aldatma değil de ne bu yani?

yalnız kızlar su an adamın benimle ilgili bilmediği en ufak sey kalmadı, açtığım konulara filan bakın gördüyseniz o rezeneli olanı bile okumuş :)) onur bursaya geleceği ilk buluşacağımız hafta çok heyecanlı olduğumu yazmştım bi arkadaşın konusuna, o da sevgilimi çok öpesim var filan bi seyler diyodu bende de hormonlar tavan ama sakin olmak lazım gibi bi seyler yazmıştım onları da okumuş:KK1:

resmen seffaf hersey ya herseyi biliyo çok garip hissettim bugün hiçbi seyi yadırgamamış hatta hoşuna bile gitmiş ve olgunlukla karsılamasından çok etkilendim. değiştim cünkü sen beni değiştirdin dedi

yalnız kızlar su an adamın benimle ilgili bilmediği en ufak sey kalmadı, açtığım konulara filan bakın gördüyseniz o rezeneli olanı bile okumuş :)) onur bursaya geleceği ilk buluşacağımız hafta çok heyecanlı olduğumu yazmştım bi arkadaşın konusuna, o da sevgilimi çok öpesim var filan bi seyler diyodu bende de hormonlar tavan ama sakin olmak lazım gibi bi seyler yazmıştım onları da okumuş:KK1:

resmen seffaf hersey ya herseyi biliyo çok garip hissettim bugün hiçbi seyi yadırgamamış hatta hoşuna bile gitmiş ve olgunlukla karsılamasından çok etkilendim. değiştim cünkü sen beni değiştirdin dedi

değişir dediydimmmm:KK55:

aysucum
şuan ne düşünüyorsun peki
şeffaf artık herşey :nazar:

bundan sonraki adımın ne yönde olucak acaba
bizi aydınlatırmısın :KK34:

belki bu sizin miladınız olur diye düşünmeden edemiyorum :26:

Ayyy sırf bu konuyu okuyup çıksaymış ne meraklıymış canımm :KK1::KK1:

Şaka bi yana hem iyi hem kötü bi durum. Seni tanıması açısından süper bi fırsat ama herşeyide öğrenmesi kötü olmuş biraz.. Buarada bu kadar sakinlikle karşılaması benide şaşırttı ama olurda barışırsanız çok ilerde bu konuları açıp durmaz inşallah

Son düzenleme:
seni zaten mimlemiş :KK1: nicegirl var bi tane ona sinir oldum baya dedi ya saçmalama dedim gayet doğru seyler söyledi beni aldatmışsın git barış dicek hali yok kızın objektif ol dedim zaten sonlara doğru okuduysan en cok barış diyen de oydu dedim ama senin nicki filan hatırlıyo cok güldüm :))
pardonda niye olumsuz yorum yapana bozuluyor...???
yaptığı çok olumlu bir davranışmış gibi...:KK47:

Ayyy sırf bu konuyu okuyup çıksaydım ne meraklıymış canımm :KK1::KK1:

Şaka bi yana hem iyi hem kötü bi durum. Seni tanıması açısından süper bi fırsat ama herşeyide öğrenmesi kötü olmuş biraz.. Buarada bu kadar sakinlikle karşılaması benide şaşırttı ama olurda barışırsanız çok ilerde bu konuları açıp durmaz inşallah

oooo ne diyosun çat çat yüze vurabilme ihtimalide yüksek :44:
bu arada benimkileride öğrendi :KK52::KK52:
zaten onur beni bulsa bir çay kaşığı suda boğacak eminim hahhhhh :KK47:

seni zaten mimlemiş :KK1: nicegirl var bi tane ona sinir oldum baya dedi ya saçmalama dedim gayet doğru seyler söyledi beni aldatmışsın git barış dicek hali yok kızın objektif ol dedim zaten sonlara doğru okuduysan en cok barış diyen de oydu dedim ama senin nicki filan hatırlıyo cok güldüm :))

oooo ne diyosun çat çat yüze vurabilme ihtimalide yüksek :44:
bu arada benimkileride öğrendi :KK52::KK52:
zaten onur beni bulsa bir çay kaşığı suda boğacak eminim hahhhhh :KK47:

