Aldatma sebebi

Farzedelimki boşnmadınız ne olacaktı?
Veya hatta hatta ustalıkla gizledi siizn hiiiç haberiniz olmadı aldatıldığınızdan...ee ya sonra ne olacaktı?Sizin pişirdiğiniz yemeği miydeye indirip b...klu donlarını size yıkatıp başkalarına koşacaktı.ne acıdırki belkide yıllarca böyle geçiiiip gidecekti ömrünüz.

Demek istediğim sadece karşıdaki bayanlar değişecekti buna emin olun.o herip aynı karaktersiz zavallı...uzuuuun süre sonra o çocuk biraz büyüyüp siz tamamen kendi bakımınıza gezip tozmanıza yönelseydiniz bile emin olun ruhu kepaze bu herif sizi yine yine yine aldatacak tı..çünkü karakteri yok! uçkur davasında aklı fikri ve değişiklik olsunda kimle olursa olsun diyen biri anlıyormusun..günlük kadınlarla aldatıldım demen herşeyi gösteriyor.Tutup da başkasına aşık bile olamaz böyle karaktersizler.

Psikolojik savaşı iyi biliyor anlaşılan ve sizi de iyi tanıyor ordan vurabileceğini biliyor yani..
Hiç oralı olmayaın sarsılsanızda yazdıklarından pişkinliğe vurun yav he he tamam sesin deyin kısa süre snra bırakır taaruzu.
bir kaç can alıcı söz etmek geliyor işte insnaın içinden

AH bu erkekler ahh bende aldatıldım ve boşandım neden yaptın dedim artık vücudun bozuldu dedi selülitlerin var ve çok yumuşadın dedi 2 çocuk doğurmuş bana dedi ilk çocukta böyle bişey yoktu nedensee 2.çocuktan sonra böyle şeyler söyledi vay be dedim söyleseydin birlikte spor yapardık koşardık sertleşirdim aldatmana gerek yoktu ki dedim durdum sadece şimdi o dükkanlarda yatıp kalkıyo bense sıcacık evimde çocuklarımla Allah bu erkekleri bildiği yapsın ne yapalım ne diyelim
hiç suçlama kendini bak ünlüleree Şeyma subaşı paso spor yapıyo ne selülit ne yumuşama ama yine aldatıldı ve terk edildi.Hı bide biz ayrılınca anasına babasına beni evden kovdu demiş benim için bahaneye bak :)

AH bu erkekler ahh bende aldatıldım ve boşandım neden yaptın dedim artık vücudun bozuldu dedi selülitlerin var ve çok yumuşadın dedi 2 çocuk doğurmuş bana dedi ilk çocukta böyle bişey yoktu nedensee 2.çocuktan sonra böyle şeyler söyledi vay be dedim söyleseydin birlikte spor yapardık koşardık sertleşirdim aldatmana gerek yoktu ki dedim durdum sadece şimdi o dükkanlarda yatıp kalkıyo bense sıcacık evimde çocuklarımla Allah bu erkekleri bildiği yapsın ne yapalım ne diyelim
hiç suçlama kendini bak ünlüleree Şeyma subaşı paso spor yapıyo ne selülit ne yumuşama ama yine aldatıldı ve terk edildi.Hı bide biz ayrılınca anasına babasına beni evden kovdu demiş benim için bahaneye bak :)
bende evden cıkarttım ertesi gün geldi bana dediki ailem seni aldattıgım için beni eve almıyor özür dile yolladılar dedi mal ya.oysa ki zaten bu oro.pu işini aklına sokan anasıydı.acaba yetersizmi geliyorsunuz diye soran bir kadının oglundan ne beklersin ki

bende evden cıkarttım ertesi gün geldi bana dediki ailem seni aldattıgım için beni eve almıyor özür dile yolladılar dedi mal ya.oysa ki zaten bu oro.pu işini aklına sokan anasıydı.acaba yetersizmi geliyorsunuz diye soran bir kadının oglundan ne beklersin ki

iyi eve almamayı akıl etmişler bizimkiler sarıp sarmaladılar beni ve torunlarını çok sevdikleri haldeee.

bir kadın bi kadına bunu yaparsa adamlar neler yapmasın kii

iyi eve almamayı akıl etmişler bizimkiler sarıp sarmaladılar beni ve torunlarını çok sevdikleri haldeee.

bir kadın bi kadına bunu yaparsa adamlar neler yapmasın kii
o bahane ya ne eve almaması madalya bile takmışlardır bana onları iyi gösterecek maksart o.ben 2 senedir görüşmüyorum onlarla.

