Aldatilma süreci kafam çok karışık yardım ve edin

Merhaba 2 yıllık evliyim. Ve aldatildigimi öğrendim eşim iş yerindeki bir kızla beni 4 aydır aldatiliyormu 3 defa kızın evine gitmiş ben yokken sürekli arama konuşma olmuş telefon kayıtlarında gördüm. 1 haftalık eşimden ayrı kalıp ailemin yanına gezmeye gitmiştim. Geldiğimde amcama gitmek istedim eşimde işi vardı gelemedi akşam olduğunda arıyorum tlf acilmiyor normalde ilk aramamda tlf açılır. Eve geldi bı tlf kaybettik dedi yalan uydurdu inanmadım. Gece telefon kayıtlarına baktım ben evde yokken 1 haftalık süreçte ve daha öncesinde ara ara bu kızla konuşmaları vardı gün içerinde 3 5 kez arama var. İlişki olduğunda itiraf etti. 1 bebeğim var boşanmak istiyorum ama bir türlü gidemiyorum eşimin ailesi herkeyi biliyor. Süreci atlamamiz için her istediğimi yaptilar uzun bir tatile çıktık ama geri evime geldiğimde herşey aynıydı bı turlu unutamıyorum sürekli aklıma geliyor kafayı yiyecem. Eşim çok pişman hergun ayaklarıma kapanıyor ne istersem yapıyor pismanligini görüyorum ama ben kafamdan o olanları atamıyorum gitmek istiyorum ailemde bana bakar biliyorum ama cesaret edemiyorum insan konforunu alismisligini bırakamıyor gerçekten çok zor. Kendi evimde kaldikcada kafayı yiyorum nasıl ilişkiye girdiler ne zaman nerede düşünmekten deli olacam bebegimlede yeterince ilgilenemiyorum lütfen ne yapmalıyım
Evet yakalanmasaydi belki de yillarca devam edecekti ve o karidan emin olduktan sonra o sizi terkedecekti. Ya da o kariyi terkedip baska birine atlayacakti. Zina daha tatli geliyor sanirim.

2 yılda ne konforu ya bırakılmayacak? 2 yıl öncesine kadar baba evinde yaşamadınız mı? Hadi 20 yıldır bir düzenim var deseniz neyse de.
Konuya gelince evlendiğinizin 1 haftasında da mı aldatılmışsınız? siz ne zaman öğrendiniz? Çocuğu hangi kafayla yaptınız?
Çok haklısınız. Öyle düzende konforda yerin dibine batsın.

Önce insanın kendisine saygı duyması lazım

Hadi bir hecelik bir ilişki olsa anlık hatadır pişmandır denebilir belki ama 4 koca ay gözünüzün içine baka baka aptal yerine koymuş sizi bu adam. Yakalandığına pişman aldattığına değil. Bir de bu adamla tatile çıkmışsınız. Döndüğümde her şey aynıydı demişsiniz ama anlamadım ben sizi ne farklı olacaktı ki? Hepi topu 2 senedir evlisiniz neyine alıştınız bu kadar minimum 18 sene kaldığınız ev gözünüze konforsuz geliyor? Şimdi affederseniz eşibizin tekrar aldatmayacağının garantisi var mı? Şimdiki şartların aynısı o zaman da geçerli olacak. Muhtemelen bu sefer de çocuğunuzu boşamama sebebi olarak kullanacaksınız.

Merhaba 2 yıllık evliyim. Ve aldatildigimi öğrendim eşim iş yerindeki bir kızla beni 4 aydır aldatiliyormu 3 defa kızın evine gitmiş ben yokken sürekli arama konuşma olmuş telefon kayıtlarında gördüm. 1 haftalık eşimden ayrı kalıp ailemin yanına gezmeye gitmiştim. Geldiğimde amcama gitmek istedim eşimde işi vardı gelemedi akşam olduğunda arıyorum tlf acilmiyor normalde ilk aramamda tlf açılır. Eve geldi bı tlf kaybettik dedi yalan uydurdu inanmadım. Gece telefon kayıtlarına baktım ben evde yokken 1 haftalık süreçte ve daha öncesinde ara ara bu kızla konuşmaları vardı gün içerinde 3 5 kez arama var. İlişki olduğunda itiraf etti. 1 bebeğim var boşanmak istiyorum ama bir türlü gidemiyorum eşimin ailesi herkeyi biliyor. Süreci atlamamiz için her istediğimi yaptilar uzun bir tatile çıktık ama geri evime geldiğimde herşey aynıydı bı turlu unutamıyorum sürekli aklıma geliyor kafayı yiyecem. Eşim çok pişman hergun ayaklarıma kapanıyor ne istersem yapıyor pismanligini görüyorum ama ben kafamdan o olanları atamıyorum gitmek istiyorum ailemde bana bakar biliyorum ama cesaret edemiyorum insan konforunu alismisligini bırakamıyor gerçekten çok zor. Kendi evimde kaldikcada kafayı yiyorum nasıl ilişkiye girdiler ne zaman nerede düşünmekten deli olacam bebegimlede yeterince ilgilenemiyorum lütfen ne yapmalıyım
Yaşananlar unutulur mu?
Ya affedeceksiniz yada ayrılacaksınız
Ne ayrılıyorsunuz ne affediyorsunuz ortada kalan sizsiniz böyle olursa deli olursunuz
Tüm yazışmaları mutlaka kaydedin kayıtların nerde olduğunu da kimseye söylemeyin
siz eşinizi aldatsanız eşiniz sizi affeder miydi ?
Boşayın gitsin aldatmayı da ispatlarsanız tazminatını herşeyini alırsınız siz niye üzülüyorsunuz kendisi üzülsün