Mazlumu götürün Onur'a :KK4::KK4:

Nice bi çay kaşığı suya bile gerek olmayabilir :KK1::KK1:

valla çok net olucam kusura bakma sinir olduysa kendini buza soksun :KK52:
yanlış yapan ben değilim ...
O..
ve her ağır yanlışın karşılığında ağır sözler duymaya alışsın biraz insanlar
kalkıpta bu olaya saf gibi vah vah sen yanlış anlamışsın gibi salakça kimse bir yorum getiremez
yeterince iyi yönden tahmin yürütmeye çalıştık hemde saatlerce...
kadın kadının kurdudur fazla yormasın kafasını :KK34:
askerlik arkadaşı değiliz sonuçta
taraf belli yön belli

Ya buarada aklıma bişi takıldı konuyla alakalı değil ama Nicecımm senin nickinin sonunda 84 falan yazmıyomuydu ya ben mi yanlış hatırlıyorum yada öle bişi varsa nick değiştirilebiliyo mu kii :26::26:

aysucum
şuan ne düşünüyorsun peki
şeffaf artık herşey :nazar:

bundan sonraki adımın ne yönde olucak acaba
bizi aydınlatırmısın :KK34:
bugün baya bi yumuşadım diyebilrim bu olgunluğu beni çok şaşırttı hiç onurdan beklemedğim bi hareket ben deliye dönüp kızgın bi sekilde beni arar sanmıştım ama sanki yazdıklarıma hak vermiş olumlu açıdan bakmış ders cıkarmış bu cok önemliydi benim için şu an kızgınlık hissetmiyorum olucak galiba.
belki bu sizin miladınız olur diye düşünmeden edemiyorum :26:

bana da öyle gelmeye başladı benim bu konnuyu buraya açmam beni cok daha iyi tanıması adına iyi bi fırsat oldu aslında diğer mesajlarımı da varsın okusun çok da gizlenecek seyler değildi ben nedense bu adamdan hiçbi konuda çekinmiyorum, yani o rezeneli muhabbet mesela:KK1: onur gerçekten her konuyu konusup tartışabileceğiniz bi insandır önyargıları yoktur yeri gelir arkadaşca dinler beni asla yadırgamaz dalga gecmez, o yüzden kötü hissetmedim ayy rezil oldum demedim bana o rahatlığı vermiş
Ayyy sırf bu konuyu okuyup çıksaymış ne meraklıymış canımm :KK1::KK1:

aynı seyleri düşünüyoruz yine kaybolan ikiz kardeşim:KK1: yani ben ona ne kadar tek taraflı anlatsam dda bana bu kadar dışardan bakıp değerlendirmesi imkansızdı, o da dedi daha iyi tanımamı sağladı daha iyi gördüm dedi, başka konularda geçmişte bi seyler yazmış da olsa onlar benden önce olan seyler öyle mahrem seyler okusaydım erkeğim sonuçta sinirlenirdim ama yargılamazdım onemli olan benden sonrası dedi. benim bi hoşuma git, bi etkilennn anlatamam :KK1:

1 günde büyüyen çok şey gördümde
1 günde büyüyen adama bugün ilk kez şahit oluyorum
oluyoruz
hep beraber :KK52:

ben de onu sorcaktım 85 yazıyodu kız nicegirl sen de mi paranoya yaptın dün anlattıklarından sonra deşifre olursun diye :KK1: önce dioraddict sonra ben kızlar dikkat edin valla:)) sahi neden değğiştridin? bu arada nick bir seferlğe mahsus değişebiliyor canım ben de deiştirmiştim, muhtemelen bi süre sonra yeni üyelik de alırım.

sahi bunu kapatsam mesajlar filan siliniyo mu?
Ya buarada aklıma bişi takıldı konuyla alakalı değil ama Nicecımm senin nickinin sonunda 84 falan yazmıyomuydu ya ben mi yanlış hatırlıyorum yada öle bişi varsa nick değiştirilebiliyo mu kii :26::26:

hayırlı olsun canımcım
bir daha aynı duruma düşersen ki düşmemen hepimizin duasıdır
o zaman kaşıkçı elmasını göstericem ona :KK34:

X