Yüzsüz, karaktersize bak ya. Yaptığını kendi açısından haklı duruma çıkarmaya çalışıyor bir de. En doğrusunu yapmışsınız.

Günlük kadınlarla aldatması daha kötü değil mi? Hem bu işi duygusuz bir şekilde yapıyor hem de size hastalık bulaştırabilir. Siz bunu öğrendiğinizde de zaten alışkanlık halinde yaptığı bir şey olabilir. Şu an kendi suçunu size yükleme çabasında. Bence kendinizle ilgili iletişim kurmayın. Çocuk için iletişim kurduğu anlarda bu konulara girerse sadece çocukla ilgili bir şey söylerse dinleyeceğinizi aksi taktirde kendisiyle konuşmak istemediğinizi belirtin.

bu kaynanalar neden böyle acaba?insan çocuğunun mutsuzluğundan mutlu olurmu?kiminle aldatmış olduğu bence hiç önemli değil,sonuçta en özelinizi başka biriyle paylaşmış :silah:size yaptığı psikolojik baskıyı ciddiye dahi almayın.biz kadınlar insanız 24 saat full makyaj minilerle evde dolaşamayız:kızgın:yolunzu açık olsun,çok çok doğru bir karar vermişsiniz

o bahane ya ne eve almaması madalya bile takmışlardır bana onları iyi gösterecek maksart o.ben 2 senedir görüşmüyorum onlarla.

sıkma canını herşey gececek ben odaya girip yatakları dolapları tekmeleyerek aglayıp odadan çıkıp çocuklarla kutu kutu pense oynayan bi tiptim şimdi çok şükür ağlamıyorum bile onun için sadece sevgime ağlıyorum öyle masum seviyodum ki onu olsun onun ne hali varsa görsün ben çok güzel sevdim onu biliyorum o vicdanıyla gebersin inşallah hiç bi işi yolunda gitmiyomuş beddeualarıma ara verecekmişim ben :)

bu kaynanalar neden böyle acaba?insan çocuğunun mutsuzluğundan mutlu olurmu?kiminle aldatmış olduğu bence hiç önemli değil,sonuçta en özelinizi başka biriyle paylaşmış :silah:size yaptığı psikolojik baskıyı ciddiye dahi almayın.biz kadınlar insanız 24 saat full makyaj minilerle evde dolaşamayız:kızgın:yolunzu açık olsun,çok çok doğru bir karar vermişsiniz
herkese anlatmış annesi babası 3-5 arkadaşı

sıkma canını herşey gececek ben odaya girip yatakları dolapları tekmeleyerek aglayıp odadan çıkıp çocuklarla kutu kutu pense oynayan bi tiptim şimdi çok şükür ağlamıyorum bile onun için sadece sevgime ağlıyorum öyle masum seviyodum ki onu olsun onun ne hali varsa görsün ben çok güzel sevdim onu biliyorum o vicdanıyla gebersin inşallah hiç bi işi yolunda gitmiyomuş beddeualarıma ara verecekmişim ben :)
inş bende dua ediyorum hergün her gece bin beter olsun

Cevreye bakiyorum da turk erkekleri de evlendikten sonra bakimli fit vucutlu falanda dolasmiyor olanlari gorunce bile sasiriyorum oyle azinliktalar yani ne demeye peki surekli kadinlarin bakimsizligindan yakiniyor bunlar hersey bir yana ne kdr soylesenizde kadin kendine bakmiyorsa bosan madem baska kadina gidince o evlilik igrenc birseye donuyor birde kendilerini hakli cikarmak icin sacma sapan bahaneler ozaman kadinlarda adam kendine bakmiyor diye baska erkege gitsin ozaman namus derler hemen

