Aldatılmayı gorseniz

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
evli birinin aldattigina uzun surelerdir sahit olsaniz, bunu karisina soyler misiniz yoksa hic bilmiyormus gibi mi yaparsınız?

arkadasimsa deger veriyorsam soylerim dost aci da olsa gercegi soyler ayni konumda ben olsam bana da soylenmesini isterim yine de zor bir durum Allah kimseye gostermesin

duygusal + cinsel birliktelik var
ben daha once acmistim bu konuyu o zaman en iyisi soylememek nasil olsa biter demistim
ama hala suruyor
2 yıla yaklasti

duygusal + cinsel birliktelik var
ben daha once acmistim bu konuyu o zaman en iyisi soylememek nasil olsa biter demistim
ama hala suruyor
2 yıla yaklasti

2 yildir arkadasinin aldatildigina goz yumuyorsun ben senin yerinde olsam coktan soylemistim eger tepkisinden cekinip soyleyemiyorsan konus onunla sanki bu baska bir arkadasin sorunuymus gibi en azindan tepkisini bilirsin

Söylemek zor geliyor ise eger
aldatan kocayi ve sevgilisini gördügün yerde arkadasina telefon acip yanina cagir cok önemli bir sebep oldugunu söyle yanina getirmeyi basar.Zaten gerisini görecektir.

ben böyle bir şeyi söylemeye cesaret edemezdim çok zor bi durum ama bir yandanda arkadaşımın aldatılması bilememiyorum gerçekten zor bir kararfisfisfis

walla ben soylemezdım benı ılgılendırmez soylemem sonraa arada ben kotu olurum falan ama altatılan ıcın gercekten kotu bır durum:1no2:

söyleyemezdim ve sölemedimde arkadaşımın eşi aldatıyodu sölemek çok istedim ama ayrılırlarsa yada büyük bi kavga yaparlarsa suçlusu ben olurdum yeni bebekleri vardı arkadaşımda hissediyordu ama çoçuk için bişey diyemiyodu

Sizz aldatılıyo olsaydınız ve arkadaşınız biliyo olsaydı ve söylemiyo olsaydı size siz ne tepki verirdiniz :uhm:

evli birinin aldattigina uzun surelerdir sahit olsaniz, bunu karisina soyler misiniz yoksa hic bilmiyormus gibi mi yaparsınız?

Uzun süre ne kadar? 2 yıl mı? Misal ben evli olsam, aldatılıyo olsam ve bunu da arkadaşım 1 yıldır bildiği halde beklese, söylemese çok kızarım. Arkadaşlığım zarar görür kesinlikle. Herkesin kendini ilgilendiren gerçekleri bilmeye hakkı var çünkü. Ha birşeyler yapar veya yapmaz, o ayrı mesele. Hem bu kadar zamandır devam ediyorsa o da farkındadır belki. Belki farklı bir durum sözkonusudur. Hele ki çocuk filan da yoksa kesinlikle konuşulmalı bence, geç bile kalınmış.

ay çok fena yaaa
hissettiririm herhalde arkadaşıma

evet ben söylerdim. tabiiki ilkönce kocasinin onu gercekten aldattigini gözumle görsem.

arkadaşımın kocası muhtemelen benimde arkadaşım olur ilk önce onunla konuşmayı denerim.:kızgın:ilişkiyi devam ettirirse arkadaşıma anlatacağımı sölerim.:mymeka:eğer ki hala devam ediyorsa arkadaşıma hiç terettütsüz anlatırım. :dilcikar:

Kesinlikle söylemem ;çünkü bir kadın bunu mutlaka hisseder ,bilir.Er veya geç mutlaka...Ha bunu bilmiyor gibi davranıyorsa da bu onun tercihidir bu durumda ben bunu dile getirirsem arkadaşımı zorlamış olurum.,Neticede insanlar tercihlerini yaşar...Bu bizim 2 defa başımıza geldi ve biz esimle sustuk
İlki çok yeniydi ve biz sarmaş dolaş görmüştük öyle üzülmüştüm ki... Kadın çok fedakar bir kadındı zaten kısa bir zaman sonra farketti ve derhal ayrıldı.
İkincisi aldatılmanın üstüne birde şiddet gördü ayrılmak isteyince ...Ailesinden uzaktı bize sığındı.Eşi eşimin çok yakın arkadaşıydı.Araları bozuldu evimize aldık diye...Kadın öğretmendi.Okuldaki bekar arkadaşlarını evine gitmiş ama eşi o evlerin camlarını aşağı indirmiş.Son çare bize geldi.Sonuna kadar eşimde bende onun yanında olduk.Eşim arkadaşının yaptıklarını asla onaylamadıa.sVe kadıncağızda bizde biraz kafasını dinledi.Sonra ayrıldılar ve başka ile tayin yaptırdı.Ama arada geçen süre içinde biz ona hep destek olduk.
Yani ancak bunu yapabiliriz arkadaşlarımıza....Dedim ya insanlar tercihlerini yaşar.....

