aldatılma zinciri

Bir kadın yıllarca aldatıldığını anlamıyorsa anlamak istemiyordur, görmezden geliyordur. Aksi mümkün değil. Bu adam yıllarca hiç açık vermeden en az iki kadını idare etmiş olamaz.

Ovvvv beddua. Kocam aldatırsa eski kocam olur

Aranızda cinsel şeyler paylaştığınız için mi affettiniz? Cinsellik oldu diye mi bu kadar yıkıldınız. Tabu mu sizin için Cinsellik?

Cinsellik yaşamanız suçunuz değil.Bunun sonucunda benimle evlenir demeniz sizin suçunuz. Cinsellik sizin için tabuysa, yetişme şeklinize ters ise uzak duracak sizin gibi düşünen adamla olacaksınız.Sizinle onu , onunla başkasını aldatan adamlara "kıymetlim" muamelesi yapmayacaksınız.

Ne kolay inanıyorsunuz herşeye ya.

Şükret kurtulmuşsun. Böyle bir adamla evli olmakk mı istiyon anaaa Cinselliğe takılma. O konuda sizi kandırmamış. İstemişsiniz yaşamışsınız. Zorlasına başka bişey diyorlarr.

teşekkür ederim, gerçekten anladınız beni olay aynen böyle ve çok üzülüp çok yıprandım saatlerce günlerce ağladım yemeden içmeden kesildim başıma bunlar geldiği için, bir daha hayatımda kimseye güvenemem ve sevemem psikolojim bozuldu sanırım

Aranızda cinsel şeyler paylaştığınız için mi affettiniz? Cinsellik oldu diye mi bu kadar yıkıldınız. Tabu mu sizin için Cinsellik?
evet öyle bir ailede büyüdüm ve sadece bir kere görüştük diğer kızla aramızda bişey yaşanmadı biz ayrıyken oldu demişti, aylarca konuşmamıştım, daha sonra barıştık, ve bunları öğrendim günlerce ağladım yemeden içmeden kesildim, meğer en başından beri tek değilmişim her şey yalanmış

evet benimde onun içinde tabuydu, aynı benim gibi sanıyodum ilkiyiz birbirimizin aşığız sanıyodum evlilik lafını hep kendisi açıyodu, günlerce ağladım yemeden içmeden kesildim

evet benimde onun içinde tabuydu, aynı benim gibi sanıyodum ilkiyiz birbirimizin aşığız sanıyodum evlilik lafını hep kendisi açıyodu, günlerce ağladım yemeden içmeden kesildim
Onun için tabu değilmiş,sırtlanın tekiymiş.Siz onu kendiniz gibi sanmışsınız.
Bundan sonra kendinize kıymet verin.Yol kazası gibi düşünün . tamamen hayatınızdan çıkarın,böyle adamlar hep geri dönme ,bir aranma hâlinde olurlar kanmayin.Hayat dan aldığınız bu dersi cebinize koyup yolunuza devam edin.

Senin başına gelen bi çok insanın başına geliyor, yanlız değilsin merak etme.(ama kadın ama erkeğin..)böyle böyle insanlık duygularını çekip alıyolar insanın.canını yine yakarlar diye korkarsın falan bi süre sen şimdi. ama geçicek merak etme. Tabi Körü körüne de dört nala koşma bundan sonra. Şimdi kendine yapacağın en güzel iyilik; yazışmaları hemen sil(okuyosundur bak bana seni seviyorum demişti, bak bana evlenelim demişti…) sonra onla ilgili hayaline gelen tüm iyi anılarıda sil, unutma kötü bir insan bu!düşünmeyi bırak.Sosyal ağlardan engelle. Kızıda engelle(ark olmasanız bile senin bakacağını düşünceği için herkese açık foto yayınlar o hasba şimdi) Bedenimi ve beni kullandı diye de düşünüyosundur. Kendini aşağılama eziyet etme.gittikten sonra bile sana zararı dokunmasına izin veriyosun.. zamana bırak herşeyi..