Cevreye bakiyorum da turk erkekleri de evlendikten sonra bakimli fit vucutlu falanda dolasmiyor olanlari gorunce bile sasiriyorum oyle azinliktalar yani ne demeye peki surekli kadinlarin bakimsizligindan yakiniyor bunlar hersey bir yana ne kdr soylesenizde kadin kendine bakmiyorsa bosan madem baska kadina gidince o evlilik igrenc birseye donuyor birde kendilerini hakli cikarmak icin sacma sapan bahaneler ozaman kadinlarda adam kendine bakmiyor diye baska erkege gitsin ozaman namus derler hemen
evet namus derler ve asla bunu kabul etmezmiş:)

aldatıldım ve bir hafta içinde boşandım aldttıgı kişi günlük kadınlardan.şimdi bana gelmiş diyor ki gezmedik tozmadık(çalışıyorum bebegime bakılıyor akşam geldiğinde genelde bebekle ilgileniyorum hali ile) hep çocukla ilgilendin kendine bakmadın makyajlar yap dedim yapmadın vs vs sen daha bakımlı olsaydında ben başka kadına o anlamda gitmeseydim diyor.içim içimi yiyor neolursa olsun sonuçta aldatmışsın 3 saat 5 saat yada herneyse ne fark eder ben bunu ögrenmesem belkide bu alışkanşlık haline dönecekti bana hala pskolojik olarak baskı uyguluyor senın yuzunden diye sizcede bir erkegin aldatması ne olursa olsun şerefsizlii yüzünden değil midir

Öncelikle aldatması tabi ki de kendi namussuzluğundan kaynaklanıyor. Beyfendi kendini rahatlatıyor sizi suçlayarak.
Doğum yaptınız pek kendisi ev işlerinde, çocuk bakımında vb. diğer tüm ağır işlerde size yardımcı oldu mu ? Sen doğum yaptın yorulma ben yapayım biraz dedi mi? Güzel planlar yapıp sizi gezmeye tozmaya götürdü mü ?

sen kadın olup beni elinde tutacaktın nefsime yenildim diyor.ben sana süslen dedim sen süslenmedin ben sana sürekli alışveriş yap dedim sen başkasının 2.ellerini giydin bunlara layıksın sen sen kadın olsaydında tutsaydın diyor
Yaaa şimdi bişey diycektim de çocuğunuzun babası diye yutuyorum lafımı :KK62::KK62::KK62: Bi kes sesini diyemiyo musunuz yaa şu salağa?? Konuşuyosa susturun yazıyosa okumayın yazdıklarını bu kadar basit. Siz de biraz haklı buluyosunuz anladığım kadarıyla kafanız karışmış ki burda konu açıyosunuz?? Beklentilerini karşılayamıyosanız efendi gibi ayrılsaydı aldatmayı hiçbişey meşrulaştıramaz. Net olun lütfen konuşturmayın şu hadsizi. Hem suçlu hem güçlü tipe bak yaa sinirim bozuldu:duduk:

Öncelikle aldatması tabi ki de kendi namussuzluğundan kaynaklanıyor. Beyfendi kendini rahatlatıyor sizi suçlayarak.
Doğum yaptınız pek kendisi ev işlerinde, çocuk bakımında vb. diğer tüm ağır işlerde size yardımcı oldu mu ? Sen doğum yaptın yorulma ben yapayım biraz dedi mi? Güzel planlar yapıp sizi gezmeye tozmaya götürdü mü ?
zaman yokmuş hep bebekle ilgilenmişim çocuk tatile bizle gelmeseymiş biz gezip tozsaymışız.

Konuşturmayın , hata sizde.

Çocuk haricinde tek bir kelime yazarsan yasaklarım seni yazın.

Şeref yoksunu, ahlaksız , seviyesiz , beynini doldurmamış , vefasız kişiler aldatır. Bunun hicbir açıklaması yok.

Hayat arkadaşı ile yola çıkıyorsun. Çoluk çocuk yılları deviriyorsun.

Bazen bakımlı, bazen hasta bazen berbat gorunebilecek yıllar var bu evliliğin içinde.

Kazalar olabilir, hastalıklar, cilt hastalıkları, dertler olabilir bu süreçte.

Sadece iyi ve bakimliyken hayat arkadaşlığı yolunda söz veriyorum denmemiş ki , buna kılıf bulsun.

Aldatılmak yeterince aciyken bir de onunla muhatap olup , iki kat yaşamayın bu sıkıntıyı.

Dilerim o da aldatılır.

bunu sana diyebilirdi.. demeyip aldatmayı tercih etmiş siktir et gitsin.. namusu varken gitmiş namussuzlara bakmıs.

X