmiyorum..sevgilin mi var dedim hayır dedi inkar etme var dedim evet var dedi ..artık rüyamlarıma girer oldu

Hep derimki sevgi bitebilir, karşılıklı ilgide azalabilir. O xamam adabınla boşanırsın, ama erkek derki evdeki düzen bozulmasın ama elma yiyeyim muz gibi olsun. Aldatcağına adabıyla ayrılsaymış. Bahaneye bak yaa.. hem ev işine bebek bakmaya yardım etmezler. Yeri gelir wcye zor gideriz biz
banyo yapabilmek için çocuk uyurken girerdim ve dinlermisin diye söyleyerek girerdim çünkü hep kulaklık takar ouyun oynardı

Böyle güçlü onurlu dik duruşlu kadınları çok takdir ediyorum

"Yavuz hırsız ev sahibini bastırır"

Atalarımız eski eşiniz gibi karakter yoksunu mahlukatlar için söylemiş

Yolunuz açık olsun
Umarım sizi hak edecek insanlar çıkarır karşınıza Rabbim
amin çok teşekkür ederim.

O şerefsiz koca müsveddesi sana kurban olsun. Kılı tüyü bitmiyor goril gibi dolanıyorlar. Biz niye bakımsız diye aldatmıyoruz madem???
Yaptığı pisliğe kılıf buluyor pezev.nk!!! Kendinde kusur bulma bacım kusur koca diye koynuna aldıgın zavallıda. Bu arada umarım yeni hayatında mutlu olursun
çok teşekkür ederim.

Hem suçlu, hem güçlü. Yerinde olsam burda konu açmak için harcayacağım zamanda, tez elden onu yaptığı rezilliği ile ifşa ederdim. O düşünsün uğraşsın.Aldattı etti derdi sana niye kalsın ki. Rezil rüsva olup insan içine çıkacak hal bırakma.
üzerime sıçrar diye konuşmak dahi istemiyorum bilirsiniz bana bunları söyleyen insan çamur gibi bulaşırda.

Seven adam her şartlarda sever fakat yinede kendimize her zaman özen göstermemizde fayda var diye düşünüyorum. FAKAT, bunun hastalığı var sağlığı var, iyi günü var kötü günü var. Hele ki sizin durum daha farklı bakmakla mükellef olduğunuz bir bebek var ortada. Her zaman da olacak iş değil, kendileri her gün brad pitt sanki. :işsiz:

aldatıldım ve bir hafta içinde boşandım aldttıgı kişi günlük kadınlardan.şimdi bana gelmiş diyor ki gezmedik tozmadık(çalışıyorum bebegime bakılıyor akşam geldiğinde genelde bebekle ilgileniyorum hali ile) hep çocukla ilgilendin kendine bakmadın makyajlar yap dedim yapmadın vs vs sen daha bakımlı olsaydında ben başka kadına o anlamda gitmeseydim diyor.içim içimi yiyor neolursa olsun sonuçta aldatmışsın 3 saat 5 saat yada herneyse ne fark eder ben bunu ögrenmesem belkide bu alışkanşlık haline dönecekti bana hala pskolojik olarak baskı uyguluyor senın yuzunden diye sizcede bir erkegin aldatması ne olursa olsun şerefsizlii yüzünden değil midir
Bakım önemli tabii ki, ama makyajdan bakımdan dolayı seninle değil başkasıyla yatağa girebiliyorsa bu onun karaktersizliği.
Sen şimdi esksinden fazla bakım yap da dert olsun ona

şu an neden muhatap oluyorsunuz ki?
ben de benzer sebepten ayrılıyorum. daha bizim dava bile görülmedi ama ben görüşmüyorum çocuk için bile olsa...
hiç muhattap almayın. canınızı sıkmaya aklınızı bulandırmaya çalışıyor..
aldatmanın bahanesi sebebi olmaz. sakın kendinizden şüpheye düşmeyin sakın!

şu an neden muhatap oluyorsunuz ki?
ben de benzer sebepten ayrılıyorum. daha bizim dava bile görülmedi ama ben görüşmüyorum çocuk için bile olsa...
hiç muhattap almayın. canınızı sıkmaya aklınızı bulandırmaya çalışıyor..
aldatmanın bahanesi sebebi olmaz. sakın kendinizden şüpheye düşmeyin sakın!
çocuk daha küçük alıp verme görme konusunda muhattap olmak zorundayım.

Hiç muhattap olma bence yeni hayatına başlamak için. Ne kadar az görüşsen o kadar iyi diye düşünüyorum. Yapacağını yapmış bahaneye gerek yok ayrıca. Allah bize sabır versin bu insanları bir daha hayatımıza sokmasın.

ellerm titiriyor kalbim agrıyor yüregim kor gibi yanıyor neden mi dersiniz...megersem ben günlük kadın sandıgım kişi sevgilisi varmış 14 şuabtte demet demet güller gitmiş..kalbim çok sızlıyor...sevgimden değil bu başka bişey

Üzülme o ikisini kendi haline bırak kendi pisliklerine bırak. Ya karşı taraftaki kadınlar evli adamlardan ne bekler anlamıyorum.

X