Aldatilma süreci kafam çok karışık yardım ve edin

Bebeğim var olan bebeğim ve bana olur. Ada

Nasıl bu kadar peşin konusabiliyorsunuz. Buradan okuduklarima baktığımda aldatma sonra iki tarafta hatalarını anlayıp bambaşka güçlü bir ilişki kurabiliyor. Hem insan mesela evlendiği kişinin daha önce birini aldattığını bilemez demi. Belki sizin evlendiginiz yada evleneceginiz kişi daha önce birini aldatmış ama şuan onun ne kadar saçma bişey olduğu bilip bilinçli akıllı biriyse asla böyle birşey birdaha yapmacak biriyse. Niye herşeyi kestirip atma taraftariyizki. Hayat üzülmek için çok kısa bir sana verip bekleyeceğim. Yaparsa tekrardan inanın. Adam kendine yapar.ama yapmazsada bebeğim eşim ve ben bir ömür boyu aile olarak kaliriiz ve bebeğimiz aile ortamında büyümüş olur
4 aydır aldatıliyorsun 120 gündür defalarca yalan söylemiş ruhun duymamış
Kemal'in yapmaz haklısın

Benim böyle durumlarda en çok korktuğum ve boşanmayı mantıklı bulmama sebep olan şey
-hastalık- riski. Adam eve zührevi hastalık taşıyabilir. , Cinsellikle size, ortak kullanılan tuvalet yoluyla evde herkese bulaşma riski vardır.

Bari kaynana ile beraber oturuyorsunuz galiba evi ayırın. Adama hiçbir şey olmamış hissi yaşatmayın. Bedeller ödesin
Test sonucum temiz çıktı evimiz ayrı kaynanamlar il dışında kalmaya geliyorlar bazen. İlişki zaten 1 kere olmuş sanırım

İnsanın bebeği olunca herşey o kaadar kolay olmuyor. Belki bir hataydı oda pişman. Anlamadığım benimde hatalarım va doğumdan sonra çok kötü olmuştum aşırı sinirli gergindim. Kocamla kaynanamla sürekli kavga ediyordum. Kadınlık görevimi yerine getirmiyordum. Belki de ben onu surukledim bu yola. İşte çıkan olumsuz olaylari başına kakiyordum eşimi sürekli assaliyordum. Kucumsuyordum başarısızlıklarını yüzüne vuruyordum

Ee şimdi eşin kıymetli mi oldu? Aldatınca artık küçümsemiyor musun?

Bak aldatıldım ama eşimin pişman olduğuna inandım evliliğime şans verme kararı aldım sonucu ne olursa olsun affettim ya da kabullendim de aslan gibi kararının arkasında durursan amenna, sana kimse bişey demez

Ama hem unutamıyorum, affedemiyorum, benim yüzümden de olmuş olabilir vs vs diye bahaneler kılıflar, yumuşatma çabaları samimi değil sen de farkındasın ki bahanelerin ardına sığınıyosun. O zaman sana burda kimse istediğin yanıtı vermez

Açıkça konuşalım kocan gidip sadece fiziksel bişey yaşamamış. Eskorta gitse daha iyi bence. Ama 4 ay aynı kişiyle ilişki sürdürmüş. Demek ki duygusal bir durum da var. Sen de affedip devam ettiğinde ya bu kişiyle de devam edecek ya da bir süre sonra başka heyecanlar arayacak. Ya da evet artık sadık kalabilir ama sanma ki sürekli böyle kendini suçlu hissedip ayağına kapanacak. Eee yeter be kendin affettin sus otur boğma beni diye üste çıkacak yakında.

Yani affetiysen artık konuyu kapat yeni bir başlangıç yapın. Unutamıyosan da çözüm belli boşayacaksın.

Ee şimdi eşin kıymetli mi oldu? Aldatınca artık küçümsemiyor musun?

Bak aldatıldım ama eşimin pişman olduğuna inandım evliliğime şans verme kararı aldım sonucu ne olursa olsun affettim ya da kabullendim de aslan gibi kararının arkasında durursan amenna, sana kimse bişey demez

Ama hem unutamıyorum, affedemiyorum, benim yüzümden de olmuş olabilir vs vs diye bahaneler kılıflar, yumuşatma çabaları samimi değil sen de farkındasın ki bahanelerin ardına sığınıyosun. O zaman sana burda kimse istediğin yanıtı vermez

Açıkça konuşalım kocan gidip sadece fiziksel bişey yaşamamış. Eskorta gitse daha iyi bence. Ama 4 ay aynı kişiyle ilişki sürdürmüş. Demek ki duygusal bir durum da var. Sen de affedip devam ettiğinde ya bu kişiyle de devam edecek ya da bir süre sonra başka heyecanlar arayacak. Ya da evet artık sadık kalabilir ama sanma ki sürekli böyle kendini suçlu hissedip ayağına kapanacak. Eee yeter be kendin affettin sus otur boğma beni diye üste çıkacak yakında.

