Aldatilma süreci kafam çok karışık yardım ve edin

Hala gorusmediklerine nasil eminsin ayrica? Ayni isyerindelermis?
İşini değiştirdi. Eşimi istediğim dk görüntülü arayıp kontrol edebiliyorum. Kendisi attığı her adımda haberdar ediyor işten eve evden işe yapıyor telefonunda yönlendirme var sağlayabileceği birşey yok ama yapmak isteyen bı yolunu bulur yapar biliyorum.

cok sevdiğim eşimin eline ve tenine başka bir ten değmiş ve o bana baktığı gibi bir başka kadına bakmış. aman allahim çok zor üstelik severken. Hadi sevmezsin aman olmasa da olur dersin ama böylesi çok yeni evliyken olacak iş değil. adınıza çok üzüldüm. ben olsam ne yapardım diye düşündüm. inanın düşüncesi bile kötü. gerçekten üzüldüm sizin için. evet standartları bozmak zor ama ben olsam bosanirdim. bunda belki ekonomik özgürlüğü olan biri olmam da etkilidir bilemiyorum. dönüşüm anne baba evi olacak olsa elbet çok düşünürdüm ama ben kimseye muhtaç değilim çok şükür maddi olarak. ha adama gelince o adamın donuna kadar alırdım kopek. o köpek de gider kiminle yattıysa onunla olurdu. çünkü afedersiniz ama kopek b.k yemekten vazgeçmez
Ekonomik özgürlüğüm suanlik yok. Çalışmak istediğimi söyledim üniversite mezunuyum. Olay olalı 4 ay oluyor. Dün Kur'an'a el bastı ailesi istedi. Kızım çok küçük bilmiyorum belki gerçekten pismandir düzelmiştir aklı başına gelmiştir. Bı hatasını bekliyorum açıkçası. Çünkü dün gitmeye kalktığımda beni bırakmadılar zaten evde kalabalık kaçma şansım dahi yok

Hadi bir hecelik bir ilişki olsa anlık hatadır pişmandır denebilir belki ama 4 koca ay gözünüzün içine baka baka aptal yerine koymuş sizi bu adam. Yakalandığına pişman aldattığına değil. Bir de bu adamla tatile çıkmışsınız. Döndüğümde her şey aynıydı demişsiniz ama anlamadım ben sizi ne farklı olacaktı ki? Hepi topu 2 senedir evlisiniz neyine alıştınız bu kadar minimum 18 sene kaldığınız ev gözünüze konforsuz geliyor? Şimdi affederseniz eşibizin tekrar aldatmayacağının garantisi var mı? Şimdiki şartların aynısı o zaman da geçerli olacak. Muhtemelen bu sefer de çocuğunuzu boşamama sebebi olarak kul

Hadi bir hecelik bir ilişki olsa anlık hatadır pişmandır denebilir belki ama 4 koca ay gözünüzün içine baka baka aptal yerine koymuş sizi bu adam. Yakalandığına pişman aldattığına değil. Bir de bu adamla tatile çıkmışsınız. Döndüğümde her şey aynıydı demişsiniz ama anlamadım ben sizi ne farklı olacaktı ki? Hepi topu 2 senedir evlisiniz neyine alıştınız bu kadar minimum 18 sene kaldığınız ev gözünüze konforsuz geliyor? Şimdi affederseniz eşibizin tekrar aldatmayacağının garantisi var mı? Şimdiki şartların aynısı o zaman da geçerli olacak. Muhtemelen bu sefer de çocuğunuzu boşamama sebebi olarak kullanacaksınız.
İnsanın bebeği olunca herşey o kaadar kolay olmuyor. Belki bir hataydı oda pişman. Anlamadığım benimde hatalarım va doğumdan sonra çok kötü olmuştum aşırı sinirli gergindim. Kocamla kaynanamla sürekli kavga ediyordum. Kadınlık görevimi yerine getirmiyordum. Belki de ben onu surukledim bu yola. İşte çıkan olumsuz olaylari başına kakiyordum eşimi sürekli assaliyordum. Kucumsuyordum başarısızlıklarını yüzüne vuruyordum

Eşiniz aldattığı için pişman değil yakalandığı için pişman. Pişman olan adan itiraf eder yakalanmayı beklemez. 4 aydır ilişki devam ediyorsa gönül bağı da vardır arada.
Ben bunu atlatırım affederim ve bir daha konuyu açmam gömerim derseniz devam edin. Ama ben devam edip unutanı görmedim. %90 boşanmadığı için

