aldatılma zinciri

Aranızda ilişki oldu diye bu adamla evlenip hayatınızı aldatılarak geçirmeyi mi düşündünüz?

hayır sadece inanıp güvendiğim ve kimseyle yaşamadıklarımı yaşadığım kişi tarafından bunlara maruz kalmak beni çok üzdü psikolojim bozuldu
Hayat size daha neler öğretecek,verilmiş sadakam varmış diyeceksiniz.Hiç kimseye bu kadar güvenmeyin,hayata kaldığı yerden devam edip önünüze bakacaksınız.

Aldatmayı seven adamda bu şekilde kişilerle beraber olduklarında ben hata göremiyorum artık ya :/ Affetmişsiniz, adamın da huyu bu yani. Ben birini aldatıyor olsam affedilsem yine aldatırım. Neden yüzümü eğeyim ki?

Niye acımasız olayım ki? sizi tercih etmesini beklemediniz mi? bütün hırsınız onların nişanlanması
umarım yaşadığımı yaşamazsınız. bütün hırsım o falan değil. yıllarımı verdim, kimseyle yaşamadıklarımı yaşadım neden çünkü o da benim gibi aşık sanıyodum, sonra bunları öğrenmek çok ağır

Sırf adamla evlenmek ve kendine bağlamak için cinsellik yaşamak da ne bileyim…

Adamın kendi ise her gün başka kızla cinsellik yaşıyor. Bunu mideniz nasıl kaldırıyor ya.
bana iftira atıyorsunuz. umarım yaşadıklarımı yaşamazsınız. birisine aşık olup güvenip inanmanın karşılığı bu mu olmalı?

Tamam şimdi anladım seni. Derdin aslında affetme affetmeme, başkasıyla nişanlanma nişanlanmaması değil; asıl derdin ilk cinsel deneyim(buna anlam yüklemen), şuursuzca güvendiğn( ama aslında baya baya ayak üstü uyutulup alice harikalar diyarına yol alman)
bu pislikle cinsellik yaşadın diye evlenseydin hayatın kararırdı ama evet keşke daha uyanık olsaymışsın. Baya baya saftıranmışsınki adam uzun süre hepinizi uyutmuş. Kendine yüklenme. Hazmetmen zor özellikle senin gibi saf düşüncelerde olan biri için. Bide seviyorsundur falan sen şimdi. Krize girmişsindir sinirden üzüntüden. Nasıl yapar bunu diye… hepimizin başından iyi kötü şeyler geçti. Böyle yaşıya yaşıya kazıklanmamayı öğrenecek pişceksin.zaman öylede böylede geçicek, boşyere yıpratma kendini.. bidahada götü başı oynadığını hissettiğin adamın hayatına geri dönmesine izin verme…

bana iftira atıyorsunuz. umarım yaşadıklarımı yaşamazsınız. birisine aşık olup güvenip inanmanın karşılığı bu mu olmalı?

Ben cinsellik yaşadım diye kimseye bağlı olmam bir kere. Cinselliği kendim istiyorum diye yaşarım, bunu evlilik için bir dayatma olarak bir koz olarak kullanmam.

Yahu aldatan adamın daha güvenilecek neyi kalmış sevilecek neyi kalmış? Siz aldatır mıydınız onu? Aldatıp pişmanım deseniz affeder miydi? Sağlıklı düşünmüyorsunuz.

Bu arada adamın ilki falan değilsiniz kandırmış sizi.

Bu şahıs evlense de aldatır boşuna üzülmeyin .
Çocukluk aşkım vardi birtane uzun sürmüştü ilişkimizde aldattı beni yıllarca peşimde kostu asla affetmedim çünkü bir kere yapan birdaha yapar .
Şimdi sevdiğim insanla evliyim mutluyum
Ozaman aşamam birdaha güvenemem sanıyordum ama gayette hepsi geçiyor gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…