Yani affetiysen artık konuyu kapat yeni bir başlangıç yapın. Unutamıyosan da çözüm belli boşayacaksın.
Haklısınız.

Test sonucum temiz çıktı evimiz ayrı kaynanamlar il dışında kalmaya geliyorlar bazen. İlişki zaten 1 kere olmuş sanırım
Evet 1 kere olmuştur sanırsan.
Siz kendinizi kandırıyorsunuz üyeler daha önce benzer konuları gördüğü için objektif yorum yapıyor
Sizin düşmanınız değiliz.. öfkenizi bize yönetmeyin

Senin kocan şeref.. diye herkesin kocası da öyledir böyle ikna et kendini
Öyle birşey demiyorum bu kadar emin konusmayin diyorum. Benim yaptığım hatayı yapıyorsunuz. Ve böyle bir şeylerden suphelenmeseniz buralarda da işiniz olmazdı diye düşünüyorum

Şöyle bir çıkmaz durum ki, adam bunu başka biri ile tekrar ederse hasbelkader, hastalık taşıyabilir onu diyorum. Çünkü saklıyor mecburen ve hicbisey olmamış gibi sizinle de devam ediyor. İnanın kaç tane bu şekilde kadın duydum namuslu şerefli ama kocasının getirdiği hastalıkla boğuşan. Onlarda boşanmadı. Bilmiyorum bu cana kastetmek bana göre.

Öyle birşey demiyorum bu kadar emin konusmayin diyorum. Benim yaptığım hatayı yapıyorsunuz. Ve böyle bir şeylerden suphelenmeseniz buralarda da işiniz olmazdı diye düşünüyorum
Keşke seninde buralarda işin olsaymış.
Ne biçim saf oldugunu anlardın

Merhaba 2 yıllık evliyim. Ve aldatildigimi öğrendim eşim iş yerindeki bir kızla beni 4 aydır aldatiliyormu 3 defa kızın evine gitmiş ben yokken sürekli arama konuşma olmuş telefon kayıtlarında gördüm.
Şu cümlelerden sonra konunun kapanması gerekiyordu bence.
Kafa karışıklığına sebep olabilecek en ufak bir şey yok.

Ya ben de bunu anlamiyorum ha. Ölüyorum bitiyorum aldatildim diye konu acip sonra da birden bin kaplan gucunde kendilerini aldatan kocalarini savunma moduna geciyorlar. Ne diye konu aciyorsunuz o zaman?! Hey Allah'im ya. Sabah sabah sinirim tepeme cikti. Neymis iyi babaymis. Iyi baba olsa cocugunu dusunur de sizi 4 ay boyunca aldatmazdi. 'Iyi baba' kavraminin da icini boylece bosalttiniz vallahi. Belki en bastan beri sizi aldatiyordu, 4 ay diye atmis ortaya. Size degil cocugunuza uzuldum yazik.

Bence siz de öncesinde eşinizi aldattiniz ve odestiginizi düşünüyorsunuz,ondan çok görmüyorsunuz eşinizin yaptıklarını affedebiliyorsunuz.Hatta eski üyeliği iptal olmuş eşini aldatan ve eşinden de şüphelenen bir üye vardı o olabilirsiniz

Off keşke tatile gitmeseydin galiba aldatılma sonrası beraber tatile gidince yasal olarak affettin sayılıyor ( ben hukukçu değilim arkadaşımın başına geldi ordan hatırlıyorum)

Boyle bir olay yasamadan önce bende sizin gibi dusunurdum. Evli misiniz bilmiyorum ama inanın gitmesi çok zor. Gidince olan benim babasız büyüyen kızıma olacak. Adam gider yine evlenir başka çocuklara babalık yapar. Ama ben kızımla tek kalırım. Hangi çocuk istedi anne babasının ayrılmasını. Çocuk için demek acizlik yada onu kullanmak değildir bence. Bir annenin kendini hiçe sayıp çocuğu için böylesi igrenclige bile katlanması unutmaya çalışması her kadının kaldırabileceği birşey değildir. Ama egerki bu olay tekrarlanirsa o zaman kesin giderim çünkü hata yanlışlara bir kez düzeltme şansı verilir

