aldatma değil de ne bu yani?

ahahaha hepsini okumuş :))) 528 mesajın var ookudum dedi ama sanırım sadece begenildiğim yorumları görebilmiş cünkü mesajları üyelik olmadan açmyor çıkış yaparak baktım, ama begenilen yorumları açıyor, bi de sityi bilmediği için bazı konulara yorum yapmışım cinsellik filan o konu başlığını ben açtım zannetmiş bi saat anlattım :KK70:
Benim yorumları okudu mu acaba ben sonradan girmiştim,webcam fln :KK70:

ben de onu sorcaktım 85 yazıyodu kız nicegirl sen de mi paranoya yaptın dün anlattıklarından sonra deşifre olursun diye :KK1: önce dioraddict sonra ben kızlar dikkat edin valla:)) sahi neden değğiştridin? bu arada nick bir seferlğe mahsus değişebiliyor canım ben de deiştirmiştim, muhtemelen bi süre sonra yeni üyelik de alırım.

sahi bunu kapatsam mesajlar filan siliniyo mu?

tüm geçmişimi sildim 85den bu yana :KK52::KK52:
aynen yavrum deşifre olayı... olmuşuz olcağımız kadar

ahahaha hepsini okumuş :))) 528 mesajın var ookudum dedi ama sanırım sadece begenildiğim yorumları görebilmiş cünkü mesajları üyelik olmadan açmyor çıkış yaparak baktım, ama begenilen yorumları açıyor, bi de sityi bilmediği için bazı konulara yorum yapmışım cinsellik filan o konu başlığını ben açtım zannetmiş bi saat anlattım :KK70:

flower yüzünden oldu
flower eşşeğin kulağına su kaçırttırdı :KK52:

yani tam olarak bir gün de olmasa da Senin dediğin gibi değşebiliyomuş sen demiştin ya, bence değişir bi şans ver almış dersini diye doğruluk payı varmış. kızım bi gecede insanların saçları bembeyaz oluyo üzüntüden. bu arada onur'un saçlarında da beyazlar var çok yakışıyo:) ama ben yapmadım valla bana gelişi böyleydi :KK1:
1 günde büyüyen çok şey gördümde
1 günde büyüyen adama bugün ilk kez şahit oluyorum
oluyoruz
hep beraber :KK52:

bugün baya bi yumuşadım diyebilrim bu olgunluğu beni çok şaşırttı hiç onurdan beklemedğim bi hareket ben deliye dönüp kızgın bi sekilde beni arar sanmıştım ama sanki yazdıklarıma hak vermiş olumlu açıdan bakmış ders cıkarmış bu cok önemliydi benim için şu an kızgınlık hissetmiyorum olucak galiba.

bana da öyle gelmeye başladı benim bu konnuyu buraya açmam beni cok daha iyi tanıması adına iyi bi fırsat oldu aslında diğer mesajlarımı da varsın okusun çok da gizlenecek seyler değildi ben nedense bu adamdan hiçbi konuda çekinmiyorum, yani o rezeneli muhabbet mesela:KK1: onur gerçekten her konuyu konusup tartışabileceğiniz bi insandır önyargıları yoktur yeri gelir arkadaşca dinler beni asla yadırgamaz dalga gecmez, o yüzden kötü hissetmedim ayy rezil oldum demedim bana o rahatlığı vermiş
aynı seyleri düşünüyoruz yine kaybolan ikiz kardeşim:KK1: yani ben ona ne kadar tek taraflı anlatsam dda bana bu kadar dışardan bakıp değerlendirmesi imkansızdı, o da dedi daha iyi tanımamı sağladı daha iyi gördüm dedi, başka konularda geçmişte bi seyler yazmış da olsa onlar benden önce olan seyler öyle mahrem seyler okusaydım erkeğim sonuçta sinirlenirdim ama yargılamazdım onemli olan benden sonrası dedi. benim bi hoşuma git, bi etkilennn anlatamam :KK1:

