Aldatılmak

kadinkisisi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
8
2
32
Herkese merhaba,
Öncelikle yaşadığım ilişkiden kısaca bahsetmek istiyorum. Eşimle 5 sene önce tanıştık. Eşimle tanıştığım zaman çevremde olan yakın zamanda tanıştığım lezbiyen bir kız arkadaşım eşim tarafından taciz edildiğini söylemişti. Ben bu duruma inanmamıştım çünkü kız arkadaşımın bana karşı bazı duyguları olduğunu düşünüyordum. O yüzden arkadaşlık ilişkime son verdim ve geçen 3 yılın ardından bu kişiyle evlendim. Şu an 1.5 yaşında bir bebeğimiz var. Telefonumun arızalanması üzerine kendisinin bebekle dışarı çıktığı bir zamanda telefonundan sosyal medyaya bakmak istedim. Bu arada eşimin bana karşı bazı cinsel şiddet içerikli konuşmaları da oluyordu. En sonuncusu dün gerçekleşmişti. Bunun üzerine sinirlenip kendisine bu durumu belli ettim ve özür diledi. Zaten özür dilemesi çok sıradan bi durumdur. Neyse... Instagramdan gündemdeki polatlara bakayım diye elime telefonunu alınca storyler kısmında hiç tanımadığım kadınların ön planda olduğunu gördüm. Bu da bana garip geldi ve mesajlarına girdim. Mesajlarda ortak arkadaşımız bulunan bir kadına attığı merhabalar mesajı ve mütemadiyen gönderilen alev emojilerini gördüm. kadından herhangi bir dönüş yoktu. Biraz daha aşağıya inince bu sefer yabancı uyruklu bir kadına attığı you re so hot gibi mesajını ve defalarca gönderilen alev emojilerini gördüm ve bu ilkisi bana yeterli geldiği için daha da eski mesajlarına bakmadım. ekran görüntülerini alıp mail adresime yolladım. eve geldiğinde bebeğimi uyuttum ve bana söylemek istediği bir şey olup olmadığını sordum. Bunun üzerine bu yaptığının bir çeşit sapıklık ve taciz olduğunu belirttim. Bunun üzerine beni onu hiç kıskanmamamla suçlayacak gibi oldu, herkes yapar dedi, yaptığımın yanlış olduğunu biliyordum dedi ve niceleri... özür diledi fakat artık güvenim hiç kalmadı. Normal yaşantımızda da evin içinde beni çok taciz ediyordu ve bu durum beni çok rahatsız ediyordu. Çocukla aynı odadayken benim üzerime gelmesi, sıkıştırması, değişik hareketleri dolayısıyla çok uyardım. Pediyatriste gideceğimi ve bu durumlardan da bahsedeceğimi söyledim ama beni hep tiye aldı. Bu durumlar ortaya çıkmadan önce de terapi desteği almasını söylediğim oldu ama beni hiçbir zaman ciddiye almadı. Şimdi terapiye gitmek istiyor. Sosyal medya hesaplarını silmiş. Ama kendisine karşı maalesef pozitif bi duygum kalmadı. Bebeğim çok küçük. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Benzer durumu yaşamış arkadaşlar varsa nasıl bir yol izlediklerini bilmek isterim. Boşanmak için elimdeki 2 ekran görüntüsü yeterli olacak mıdır?

Herkese merhaba,
Öncelikle yaşadığım ilişkiden kısaca bahsetmek istiyorum. Eşimle 5 sene önce tanıştık. Eşimle tanıştığım zaman çevremde olan yakın zamanda tanıştığım lezbiyen bir kız arkadaşım eşim tarafından taciz edildiğini söylemişti. Ben bu duruma inanmamıştım çünkü kız arkadaşımın bana karşı bazı duyguları olduğunu düşünüyordum. O yüzden arkadaşlık ilişkime son verdim ve geçen 3 yılın ardından bu kişiyle evlendim. Şu an 1.5 yaşında bir bebeğimiz var. Telefonumun arızalanması üzerine kendisinin bebekle dışarı çıktığı bir zamanda telefonundan sosyal medyaya bakmak istedim. Bu arada eşimin bana karşı bazı cinsel şiddet içerikli konuşmaları da oluyordu. En sonuncusu dün gerçekleşmişti. Bunun üzerine sinirlenip kendisine bu durumu belli ettim ve özür diledi. Zaten özür dilemesi çok sıradan bi durumdur. Neyse... Instagramdan gündemdeki polatlara bakayım diye elime telefonunu alınca storyler kısmında hiç tanımadığım kadınların ön planda olduğunu gördüm. Bu da bana garip geldi ve mesajlarına girdim. Mesajlarda ortak arkadaşımız bulunan bir kıza attığı merhabalar mesajı ve mütemadiyen gönderilen alev emojilerini gördüm. Kızdan herhangi bir dönüş yoktu. Biraz daha aşağıya inince bu sefer yabancı uyruklu bir kadına attığı you re so hot gibi mesajını ve defalarca gönderilen alev emojilerini gördüm ve bu ilkisi bana yeterli geldiği için daha da eski mesajlarına bakmadım. ekran görüntülerini alıp mail adresime yolladım. eve geldiğinde bebeğimi uyuttum ve bana söylemek istediği bir şey olup olmadığını sordum. Bunun üzerine bu yaptığının bir çeşit sapıklık ve taciz olduğunu belirttim. Bunun üzerine beni onu hiç kıskanmamamla suçlayacak gibi oldu, herkes yapar dedi, yaptığımın yanlış olduğunu biliyordum dedi ve niceleri... özür diledi fakat artık güvenim hiç kalmadı. Normal yaşantımızda da evin içinde beni çok taciz ediyordu ve bu durum beni çok rahatsız ediyordu. Çocukla aynı odadayken benim üzerime gelmesi, sıkıştırması, değişik hareketleri dolayısıyla çok uyardım. Pediyatriste gideceğimi ve bu durumlardan da bahsedeceğimi söyledim ama beni hep tiye aldı. Bu durumlar ortaya çıkmadan önce de terapi desteği almasını söylediğim oldu ama beni hiçbir zaman ciddiye almadı. Şimdi terapiye gitmek istiyor. Sosyal medya hesaplarını silmiş. Ama kendisine karşı maalesef pozitif bi duygum kalmadı. Bebeğim çok küçük. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Benzer durumu yaşamış arkadaşlar varsa nasıl bir yol izlediklerini bilmek isterim. Boşanmak için elimdeki 2 ekran görüntüsü yeterli olacak mıdır?
Mesajlar bile insanı delirtmeye yeterli ama en kötüsü kız arkadaşınız doğru söylüyordu demekki. Keşke o zaman direkt kesip atmak yerine biraz hemcinsinize itimat edip olayı deşseydiniz. Şu an böyle biriyle evli olmazdınız belkide..