Evliyim evet. Kızınız neden babasız büyüsün? Sizin boşanmanız başka baba kız ilişkisi başka bir durum. Sizin sorumluluğunuz kızınızla kurduğunuz anne kız ilişkisi, eşinizin babalığı onu ilgilendirir. Sizin sorumluluk alanınızın dışında bir durum. Sırf sizinle evli diye çocuğuna babalık yapıyorsa eşinizin babalığını sorgulayın

Hangi çocuk ister peki babasının annesini aldattığını kabullendiğini bilerek yaşamayı? Üstüne bir de senin içim boşanmıyorum diyerek tüm sorumluluğu ona yüklüyorsunuz. Eğer kötü bir evlilik varsa her çocuk ister anne babası ayrılsın. Daha ömrümde benim için iyi ki boşanmadın diye annesini teşekkür eden tek bir kişi görmedim. Bu iğrençliğe katlanmaya çalışmak sizin seçiminiz takdir edilecek de bir yanı olduğunu düşünmüyorum.

Tekrarı olursa gidersiniz demek peki anlamadığım için soruyorum o zaman ne farklı olacak? Sizin düşüncenize göre yine çocuğunuz babasız kalmayacak mı? Şimdi aklı ermeyen bebek o zaman da babasına çok düşkün diyeceksiniz. Ne değişecek de tekrarı olursa kestirip atacaksınız anında?

Boyle bir olay yasamadan önce bende sizin gibi dusunurdum. Evli misiniz bilmiyorum ama inanın gitmesi çok zor. Gidince olan benim babasız büyüyen kızıma olacak. Adam gider yine evlenir başka çocuklara babalık yapar. Ama ben kızımla tek kalırım. Hangi çocuk istedi anne babasının ayrılmasını. Çocuk için demek acizlik yada onu kullanmak değildir bence. Bir annenin kendini hiçe sayıp çocuğu için böylesi igrenclige bile katlanması unutmaya çalışması her kadının kaldırabileceği birşey değildir. Ama egerki bu olay tekrarlanirsa o zaman kesin giderim çünkü hata yanlışlara bir kez düzeltme şansı verilir

İzleyerek Devam etme kararın bir kenara hatta ölürümde bırakmam diyorsan bile bu düşünce yapısını değiştir , bu şekilde sabit olduğunu o adam hissederse çocuğum babasız büyümesin derken çocuğun babanın eve getirdiği kadınları görerek, pişkince nolmuş arada eğleniyorum diyen bir babayı görerek büyür

bıçak kemiğe dayanmadan kadın boşanamıyor birinin el vermesini öylece bekliyor insan teselli bulmaya çalışıyor ister istemez.
huzurlu limanından ayrılmadıkça o şüphe de seni yiyip bitirecek
sen ne kadar söylesende içindeki ses hiç susmuyor .
yaşadım defalarca da gördüm
saf gibi huzurlu limanında kalmak yerine alttan alttan birikim yap işe gir atılım yap kursa git çabala sonra def et gönder .
delirmek istemiyorum kendimi seviyorum diyor isen her gün kendin için bir şey yap
aynı hamleleri yapıp farklı sonuçlar bekleyemeyiz değil mi?

Kendi ayaklarımın üzerinde durmaya çalışacam. Ama bebeğim çok küçük ve babasına ihtiyacı olduğunu görüyorum. Onun için demek istemiyorum çünkü bende istiyorum . Ona o şansı verip ve yapacağını merak ediyorum. Yanlışı yapabileceği sansida ona sunuyorum. Sadece uzaktan izleyeceğim umarım tekrar olur ve gitmem gerçekten kolaylaşır. Ama olacağını sanmıyorum köpek gibi pişman. Attığı her adımda arıyor eve geliyor prensesler gibi bana bakıyor. Hiç birşey yapmıyorum sadece izliyorum. Bu şansı vermenin nedeni onu çok assagiladim gururunu kırdım ağzıma geleni söyledim hayattan soğutur hale getirmiştim. Ailesine demedigimi bırakmadım bende az değildim yani. Karı koca iliskimizi kestim ki bunları durduk yere yapmıştım. Oda gitti gurrunu okşayan birine heralde

Bir şey söyleyeyim mi bu yazdıklarınızı biz çok okuduk. Adam affedildiğini bildiği için bir daha yapmaktan çekinmeyecek. Uygun anda yine yapacak ve bu sefer suçu size atacak. Senin yüzünden aldattım diyecek.
Siz başka bir kadının tenine dokunmuş ve onunla sevişmiş erkeğin koynuna girebilecek misiniz? Aynı tutkuyla sevişebilecek misiniz?

X