aldatma değil de ne bu yani?

bebeğim kaşına gözüne vurulmadıysan uslubuna vuruldun o zaman
unutmaki dil tatlıdır...
yaa msn vs... o ortamdaki yazışmalar her zaman heyecan vericidir ta ki görüş gününe kadar
her an birşey itici gelebilir bilemeyiz
yemek yeme tarzı
gıyınısı
ne bıleyım bısey o kıvılcımı söndürebilir
Hmmm, sen ilk buluştuğunda ne hissettin cnm??

mesela ben kot pantolon ceket falan gıtmıstım ilk görüşmeye ataturk hava alanına oda şapkalı falan cıktıydı karşıma bu uyumda önemli... bizimde gıyınıs tarzlarımız uymuyo :KK52:

bebeğim kaşına gözüne vurulmadıysan uslubuna vuruldun o zaman
unutmaki dil tatlıdır...
yaa msn vs... o ortamdaki yazışmalar her zaman heyecan vericidir ta ki görüş gününe kadar
her an birşey itici gelebilir bilemeyiz
yemek yeme tarzı
gıyınısı
ne bıleyım bısey o kıvılcımı söndürebilir

gerçekten de :)
kimisinin yazıları çok kuvvetli oluyor, yüzyüze gelince fıss..
ses tonu da önemli bence, ben ses tonuna çok dikkat ederim :)

kızlar sevgilinizde en çok hangi özellikleri gözünüze çarpmıştı ilk?

Buluşmadım henüz ama telden konuştuk o yutdışına çıkmadan önce, sesi çok farklı gelmişti umduğum erkek sesi değil, o benimkini beğenmişti ama :)

gerçekten de :)
kimisinin yazıları çok kuvvetli oluyor, yüzyüze gelince fıss..
ses tonu da önemli bence, ben ses tonuna çok dikkat ederim :)

kızlar sevgilinizde en çok hangi özellikleri gözünüze çarpmıştı ilk?

Buluşmadım henüz ama telden konuştuk o yutdışına çıkmadan önce, sesi çok farklı gelmişti umduğum erkek sesi değil, o benimkini beğenmişti ama :)

çok belirsiz bir durum gibi görünüyor :)
attığın mesajdan sonra kıskanır artık o kadar da değil, hem başkası teklif etti demişsin hiç düşünmedin mi teklifi :)
çok bağlanma kısmetleri tepme hani :)

Sesi iyidir benimkinin ama böyle tok değil
uykudan uyanınca yada aklı başında konusuncaki ses tonu hosuma gidiyor benimde
benide ses cok etkiler...

aaaa aç ama birazcık :)

bebgim kalp çakrası vardır bilirmisin karsı karsıya denk geldimi seversin hani bısey olur
bız sarıldıydık o anda
ben o zaman asık olmustum
sımdı sordum msndeyız suan oda onceden asık olmus
heee yemıstım bende :KK52:

Cesaair bir erkek bu msjı kıskanmaz
kıskanması için birşeyler yaşanması gerekmezmi sence:KK34:

Sesi iyidir benimkinin ama böyle tok değil
uykudan uyanınca yada aklı başında konusuncaki ses tonu hosuma gidiyor benimde
benide ses cok etkiler...

cıyaklayan ince sesli adama gülesim geliyor ya, hani benim için en fazla o iyi bir arkadaş olur, kanka olur ne bileyim ama ı-ıh sevgili gözüyle zor yani :))

Cesaair bir erkek bu msjı kıskanmaz
kıskanması için birşeyler yaşanması gerekmezmi sence:KK34:

az buçuk bi şeyler hissetmiştir belki diye dedim ama o da yoksa her limanda ayrı sevgili olayına bağlar... adamların hepsi baştan iyi, sahiplenici dürüst zaten :)
bi de dışarda olanı zor bence :/

çok belirsiz bir durum gibi görünüyor :)
attığın mesajdan sonra kıskanır artık o kadar da değil, hem başkası teklif etti demişsin hiç düşünmedin mi teklifi :)
çok bağlanma kısmetleri tepme hani :)

Yok cnm düşünmedim çünkü o tekif düşünülerek edilmiş bir teklif değil, uckur için... elimin altında bulunsun diye...
Ben aslında o yurt dışındayken birinden çok hoşlandım, o da bana boş değildi ama olmazdı, öğretmenimdi çünkü :) O ara onu unuttum ama öğretmenimle yollar ayrılınca bizimkine kaldım yine :)

Yok cnm düşünmedim çünkü o tekif düşünülerek edilmiş bir teklif değil, uckur için... elimin altında bulunsun diye...
Ben aslında o yurt dışındayken birinden çok hoşlandım, o da bana boş değildi ama olmazdı, öğretmenimdi çünkü :) O ara onu unuttum ama öğretmenimle yollar ayrılınca bizimkine kaldım yine :)

aslında seninki de bir anlamda el altında tutma :))
aşık olsan birine gözün görmez onu gibi geldii

gel birde bana sor :KK34:

bunun üzerine bir şeyler sorardım ama sıkmayayım seni canım, sevmiyorsun bahsedilmesini :)
biz denizcilere gelelim mi
bak bir tanıdığım vardı çocuk kıza yazdı bayağı bir. denizci bu da. oraya buraya gidiyor ama izmire geliyor bakıyoruz bir aşık, bir seviyor yoluna ölecek kızın.
o zaman yurtta kalıyorum bende, her gece muhabbet tabii..
kızda adama iyice güvenmeye başladı. sonra dedik başkası eklesin madem msn den. kabul etmez falan diyo kız. kıyamam ya aklıma geldi baya bir güvenmiş çocuğa.
ekledi, eklemek hadi neyse, çatır çatır nerdesin, şu tarihte oradayım, görüşelim falan..
doğru düzgünü elbet vardır ama karadan ayrılan bir limana zor yanaşıyor sanırım :)

bunun üzerine bir şeyler sorardım ama sıkmayayım seni canım, sevmiyorsun bahsedilmesini :)
biz denizcilere gelelim mi
bak bir tanıdığım vardı çocuk kıza yazdı bayağı bir. Denizci bu da. Oraya buraya gidiyor ama izmire geliyor bakıyoruz bir aşık, bir seviyor yoluna ölecek kızın.
O zaman yurtta kalıyorum bende, her gece muhabbet tabii..
Kızda adama iyice güvenmeye başladı. Sonra dedik başkası eklesin madem msn den. Kabul etmez falan diyo kız. Kıyamam ya aklıma geldi baya bir güvenmiş çocuğa.
Ekledi, eklemek hadi neyse, çatır çatır nerdesin, şu tarihte oradayım, görüşelim falan..
Doğru düzgünü elbet vardır ama karadan ayrılan bir limana zor yanaşıyor sanırım :)

kimseye güven yok artık....

aslında seninki de bir anlamda el altında tutma :))
aşık olsan birine gözün görmez onu gibi geldii

Öyle mi dersin.. Takıntılı olduğumu sanmıştım.. O da öyle demişti.. Beni kendinden uzaklaştırmak için elinden geleni yaptı, bırakmadım. En son sesimi fln duyunca noldu bilmiyorum ısındı hatta evlilik lafını da etti telle konuşmadan önce. Ben uzun mektup gibi bişey yazmıştım mailine atmıştım ayrıyken . Noldu sana birden ısındın böyle değildin diyorum, söylemiyor belki o mektup belki sesin etkiledi diyor ama net cevap vermiyor. Eşek, anladı tabi.. hem bana bağlı hem seviyor hem çekici?! düşünürüm tabi evlilik diye msj atmıştı :p

X