ben söylerdim kesinlikle..neden birileriylşe aram bozulcak diye bencilllik edip saklıyayımki? kadın cağız bilsin,ona göre hayatına yön versin..ya ilerde o adam o kadınla evlenmek için eşini boşamaya kalkarsa? belki o zaman zaman geçmiş olacak ve kadının hayatıyla ilgili yapcakları konusunda alternatifi azalmıştır,belkide bitmiştir..bir an önce başının çaresinebkmalı,o yüzden söylerdim..hem neden arkadaşımın salak durumuna düşmesine müsade edeyimki yaa...

şekerim ben arkadaşlarımın asla salak durumuna düşmelerini istemem benim dediğim 15 yıllık evlilik hayatımda ve ayrıca bekarlık zamanımdada şahit olduğum çok olay oldu ve gördümki kadınlar çok zeki hemen anlıyorlar anlayınca ya ayrılıyorlar yada bilmiyormuş gibi davranıyorlar yani benim dediğim kendi tercihlerini yaşıyorlar banada onlara arkadaş olarak saygı göstermek sessizce kararlarına destek olmak kalıyorr anlıyacağın(onaylamasamda-üzülsemde)

zor bir durum ben kesinlikle söylerdim her ne olursa olsun bence en dogrusuda bu

ben söylerim.çünkü o arkadaşımı kendi yerime koyarım çünkü aptal yerine konulmak hiçde hoş değil.
hiç bir ALLAHın kulu aldatılmayı haketmezzzzz.beni aldatanı bende aldatırım diyenlerden kusura bakmayın ama nefret ederim....o onun ayıbı ,terbiyesizliği....
.

Aldatılan kişi madem arkadaşım,söylerim tabi ki...Kimsenin kimseyi enayi yerine koymasını istemem.Biliyorsam,eminsem aldatıldığından basit bi kurgu ile ispatlarım hatta.Samimi olmadığım,ilişkimin yüzeysel olduğu biri ise şayet,karışmam,çünkü tepkisini bilemem.:kahve:

kadın arkadasim degil, ben adamı tanıyorum sadece
aldattigi kisi de bana sirlarini acan biri
yani uyarmadim degil tabiki ama bana yabanci bir aile oldugu icin de tanimadigim bir kadina bunu soyleyemedim
son bir gelisme var
bugun adam esyalarini falan toplayip kizin evine gelmis
esiyle hic anlasamiyorlar, adam oturmus hungur hungur aglamis
esiyle birkac gundur konusmuyorlarmis, bir olay buyuyor buyuyor buyuk kavgalar cikiyor herzaman, ben susuyorum artik kavga bitsin diye gidiyor mutfakta yarim saat boyunca soyleniyor falan demis, daha bisuru sey
zaten bunlar birkac yildir sanirim surekli bu sekilde kavga gurultu seklindelermis
adam agliyor cunku cocuklarimdan ayri olmaya dayanamam, simdi bile evden cikip gittim, bana cok koydu bu falan diye aglamis
esi icin lanet olasiyi gormek bile istemiyorum ama beni tek hayata baglayan cocuklarim, onlarin hatrina simdi yine donmek zorundayim ben naptigimi bilemedim cektim gittim patladim artik demis...ayrilsam cocuklari bana asla gostermez o, sirf bunun icin susuyorum ama hayatim zindana dondu demis, birkac saat durup gitmis

aman benim bile moralim bozuldu ya

asla söylemem.çok sevdiğim bi arkadaşımsa benim söyliceğim bişeyle üzülmesini istemem.kocası aldatıyosa nasılsa ortaya çıkacaktır ama benden duyamaz.ben sevdiğimi üzemem

X