Aldatılmayı gorseniz

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
Bunlar adamın sevgilisine anlattığı şeyler herhalde. Ne kadar düşünceli bir adam, kadın kavgacı, dırdırcı, kalpsiz (çocukları göstermeyecek ya). Adam zaten sırf(!) çocukları için katlanıyor.:uhm:
Genelde gerçek biraz daha farklı olur. Bir de adamın eşinden dinlemek lazım durumu. Kötü ruhlu, hayatı zindan eden kadınlar da var ama... Bu tablo da çok toz pembe ya.

Bunlar adamın sevgilisine anlattığı şeyler herhalde. Ne kadar düşünceli bir adam, kadın kavgacı, dırdırcı, kalpsiz (çocukları göstermeyecek ya). Adam zaten sırf(!) çocukları için katlanıyor.:uhm:
Genelde gerçek biraz daha farklı olur. Bir de adamın eşinden dinlemek lazım durumu. Kötü ruhlu, hayatı zindan eden kadınlar da var ama... Bu tablo da çok toz pembe ya.

evet sevgilisine anlattigi
ve adam oturmus hungur hungur aglayip durmus
gerci zaten zaman zaman anlatiyormus bunlari
bikere de kadin evi terketmeye kalkmis
adam ben de hataliyim ama o artik iyice cekilmez oldu ben sustugum halde demis
butun ayrintiyi anlatiyo sagolsun :p

En başta çocukları için, hayırlısı neyse Allah onu versin inşallah, ne diyeyim...

bence söyleme arkadaşıda olsa adam inkar eder falan sen zor durumda kalırsın suçlanabilirsin de karışma iyisi mi?

kadın ne kadar kötü olursa olsun yada erkek kimse aldatılmayı hak etmez, beraber yaşamak istemiyorsan ayrılırsın bu bir.
kadının bu zamana kadar evli bir adamla ilişkisini sürdürmesi çok yanlış adam resmen ikinci kadına yapışmış durumda bu iki.
çocuklarım için dayanıyorum çocuklarımı bana göstermez ne demek bir adam ağlar mı ya bunun için adam bence sorumluluk almak istemiyor kadından ayrılsa sorumluluk artacak ya daha çok zaman geçirmesi gerekecek ikinci kadından ben bakarım çocuklarına demesini mi bekliyor acaba aklıma o geldi bu üç.
karısı çocukları nasıl göstermez mahkeme var kanun var polis var o nasıl anası ise adamda babası, görmek en doğal hakkı bence bunu da aklım almadı bu dört.
kavgalı bir evliliği sürdürmek üstelik aldatarak sürdürmek çocuklara ne kadar doğru bir örnek oda tartışılır tabi bu evlilikte büyüyen çocuk nasıl düşünür ve çocuklarını düşünen baba bunu yapar mı bu da beş.
çık işin içinden çıkabilirsen, ama canım sen sakın karışma başın ağrır herkes hakettiği gibi yaşar merak etme üstüne vazife değil bence.

bilmiyormuş gibi yaparım karışmam ...........
kadının hayatı kararır ben söylesem. kendi görsün öğrensin zor durum.....................

görmedim duymadım bilmiyorum.....3 maymunu oynardım...ne olursa aradakilere olur ..adamla karısı iyi olur sen kötü olursun....hem bu kadar uzun ilişkisi olan birinin karısının bu durumu anlamaması garip bence...ya biliyor ama susuyor bu şekilde işine geliyor yada gerçekten safın teki...

Son düzenleme:
öncelikle yanlış yoldan döndürmeye çalışırım karşımdakini, yok eğer bunu becerememişsem ve iş oldukça ciddiyse mutlaka arkadaşıma söylerim.
Fakat gerçekten zor bir durum böyle bir durumdada kalmak istemem.

aldatılan yakın arkadaşım ise büyük ihtimalle söylerim.
ama öncelikle , böyle bir durumda tepkisi ne olur diye ağzını arardım.
eğer söylemem hiç bir şeyi değiştirmeyecekse söylemezdim.
bazı bayanlar aldatılmayı istemeseler de 'her erkek yapar' diyerek kabulleniyor. böyle düşünen birine söylemem.
samimi değilsem de söylemem, kendi bir süre sonra anlar muhtemelen.

evli birinin aldattigina uzun surelerdir sahit olsaniz, bunu karisina soyler misiniz yoksa hic bilmiyormus gibi mi yaparsınız?
canım bende içim kan ağlayarak söylerdim..senağlama yakın zamanda böyle bişey geçti zaten başımızdan..halamın kızını eşi aldattı..bu ilk değildi zaten ama yinede hiç beklemiyorduk..nitekim kendisinede söyledik...biraz acı veriyor ama hem kendisi için hemde çocuğunun sağlıklı bir şekildebüyümesi için eşiyle yollarını ayırdı..senağlama şu an kendisine iyi bir hayat kurdu..ve hayata çok umutla bakıyor..a.s

burada suclu olan dostu olacak kışı ve kurnaz bır adam var oh ne ala bırıne gıdıp aglıyor dıgerıne hotlenıyor(bırı eglencesı bırısıde sıtres topu kurnazın) bılıpte yaşayan bır kadın varsa o da dostu olacak şahıstır bence yazıklar olsun kı bız ınsanlarında bır yerden sonra yapacak bırşeyı kalmıyor ve yıne yazıklar olsun kı bunun cezası yok(allahımızın verecegı hak dışında) allah yardımcımız olsun bu tur erkek ve kadınlardan bızlerı korusun. AMİN

ben kesinlikle söylemezdim
karı ile koca arasına girilmez
sonra onlar iyi ben kötü olurum
arkadaşımda saf olmasın kendi çaksın davayı

2 yıldır söylemediyseniz bundan sonra hiç söylemeyin. :1closedeyes:

Bence söylesen bir dert söylemezsen yine dert.arkadaşın hissetmiştir sen karışma sonra kötü sen olursun.

ben olsam mutlaka soylerdim,arkadasimin aptal durumuna dusmesine izin vermezdim,o adama oh ne guzel aldatiyorum dedirtmezdim.arkadasimin da bana inanacagina guvenirdim ve bunu yapardim eger inanmazsa bunu ona ispatlardim,yani ne olursa olsun arkadasimi bir silkeler kendine getirirdim ve o adamin yaninda kucuk dusmesini istemezdim.bana da boyle bir sey olsa mutlaka bana soylenmesini isterim,bunu bilip de bana soylemeyemi ben gercek dostum sanmam.

arkadasim degil dedim ya
aradaki mesajlarimi da okursaniz

ben olsam söylemezdim.. yuvalar kolay kolay kurulmuyo benim yüzümden bi yuvanın yıkılmasını istemezdim... bence bir kadın aldatıldığını anlamalı ... saf olmamalı o kadar...

2 yıl çok uzun bir süre..kendi eşi hiçmi faretmedi acaba???siz 2 yıldır sustuysanız bence bundan sonrada susun çünkü söylediğinizin bir değeri kalmayabilir...

Söylemek zor geliyor ise eger
aldatan kocayi ve sevgilisini gördügün yerde arkadasina telefon acip yanina cagir cok önemli bir sebep oldugunu söyle yanina getirmeyi basar.Zaten gerisini görecektir.

evt madem söylemekten korkuyosun böle bişe yap bnce daha mantıklı gözuyle görmüş olur sana inanmasa bile

ben kararımı yine soylememekten yana verdim
iliskimi kesip kendi koseme cekilicem zaten cok kotu oluyorum
gormek istemiyorum artik

X