Aldatma sebebi

Yahu birşey yazmayayım dedim bu konuda çünkü üzgünsünüz , adam babanızın üzerine yürümüş, çocuğunu dövmüş, normal değilmiş ki siz gitti yıllarım gitti yıllarım diye ağlanıyorsunuz. Eski esiniz böyle birşey yaşamasaydı o saygisiz, şiddet yanlısı adamla ömrünüz cürüyecekti. Kurtuldunuz aslında farkında değilsiniz.
Aynen öyle ama şerefsızce yaptı bunu

aldatıldım ve bir hafta içinde boşandım aldttıgı kişi günlük kadınlardan.şimdi bana gelmiş diyor ki gezmedik tozmadık(çalışıyorum bebegime bakılıyor akşam geldiğinde genelde bebekle ilgileniyorum hali ile) hep çocukla ilgilendin kendine bakmadın makyajlar yap dedim yapmadın vs vs sen daha bakımlı olsaydında ben başka kadına o anlamda gitmeseydim diyor.içim içimi yiyor neolursa olsun sonuçta aldatmışsın 3 saat 5 saat yada herneyse ne fark eder ben bunu ögrenmesem belkide bu alışkanşlık haline dönecekti bana hala pskolojik olarak baskı uyguluyor senın yuzunden diye sizcede bir erkegin aldatması ne olursa olsun şerefsizlii yüzünden değil midir
İyi yapmışsın boşanmakla bir kere yapan tekrar yapar. Ayrıca için yani vicdanın rahat olsun senin önceliğin bebeğindir kocanın anlayışlı ve sabırlı olması gerekirdi sorun sende değil kafanı hiç takma bence

aldatıldım ve bir hafta içinde boşandım aldttıgı kişi günlük kadınlardan.şimdi bana gelmiş diyor ki gezmedik tozmadık(çalışıyorum bebegime bakılıyor akşam geldiğinde genelde bebekle ilgileniyorum hali ile) hep çocukla ilgilendin kendine bakmadın makyajlar yap dedim yapmadın vs vs sen daha bakımlı olsaydında ben başka kadına o anlamda gitmeseydim diyor.içim içimi yiyor neolursa olsun sonuçta aldatmışsın 3 saat 5 saat yada herneyse ne fark eder ben bunu ögrenmesem belkide bu alışkanşlık haline dönecekti bana hala pskolojik olarak baskı uyguluyor senın yuzunden diye sizcede bir erkegin aldatması ne olursa olsun şerefsizlii yüzünden değil midir
Aldatmanın sebebimi oluyormuş deseydin ya seninde sole sole sorunların vardi ama ben baska adamin koynuna girmeyi tercih etmedim diye piskinlige bak iyi yapmissin bosanmakla

hastalikta saglikta degil mi?
iyi gunde kotu gunde degilmiydi?
utanmadan yuzsuzce kendine baksaydin diyor.
Allah korusun demek ki hastalanip yataga dussen seni birakip baskasina baskasina gidecek kadar da karaktersiz.
biz kadinlar robot muyuz?
surekli bakimli guzel pozitif aktif olmak zorundamiyiz?
sen coooook iyi yapmissin sana gelip boyle seyler soylemesine izin verme sakin

Boşanmış bitmiş bir ilişki için neden acaba diyorsun acabası olmaz aldatmış adilik yapmış daha ne... sebebi olmaz bitti nokta.bebek için gerektiği kadar iletişim kur gerisini takma kurtulduğuna sevin önüne bak...
Kadın olmak bu ülkede çok zor erkekler maalesef herşeyi kadından bekliyor...

Ben sevgilimi aldatmak istiyorsam, kudurduysam, ş...sizsem, kusura bakmada bir sürü bahane bulurum. Hiç kimse mükemmel değil mükemmel olmak zorunda da değil. Dün bana trip attın aldattım derim. Benim içim pistir çünkü. Kendime kılıfı çok güzel uydururum. Bu yüzden eşiniz ne söylerse söylesin o bir ş...siz. Yıllarınıza emeklerinize acımak yerine daha yaşayacağınız güzel günleri düşünün.

Boşanmışsın bitmiş gitmiş çokta iyi olmuş ne demek senin suçun kendine baksaydın. Yüzsüzlüğe arsızlığa hadsizliğe karaktersizliğe bak sen. Ağzını açmasına izin verme bu saatten sonra.

