aldatılma zinciri

lifely

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
629
-50
31
uzun süreli ilişkimde aldatıldığımı öğrendim. daha sonra inkar etti beni sevdiğini söyledi. aradan biraz zaman geçti ve bu sefer öğrendiğim şey şuydu, benle ilişkisi varken benden bir yıl önce başka birisiyle ilişkisi varmış ve devam ediyormuş, yani o kızıda benimle aldatmış, üstelik hepimize evlenelim dedi, benden önceki kız her şeyi öğrendi ve hiçbir şey olmamış gibi şu an nişan hazırlığı yapıyorlar, resmen kullandı beni, kimseye güvenmiyorum artık, bunlar nasıl insanlar? kıza biz ayrı olduğumuz dönemde hata yaptım demiş, oysa biz uzun süredir ayrıl barış da olsa devam ediyorduk ve evlenelim diyordu
(şu an sorunum bütün bunları nasıl aşacağım? inanıp güvendiğim ve kimseyle yaşamadıklarımı yaşadığım kişi tarafından bunlara maruz kalmak beni çok üzdü psikolojim bozuldu, herkes sende affetmişsin demiş, yaşanan detayları bilmeden acımasız yorumlar yazmışsınız…bizim aramızda cinsel şeyler yaşandı, birbirinizin ilkiyiz sanıyordum, evleneceğimizi söylediği için böyle şeyler olacağı aklımın ucundan bile geçmemişti, biz ayrıyken beni aldattığı kızla sadece bir kere görüştü, ama işte sonra bunları öğrendim hala kendime gelemiyorum)

Son düzenleme:
uzun süreli ilişkimde aldatıldığımı öğrendim. daha sonra inkar etti beni sevdiğini söyledi. aradan biraz zaman geçti ve bu sefer öğrendiğim şey şuydu, benle ilişkisi varken benden bir yıl önce başka birisiyle ilişkisi varmış ve devam ediyormuş, yani o kızıda benimle aldatmış, üstelik hepimize evlenelim dedi, benden önceki kız her şeyi öğrendi ve hiçbir şey olmamış gibi şu an nişan hazırlığı yapıyorlar, resmen kullandı beni, kimseye güvenmiyorum artık, bunlar nasıl insanlar? kıza biz ayrı olduğumuz dönemde hata yaptım demiş, oysa biz uzun süredir ayrıl barış da olsa devam ediyorduk ve evlenelim diyordu

Garip olan bi durum yok. Sizler affediyosunuz onlarda aldatmaya devam ediyor

Nasıl bir çözüm istiyorsunuz? Dertleşelim mi? Sürekli affettiğiniz için adamın yüzsüzleştiğini mi söyleyelim. ne istersiniz

Seri aldatıcı..

Son düzenleme:
E siz de affetmişsiniz.
Nişanlanacak olan kızı neden suçluyorsunuz? O da siz gibi affetmiş.
bizim aramızda cinsel şeyler yaşandı evleneceğimizi söylediği için böyle şeyler olacağı aklımın ucundan bile geçmemişti, biz ayrıyken beni aldattığı kızla sadece bir kere görüştü

Tamam işte siz sürekli aldattığı halde affetmişsiniz.

Nişanlanacağı kız da aynı şeyi yapmış sizin gibi affetmiş.

Onlar evlenirler adam da sizi sevgilisi yapar işte nasılsa yine affedersiniz.
sürekli aldattığı halde affettim mi dedim? yaşananları bilmediğiniz için çok acımasız yorum yazmışsınız

Evet, nişanlanan kendisi olsa bu konu açılmayacaktı
Değişik kafalar..
E kadınlar böyle olursa bazı karaktersiz herifler de bunu değerlendiriyor işte.
Adam nasıl da değerlenmiş gözlerinde. Resmen beni tercih etti kavgası yapmışlar diğer kızla. Adam affedilmeye alışkın evlenince rahat duracak mı sanıyorlar acaba ?

Bu yine de aldatmasını meşru kılmaz.
Size tavsiyem evlilik vaadlerine inanıp kimseyle cinsellik yaşamayın. Belli ki bunu kaldıracak yapınız yok, sırf cinsellik yaşadınız diye aldatılmayı sineye çekmişsiniz.
Yaşamayın... Hayır evliliğin garantisi mi var?Belki başka şey olur ayrılırsın, belki ölür de ayrılırsın. Eski Türk filmlerinde kaldı bu evlilik vaadiyle ilişki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…