Adaltmış bir adamla aynı ortamda bulunmak nasıl konfor alnı oluyor aklım almıyor.
Sizi 4 yıldır aldatan adamla tatile çıktınız geri dönünce de sinir krizi mi geçirdiniz? Gerçekten mükemmel bir vizyonunuz var ne diyelim.
Boşanmayacağınız beli. şunu da bilseniz çok iyi olur 4 yıldır kadınla birlikte olduğuna göre belli ki aralarında cinsel çekim ve uyumu var. yani kadından vazgeçmeyecek ona göre kendinizi hazırlayın.
4 ay:)

Eşim derken kusman gerek bence. Bir de tatile mi gittin başka kadınla yatan yaratıkla. Ailesi de biliyor herkes biliyor ve sen evli mi kalacaksın?
Benim en çok zoruma giden ne biliyor musun ben aldatılırken herkes biliyormuş ve ben bilmeden o insanlar bana ne acımışlardır arkamdan oooo boynuzlu geldi falan demişlerdir. Salak diyen de olmuştur tabi. Neyse ben bunu hazmedemezdim
Bu arada 2 yılda bu hale gelmesi başka bir konu. Biz 10 yıllık evlilik 2 çocuktan sonra yaşamıştım bunları

Hangi konfor ya bozulan psikoloji bozulan özgüven bozulan güven saygı insanın hevesi kırıldıktan sonra herşey mükemmel olsa dönüp göz ucuyla bakmıyor.
2 yıllık yeni bir evlilikte demek ki aşk mask kalmamış ve karakteri bozuk biri.

Yine yapicagina yemin bile edebilirim..
simdi yakalandi diye agliyo yalandan timsah gozyaslari ayaklarina kapaniyormus yalanci kopek
Affederseniz dicekki karim bir iki ay/sene sonra affediyor. Devam edicek son olmicak üzgünüm
Hep suphe olucak. Ya herseyden once gitmis baska kadina olmus bunun daha otesi var mi. Gerekirse kalbime beton dokup lanet olsun diyip birakin su pislik adami ya

Siz bu hislerle şuan konfor alanında mı olduğunuzu düşünüyosunuz? Aldatılmanızın acısı öfkesi daha tazeyken zaten ayrılmamışsınız. Bundan sonraki süreçte zaten hiç ayrılmazsınız. Evliliğiniz bile çok taze ya bu nasıl bi insan siz bebeğinize analık yapma derdindeyken bu herif bebeğinize baba olmayı bile düşünmemiş ki size koca olabilsin

Siz ne derseniz deyin
Ne konu sahibi boşanır
Ne de kocası aldatmayı bırakır .
Boşunu o parmaklarınızı yormayın kimlere kimlere bu akıllar verildide yine en sonunda hepsi aldatan eşine döndü
Kadınlar baba evine dönüp milletin lafını çekecegine, aldatan kocasına dönmek istiyor. Evde tek naşıma dururum, koca da ne yaparsa yapsın mantığında. Karışan yok, ama eş kişisi aşık olduysa yandı.

pişman falan değil barışınca gene yapacak inanmıyorum bi kez yapan hep yapar ama senin bebeğin var iyi düşün

Daha cicim aylarınız sayılır. Henüz ikinci yılınızda ilişki tazeyken gitmiş sevgili yapmış. Aylarca beraber olmuşlar. Yaşlanınca kimbilir neler neler yapar size.
Yazık yapmayın bunu kendinize.
Siz aldatsanız o unutmak için böyle emek verir miydi?

X