Size birşey söyliyim mi: Eski eşiniz kendi ezikliğini örtmek için topu size atıyor. Benim ablamın bir arkadaşı var. Bildiğiniz aklı başında, akıllı, çalışkan, becerikli bir doktor. Eşi onu aylarca is yerinden bir kızla aldatmış. Bahsettiğim doktor bayan o sırada hasta annesine (yani kayinvalidesine) de bakıyor. Aldattığını mecbur itiraf etti çünkü aldattığı kızın erkek arkadaşı durumu öğrendi ve onu tehdit ediyordu. Sonuc olarak o adam bütün suçu bu doktora attı.yok fazla başarılı, fazla baskın, fazla becerikliymis ve kendini onun yanında erkek gibi hissedemuyormus, onun için başkasına gitmiş. Yani açıkçası ne bir özür diledi, ne pişmandi. Sürdürürdü yakalanmasa. Ve ne oldu biliyormusunuz: O aklı başındaki güçlü kadın bunu inandı ve onu koca diye yanında tutuyor. Üstünede çocuk yaptı. Sizce mutlu mu? Güveniyor mu? Ömür boyu bu şüphe ile yaşamayı tercih etti. Ama kocasınin ona ihanet etmesinin onun suçu olmadığına inandiramadilar. Bence ihanetin tek bir sebebi var oda karaktersizlik. Başka birşey degil. Insan adam gibi ayrılır sonra istedigini yapar. Ama bunlarda o yürek yok. Sizde üstünüze alınmayın. Size sadece zarf attı

Benim için, tam da zevk uğruna yapılan ihanetlerin affı yoktur.
Zaten ihanetin affı yoktur da, diğeri daha onurlu.
En azından ortada duygu var, elde olmayan kalbe söz geçirilemeyn durumlar var.
Orada zaten insan kumaşını belli ediyor ya aldatmayı ya uzak durmayı ya da gelip açık açık konuşuo evliliği bitirmeyi seçiyor.

Ama...

Birkaç dakika keyif sürecek, bir popo iki memeye tüm yuvasını, karısını, çocuğu ortaya koyacak, cinsel organının beynini ele geçirdiği bir aldatmanın, ne vicdanla ne ahlakla alakası var.
Buna ne adam denir, ne erkek!
O ancak, zararlı bakterilerden olabilir biran önce kurtulunması gereken.

Aynen öyledir.utanmaz adam

daha kendime dikkat edip güzel giyinmemişim cinsel anlamda yetmemişim hep çocukla ilgilenmişim .bana defalarca söyledi evet yap diye ama çalışıyorum zamanım da yoktu.

Farzedelimki boşnmadınız ne olacaktı?
Veya hatta hatta ustalıkla gizledi siizn hiiiç haberiniz olmadı aldatıldığınızdan...ee ya sonra ne olacaktı?Sizin pişirdiğiniz yemeği miydeye indirip b...klu donlarını size yıkatıp başkalarına koşacaktı.ne acıdırki belkide yıllarca böyle geçiiiip gidecekti ömrünüz.

Demek istediğim sadece karşıdaki bayanlar değişecekti buna emin olun.o herip aynı karaktersiz zavallı...uzuuuun süre sonra o çocuk biraz büyüyüp siz tamamen kendi bakımınıza gezip tozmanıza yönelseydiniz bile emin olun ruhu kepaze bu herif sizi yine yine yine aldatacak tı..çünkü karakteri yok! uçkur davasında aklı fikri ve değişiklik olsunda kimle olursa olsun diyen biri anlıyormusun..günlük kadınlarla aldatıldım demen herşeyi gösteriyor.Tutup da başkasına aşık bile olamaz böyle karaktersizler.

Psikolojik savaşı iyi biliyor anlaşılan ve sizi de iyi tanıyor ordan vurabileceğini biliyor yani..
Hiç oralı olmayaın sarsılsanızda yazdıklarından pişkinliğe vurun yav he he tamam sesin deyin kısa süre snra bırakır taaruzu.

Boşanmış bitmiş bir ilişki için neden acaba diyorsun acabası olmaz aldatmış adilik yapmış daha ne... sebebi olmaz bitti nokta.bebek için gerektiği kadar iletişim kur gerisini takma kurtulduğuna sevin önüne bak...
Kadın olmak bu ülkede çok zor erkekler maalesef herşeyi kadından bekliyor...
acaba demiyorum ama bu söylediklerini duyunca ben sucluyum gibi hissetiriyor

hastalikta saglikta degil mi?
iyi gunde kotu gunde degilmiydi?
utanmadan yuzsuzce kendine baksaydin diyor.
Allah korusun demek ki hastalanip yataga dussen seni birakip baskasina baskasina gidecek kadar da karaktersiz.
biz kadinlar robot muyuz?
surekli bakimli guzel pozitif aktif olmak zorundamiyiz?
sen coooook iyi yapmissin sana gelip boyle seyler soylemesine izin verme sakin
bende sabah bunu düşündüm hasta olsam sokaga atacaktı demekki

X