Yıllar sonra kavuştuk birbirimize kardeşcağızımm :KK16::KK16:

Valla canımm anlattığın kadarıyla Onur iyi niyetli birine benziyo ayrıca bu devirde hem arkadaş hem sevgili gibi olabileceğin insanlarla karşılaşman zor herkes hata yapabilir bu gerçeğin hepimiz farkındayız önemli olan ders çıkarıp tekrarlamamak umarım hakkınızda hayırlısı olur :)

Şurda kısa bi zamandır tanışıyoruz ama üzülmeni gerçekten istemem :) Hepiniz çok tatlısınız hep mutlu olun inşallah :KK16:

aysu bacım
şimdi duvak düğün olayıda var
haliyle sen bunda emeği geceni cagıracan etcen :KK53:
ki en çok emek benim :KK34:
ben gelince sakın bu nice deme emi
daha gencim bak :KK34:

gündüzcü tayfa için erken geldim bugün:) bu senin gündüz gelip bütün mesajları okuyup tek tek cevap yazmana bayılıyorum çok hoşsun :)

kuzenin sıkıntısı ne? neyden şüpheleniyo tam olarak biraz aç belki yardımımız olur.

yavrum o konuyu hiç açma zaten geçti borun pazarı 2 hafta sonra evleniyo. çok tuhaf hissediyorum ama mutlu olsub istiyorum. gece rüyama girdi zaten ben ...'a aşığım dedi durdu. bi de ben bu adamla ilgili ne olursa hissederim, nişanlanacağını rüyamda gördüm 1 ay sonra haberini aldım, bi sabah rüyamda onu görüyorum uzun zamandır konusmadığımız bi dönem, ama nasıl etkilendim bi uyandım teelfonumda 5 cevapsız arama, yabancı bi numara geri aradım kuntay çıktı. şok oldum. dün rüyamda da aşığım diyo ama büyü yapılmış olarak gördüüm, diyorum kuntay evlenme o kız sana layık değil çocuğu varmış napıcaksın onu annen istemez o kızı diyorum (kız kuntaydan büyük ve evlenip boşanmış annesi istemiyo gercekten de ama çocuk yok)

kesin yeni bi haber alıcam onunla ilgili buraya da yazıyorum dedi dersiniz.

anam bende gelemedım bugün erkenden :) gececi neşet olmama a kaldı dedıydım zaten :) isterdım ama senı böe seven adamla evlenmenı jenifer lopezınmı neydı öle bir filmi var damatı gelının elınden çalması ıçın 9 günü vardı hanı o geldı aklıma şimdi :)
onunla ılgılı gördügün rüyalarda temiz kalplisinya ondandır,birde gece senı düşünmüştür o

kuzene gelınce adam sorumsuz akşamları 10da eve gelıyor kıza tapardı şimdi tınlamıyor yalancıydı zatende
hep beter oldu yalanın bırı bın para hesabı en kısa zamnda görür inşallahda kurtulur

Yıllar sonra kavuştuk birbirimize kardeşcağızımm :KK16::KK16:

Valla canımm anlattığın kadarıyla Onur iyi niyetli birine benziyo ayrıca bu devirde hem arkadaş hem sevgili gibi olabileceğin insanlarla karşılaşman zor herkes hata yapabilir bu gerçeğin hepimiz farkındayız önemli olan ders çıkarıp tekrarlamamak umarım hakkınızda hayırlısı olur :)

Şurda kısa bi zamandır tanışıyoruz ama üzülmeni gerçekten istemem :) Hepiniz çok tatlısınız hep mutlu olun inşallah :KK16:

arkadaş başka
sevgili başka
ikisini bir adamda birleştireceksen
arada çok ince nüans olmalı
hem gitsin başkasıyla arkadaş olsun
ben öyle istemem arkadaş gibi olmayı...
ne o kanka modu ????

kızlar

çok büyük bir gelişme oldu.

onur flower_79 değilmiş ancak google da onur aysu kadınlar kulubu diye aratarak bu sayfaya ulaşmış. gece gelişmeleri anlatıcam şimdi çıkmam gerek.