Arkadaşımın bana karşı olan yakın ve romantik davranışları dolayısıyla bu ilişkiyi sindiremeyip iftira attığını düşünmüştüm. Hata yapmışım.

Bu durum daha bir kaç saat öncesinde yaşandı ve annemle konuştuğum zaman bana bir şans daha vermemi söylüyor. Ama bunu hazmedecek bir karakterim yok. merak ettiğim bu ekran görüntüleri boşanmamda ve çocuğun bakımı için gereken nafakayı alabilmem için yeterli midir?

Avukat tanıdıklarıma da soracağım ama telefonum serviste olduğu için kimseye ulaşamıyorum.

Sizi de dertlerimle yoruyorum ama şu an paylaşabileceğim kimsem yok.

Nasıl cinsel içerikli konuşmaları ve tacizleri oluyordu biraz detaylandırabilir misiniz?
dünkü konuşması dün gece çok iyiydin sen çok kişiyle yatmışsındır bu işte ustasın gibi bir şeydi. bunun üzerine kırık burnunu bir kez de benim kırabileceğimi söyledim. öyle deyince ben öyle söylemek istemedim. fantezi olsun diye dirty talk yapmak istedim gibi bir şeyler geveledi. Ama genel olarak beni aşağılayıcı konuşmaları da oluyor. işte yapmak istediğim iş hakkında tam senlik vasıfsız iş gibi... Bu arada tanıştığımızda gelip benim evimde hiçbir şeye destek olmadan kalan kendisiydi. O zamanlar dolar üzerinden maaş aldığım kıbrıs bağlantılı bir işte çalışıyordum. ve onun hayalinde göremeyeceği paraları kazanıyordum. pandemi ve sonrasında hamilelik dolayısıyla çalışamadım. ve bebeğimle zaman geçirebilmek onu bırakıp gitmemek için bir daha eski sektörümde çalışmamayı düşünüyordum. Kendisi doktoralı fakat asosyal ve duygusal zekası olmayan birisi. annesi ve babası sürekli olarak kendisini ezme ve aşağılama halinde hala daha. şu an bunları yazarken karşımda diz çökmüş şekilde benimle konuşmaya çalışıyor. napacağım bilmiyorum.

Bi de herkes yapıyor demesi 😂
benim de bu tarz mesajlar aldığımı söyledim. kimisi dener naber yazar bırakır kimisi de sapıkça bıkmadan usanmadan mesaj atar. kocamın böyle bi sapık olduğunu bilmiyordum dedim. şimdi konuşmuyorum diye kağıtlara bir şeyler yazıyor. git diyorum gitmiyor. merak ettiğim şey bu durumlar boşanma için yeterli midir?

benim de bu tarz mesajlar aldığımı söyledim. kimisi dener naber yazar bırakır kimisi de sapıkça bıkmadan usanmadan mesaj atar. kocamın böyle bi sapık olduğunu bilmiyordum dedim. şimdi konuşmuyorum diye kağıtlara bir şeyler yazıyor. git diyorum gitmiyor. merak ettiğim şey bu durumlar boşanma için yeterli midir?
2 sohbet dışında alttakilere bakmamışsınız zaten, kim bilir neler çıkacaktı. Bağımsız ve tarafsız yargımız :) ne karar verir bilemem ama bence bir avukata danışın. Benim bildiğim kadarıyla tabiki bu yazışmalar da aldatmaya giriyor ama adam boşanmak istemiyorum dediği an dava çekişmeliye dönüyor. O yüzden eliniz ne kadar kuvvetli, o kadar iyi.

Ayrıca adama şuan sövmek yerine gerçekten kendimi sizin yerinize koyup bir iki şey daha söyleyeceğim. Genç bir kadınsınız o hödüğe bir evlat vermişsiniz, ve bu adam gözü dışarda ordan burdan millete tam bir SAPIK gibi mesajlar alevler ateşler yolluyor. Mideniz kaldırmıyor değil mi? Bebeğimin babası böyle bir adam olsa iğrenirdim. Affetmek geçmiyordur umarım aklınızdan.Bebeğinizin küçüklüğüne de takılmayın, çünkü şimdi affederseniz yine yapacak. Umarım ekonomik özgürlüğünüz vardır?

bebeğim kız olsaydı bu durumdan şüphelenebilirdim. ama pedofili olduğunu düşünmüyorum. çocukluk travmaları ve ailesini düşününce tacizci bir karakter olması da gayet yerinde oluyor aslında. asla takdir edilmediği ve sevgi görmediği bir ortamda büyümüş. cinsel açlığının da buna dayalı olduğunu düşünüyorum. ama bunlar ona karşı sempati beslemem için yeterli değil maalesef.

X