Eşiniz aldattığı için pişman değil yakalandığı için pişman. Pişman olan adan itiraf eder yakalanmayı beklemez. 4 aydır ilişki devam ediyorsa gönül bağı da vardır arada.
Ben bunu atlatırım affederim ve bir daha konuyu açmam gömerim derseniz devam edin. Ama ben devam edip unutanı görmedim. %90 boşanmadığı için pişman
Kendi ayaklarımın üzerinde durmaya çalışacam. Ama bebeğim çok küçük ve babasına ihtiyacı olduğunu görüyorum. Onun için demek istemiyorum çünkü bende istiyorum . Ona o şansı verip ve yapacağını merak ediyorum. Yanlışı yapabileceği sansida ona sunuyorum. Sadece uzaktan izleyeceğim umarım tekrar olur ve gitmem gerçekten kolaylaşır. Ama olacağını sanmıyorum köpek gibi pişman. Attığı her adımda arıyor eve geliyor prensesler gibi bana bakıyor. Hiç birşey yapmıyorum sadece izliyorum. Bu şansı vermenin nedeni onu çok assagiladim gururunu kırdım ağzıma geleni söyledim hayattan soğutur hale getirmiştim. Ailesine demedigimi bırakmadım bende az değildim yani. Karı koca iliskimizi kestim ki bunları durduk yere yapmıştım. Oda gitti gurrunu okşayan birine heralde

İnsanın bebeği olunca herşey o kaadar kolay olmuyor. Belki bir hataydı oda pişman. Anlamadığım benimde hatalarım va doğumdan sonra çok kötü olmuştum aşırı sinirli gergindim. Kocamla kaynanamla sürekli kavga ediyordum. Kadınlık görevimi yerine getirmiyordum. Belki de ben onu surukledim bu yola. İşte çıkan olumsuz olaylari başına kakiyordum eşimi sürekli assaliyordum. Kucumsuyordum başarısızlıklarını yüzüne vuruyordum

Boşanmak istemiyorsanız boşanmayın sizi zorla boşatacak değiliz ama bunun sebebi olarak çocuğunuzu kullanmayın. Şu an çok mu iyi bir aile hayatı veriyorsunuz ona dört dörtlük mü her şey de onun bebek olunca kolay olmuyor? Aldatılmayı hakettiniz yani o zaman, böyle mi diyelim? 4 ay boyunca yaşamış canının istediğini pişman olmamış, yakalanınca pişman olmuş birden.

Uzun bir tatile çıkınca her şey düzelecek mi sanıyordunuz ki ? Üzgünüm ama eşiniz büyük bir ihtimalle yine yapacak. Yine uzun bi tatile çıkarsınız ayaklarınıza kapanır siz de düzeninizi bozmaktan korkarsınız hayatınız böyle devam eder işte
Bir şans verdim ailem için bir şans ve oturup izliyorum olacakları. Bu süreçte de ayaklarımın üzerinde durmaya çalışacağım. Birdaha olursa anında kestirip atmak için. Aileyi yıkmak bu kadar kolay değil çekip gitmek o kadar kolay değil yaşamayan anlamaz bilemez. İnanın sadece mesajlaşma dahi olsa ayrılırım derdim. Ama başıma neler geldi gidemiyorum. İnsan yaşayınca çok farklı oluyor.

Boşanmak istemiyorsanız boşanmayın sizi zorla boşatacak değiliz ama bunun sebebi olarak çocuğunuzu kullanmayın. Şu an çok mu iyi bir aile hayatı veriyorsunuz ona dört dörtlük mü her şey de onun bebek olunca kolay olmuyor? Aldatılmayı hakettiniz yani o zaman, böyle mi diyelim? 4 ay boyunca yaşamış canının istediğini pişman olmamış, yakalanınca pişman olmuş birden.
Boyle bir olay yasamadan önce bende sizin gibi dusunurdum. Evli misiniz bilmiyorum ama inanın gitmesi çok zor. Gidince olan benim babasız büyüyen kızıma olacak. Adam gider yine evlenir başka çocuklara babalık yapar. Ama ben kızımla tek kalırım. Hangi çocuk istedi anne babasının ayrılmasını. Çocuk için demek acizlik yada onu kullanmak değildir bence. Bir annenin kendini hiçe sayıp çocuğu için böylesi igrenclige bile katlanması unutmaya çalışması her kadının kaldırabileceği birşey değildir. Ama egerki bu olay tekrarlanirsa o zaman kesin giderim çünkü hata yanlışlara bir kez düzeltme şansı verilir

Eşiniz pişman değil, yakalandığı için mutsuz sadece. Hem evde işini yapan bir kadın vardı hem de dışarıda gönül eğlendirdiği biri.
Bir daha güvenemeyeceğiniz adamı affetmeyin. Aklınızda soru işaretleri ile yaşamaktansa bosanip kurtulun. Hatta o iki rezil insanı iş yerine de rezil edin.
Boşanmak çözüm yolu degildir

Ben bunu atlatırım affederim ve bir daha konuyu açmam gömerim derseniz devam edin. Ama ben devam edip unutanı görmedim. %90 boşanmadığı için pişman
İnşallah atlatirim diyelim.