ben demiştim o degıldır dıye 6.hissim kuvetlıdır benım

kızlar valla sizi de kendime alet ettim hepimiz paranoyak olduk sonunda toptan :KK9: o değil de valla sabırla dinlediniz yanımda oldunuz hele o uzuuuuun uzun whatsapp konusmalarımı okudunuz kolay iş değil :KK1: biraz da hikaye kıvamında olsun diye de yolluyorum onları bazen cümlelerle aktaramayabilirim diye gerçeğini kopyalıyorum.

baya özl mesaj yağdı bana kaç gündür burda yorumu olmayıp takip eden bi sürü kız var taktik istediler facebook bildirim olayını sordu kaç kişi canlarım yaa

anam bende gelemedım bugün erkenden :) gececi neşet olmama a kaldı dedıydım zaten :) isterdım ama senı böe seven adamla evlenmenı jenifer lopezınmı neydı öle bir filmi var damatı gelının elınden çalması ıçın 9 günü vardı hanı o geldı aklıma şimdi :)
onunla ılgılı gördügün rüyalarda temiz kalplisinya ondandır,birde gece senı düşünmüştür o

kuzene gelınce adam sorumsuz akşamları 10da eve gelıyor kıza tapardı şimdi tınlamıyor yalancıydı zatende
hep beter oldu yalanın bırı bın para hesabı en kısa zamnda görür inşallahda kurtulur

boyu devrilesiceeeeeeeeeeeeeeee:KK47:

kızlar valla sizi de kendime alet ettim hepimiz paranoyak olduk sonunda toptan :KK9: o değil de valla sabırla dinlediniz yanımda oldunuz hele o uzuuuuun uzun whatsapp konusmalarımı okudunuz kolay iş değil :KK1: biraz da hikaye kıvamında olsun diye de yolluyorum onları bazen cümlelerle aktaramayabilirim diye gerçeğini kopyalıyorum.

baya özl mesaj yağdı bana kaç gündür burda yorumu olmayıp takip eden bi sürü kız var taktik istediler facebook bildirim olayını sordu kaç kişi canlarım yaa

face bildirim olayımı :KK53:
her bayanda sevgilisinin şifresi var demekki

yok kız öyle değil kanka gibi, ama ben isterim benim için çok önemli arkadaş olabilmek ne o öyle bütün gün mıc mıc biz mesela onurla maç izlemeye filan gideriz baya arkadaş gibi sonra mac arası olur sarılırız, ne bileyim saatlerce siyaset din vs tartışırız geyik yaparız eğleniriz yeri gelir romantik oluruz, zaten ben genel oalrak romantik bi karakter değilim onur romantik ama, zıt kutuplar hesabı biraz.

cünkü evlilik olayı bence arkadaşlık üzerine, sonsuza kadar süren aşk yoktur aşık olduğun adamla tutku olmadığı anlarda da çok iyi anlaşıyosanız, her zaman sevişicek haliniz yok ömür boyu birbirine yeten sağlıklı uzun soluklu ilişki istiyosan arkadaşlık da olcak

ya o değil de hatun senin ilişki ne durumda mutlu musun sen onu söylee
arkadaş başka
sevgili başka
ikisini bir adamda birleştireceksen
arada çok ince nüans olmalı
hem gitsin başkasıyla arkadaş olsun
ben öyle istemem arkadaş gibi olmayı...
ne o kanka modu ????

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızz arkadaş dediysek öle suyunu çıkartmak açısından değil :26: Cümlem yanlış olmuş yani hiç çekinmedim şeffafım yani dedi ya ondan bahsetmek istemiştim onun verdiği rahatlık güzel :) Dediğin gibi o aradaki nüans önemli tatlım :)

Yoksa çevremde çok insan var biz hem arkadaşız hem sevgiliyiz diye ayarı kaçtımı laubalilik , saygısızlık oluyo yani o dengeyi kurabilmek önemli :)

X