teşekkür ederim, gerçekten tüm düşüncelerimi okumuşsunuz… o adamı suçlamaktan kendimi suçlama kısmına geçtim, benim hatam güvenmemeliydim inanmamalıydım bu kadar salak olmamalıydım gibi… çok üzgünüm

Olayın "evleneceğiz, pembe panjurlu ev ve 3 çocuk" hayalleriyle gerçekleştiğini sanmıyorum. Bu konudaki erkek diye tanımladığımız yaratık, muhtemelen karşısındaki kadının duygusal dünyasındaki bir kaç noktayı keşfedip, ona oynamış. Malum sözlükte kocaman bir başlık var "erkeklerin seks için aşık taklidi yapması". Bu vatandaşın da yaptığı tam olarak bu. Karşısındaki kadının duygusallığını kullanmış. Seviştiği için kullandı etiketi basanlara acayip kılımdır. Bu kadın seviştiği için üzülmüyor, sevişmek için duygularının kullanıldığına üzülüyor. Asıl asalak kene olan o erkeğimsi, seks için açık sözlü olsa reddedileceğini bildiği, üstüne de kendisini boynuzlamayacağından ve bağlılık kuracağından emin olacağı konu sahibine aşık taklidi yaparak elde tutuyor.
Konu sahibinin tek hatası, aldatan bu şahsı affetmesi. Onun da nasıl olduğunu yine tahmin edebiliyorum ama uzatmayacağım.

Konu sahibi, her yerden engelle önüne bak. Bu saatten sonra yapabileceğin en maktıklı hareket bu.

Suçlamak niye ? İnsani bişeyler yaşamışsın, sadece çok güvenmişsin anlam yüklemeni sağlamış g.t herif.. senin tek hatan hayatına dönmesine izin vermen. Eksin ise acemi olman ilişkilerde..şimdi elini ateş yaktı, şu közü al deseler alırmısın elinle? Almazsın, yancağını bilirsin maşa kullanırsın demi? artık ilişkilerinde yaşıcağında bu…

evet teşekkür ederim, gerçekten bana söylediği sözleri duysanız ben sanmıştımki ilk sevgilisiyim, her konuda ilkiyim, bana aşık, öyle şeyler söylüyordu çünkü… ama gördümki ben bir salakmışım, şuan o ölmüş gibi düşünüyorum ama psikolojim bozuldu nasıl toparlanıcam hiçbir fikrim yok

keşke hiç tanışmasaymışım keşke… bana yaşattığı kötü şeylerin psikolojimdeki bozulmayı nasıl düzelticem bilmiyorum

Sen yap bakalım bir başka erkekle konuş görüş nasıl kendini kapı önünde bulursun
Sende kapı önüne koyman gerekir
Affedip tepene çıkarırsan oda tepene şeyder mıçar

Ayrıl barış ilişkiler çok tehlikeli. Ne arıza çıkarsa bu ilişkilerde çıkıyor. Bence sündürmektense ilk ayrılışta kesip atmak en mantıklısı. Ama çok seviyordum?? O zaman ayrılma, ayrılmaya mı karar verdin geri barışma kafan rahat olsun. Bu genel bir yorumdu.
Aldatılma kısmına gelirsek ilk aldatılma sizin suçunuz değil. Hiç kimse aldatılmayı hak etmez. Aynı kişi tarafından ikinci aldatılma sizin suçunuzdur çünkü ilk aldatilma diğerlerinin de habercisidir. Hayatınıza kaldığınız yerden devam etmekten başka şansınız yok. Kaldıramıyorsanız psikolojik destek size iyi gelecektir. Başka da bir şey diyemeyiz size gidin intikam alın, asın kesin dünyayı dar edin türünden bir öneri sizin hiçbir işinize yaramaz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…