1kere aldatan yine aldatır değişmez kural
Senelerce içinizi yiyecek aldatıyor mu diye hayatınız zehir olacak..maddi imkan varsa hayatınızı kendinize alın

Yaşananlar unutulur mu?
Ya affedeceksiniz yada ayrılacaksınız
Ne ayrılıyorsunuz ne affediyorsunuz ortada kalan sizsiniz böyle olursa deli olursunuz
Tüm yazışmaları mutlaka kaydedin kayıtların nerde olduğunu da kimseye söylemeyin
siz eşinizi aldatsanız eşiniz sizi affeder miydi ?
Boşayın gitsin aldatmayı da ispatlarsanız tazminatını herşeyini alırsınız siz niye üzülüyorsunuz kendisi üzülsün
Bebeğim var olan bebeğim ve bana olur. Ada
1kere aldatan yine aldatır değişmez kural
Senelerce içinizi yiyecek aldatıyor mu diye hayatınız zehir olacak..maddi imkan varsa hayatınızı kendinize alın
Nasıl bu kadar peşin konusabiliyorsunuz. Buradan okuduklarima baktığımda aldatma sonra iki tarafta hatalarını anlayıp bambaşka güçlü bir ilişki kurabiliyor. Hem insan mesela evlendiği kişinin daha önce birini aldattığını bilemez demi. Belki sizin evlendiginiz yada evleneceginiz kişi daha önce birini aldatmış ama şuan onun ne kadar saçma bişey olduğu bilip bilinçli akıllı biriyse asla böyle birşey birdaha yapmacak biriyse. Niye herşeyi kestirip atma taraftariyizki. Hayat üzülmek için çok kısa bir sana verip bekleyeceğim. Yaparsa tekrardan inanın. Adam kendine yapar.ama yapmazsada bebeğim eşim ve ben bir ömür boyu aile olarak kaliriiz ve bebeğimiz aile ortamında büyümüş olur

Boşanmak çözüm yolu degildir
Ee niye o zaman buraya konu açıp ne yapmalıyım diye soruyorsunuz? Madem çözüm değil kabullenip yaşayın ne diyelim. O güvensizlik duygusunun da çözüm yok bu saatten sonra, ne yaparsa yapsın eskisi gibi olmayacak. Eve geç gelse, telefonuyla ilgilense, arkadaşlarıyla dışarıya çıksa hep aklınızda kuşku olacak. Sonra o kuşku sizi yiyecek, siz eşinize patlayacaksınız sürekli tartışma ortamı. Ee yaşayın madem böyle bir evliliği boşanmadan.
Bir dahakine gizlemeden aldatır nasıl olsa bu kadın beni boşamaz diye, üstüne yakalandığında da eskisi gibi ağlayıp sızlanmaz.

Merak ediyorum aldatan siz olsanız eşinizin ailesi durumu düzeltmeniz için sizi tatile gönderirmiydi😏

Erkekler için ne güzel ya dünya valla aldatan o ama kendini suçlayan kadın 🤷‍♀️siz zaten mantığa oturtmuşsunuz ki ben onu sürükledim bu yola diye.

Bakın sıfır abartı ile söylüyorum 6 aylık bir kızım var, aşırı zor bir lohusalık geçirdim eşime de anneme de kan kusturdum diyebilirim adamın saçı sakalı 6 ayda ağardı, peşimizse pervane adama çocukla yorgunluk ile çok haksızlık yaptığım oldu, cinsel hayat şuan ikimiz yüzünden de sektede yeni düzeliyor ama bu süreçte eşim hala bize bebek gibi bakmak ile meşgul oldu sen bana bunları yaptın deyip hop kendini birinin kollarına atmadı insan olan bunu yapmaz zaten böyle bir mantık yok. Her haltı yiyip yakalanınca pişman olanı ne yapayım ben 😡tabi yine de seçim sizin tek duam inşallah ben yanılırım eşiniz bir daha uçkur düşkünlüğü yapmaz kızınız için bari

Merak ediyorum aldatan siz olsanız eşinizin ailesi durumu düzeltmeniz için sizi tatile gönderirmiydi😏

Erkekler için ne güzel ya dünya valla aldatan o ama kendini suçlayan kadın 🤷‍♀️siz zaten mantığa oturtmuşsunuz ki ben onu sürükledim bu yola diye.

Bakın sıfır abartı ile söylüyorum 6 aylık bir kızım var, aşırı zor bir lohusalık geçirdim eşime de anneme de kan kusturdum diyebilirim adamın saçı sakalı 6 ayda ağardı, peşimizse pervane adama çocukla yorgunluk ile çok haksızlık yaptığım oldu, cinsel hayat şuan ikimiz yüzünden de sektede yeni düzeliyor ama bu süreçte eşim hala bize bebek gibi bakmak ile meşgul oldu sen bana bunları yaptın deyip hop kendini birinin kollarına atmadı insan olan bunu yapmaz zaten böyle bir mantık yok. Her haltı yiyip yakalanınca pişman olanı ne yapayım ben 😡tabi yine de seçim sizin tek duam inşallah ben yanılırım eşiniz bir daha uçkur düşkünlüğü yapmaz kızınız için ba

Benim böyle durumlarda en çok korktuğum ve boşanmayı mantıklı bulmama sebep olan şey
-hastalık- riski. Adam eve zührevi hastalık taşıyabilir. , Cinsellikle size, ortak kullanılan tuvalet yoluyla evde herkese bulaşma riski vardır.

Bari kaynana ile beraber oturuyorsunuz galiba evi ayırın. Adama hiçbir şey olmamış hissi yaşatmayın. Bedeller ödesin

X