Aldatilma süreci kafam çok karışık yardım ve edin

Ekonomik özgürlüğüm suanlik yok. Çalışmak istediğimi söyledim üniversite mezunuyum. Olay olalı 4 ay oluyor. Dün Kur'an'a el bastı ailesi istedi. Kızım çok küçük bilmiyorum belki gerçekten pismandir düzelmiştir aklı başına gelmiştir. Bı hatasını bekliyorum açıkçası. Çünkü dün gitmeye kalktığımda beni bırakmadılar zaten evde kalabalık kaçma şansım dahi yok
Kendine yapabileceğin en büyük iyilik işe girmek. Çocuğum küçük bahanelerinin arkasına sığınma sakın. Üniversite mezunuymuşsun sınava hazırlan atanmaya çalış. Asla vazgeçmeyecek çünkü. Ben tam 6 yıl mücadele verdim ama yok vazgeçmedi. En sonunda boşandım. Ama bu esnada gece gündüz demedim. Ders çalıştım atandım. Atandıktan 8 ay sonra bi kadınla mesajlaşmalarını yalaladım ve boşandım. Yani demem o ki düzelecek diye sakın ümid etme.

Merhaba 2 yıllık evliyim. Ve aldatildigimi öğrendim eşim iş yerindeki bir kızla beni 4 aydır aldatiliyormu 3 defa kızın evine gitmiş ben yokken sürekli arama konuşma olmuş telefon kayıtlarında gördüm. 1 haftalık eşimden ayrı kalıp ailemin yanına gezmeye gitmiştim. Geldiğimde amcama gitmek istedim eşimde işi vardı gelemedi akşam olduğunda arıyorum tlf acilmiyor normalde ilk aramamda tlf açılır. Eve geldi bı tlf kaybettik dedi yalan uydurdu inanmadım. Gece telefon kayıtlarına baktım ben evde yokken 1 haftalık süreçte ve daha öncesinde ara ara bu kızla konuşmaları vardı gün içerinde 3 5 kez arama var. İlişki olduğunda itiraf etti. 1 bebeğim var boşanmak istiyorum ama bir türlü gidemiyorum eşimin ailesi herkeyi biliyor. Süreci atlamamiz için her istediğimi yaptilar uzun bir tatile çıktık ama geri evime geldiğimde herşey aynıydı bı turlu unutamıyorum sürekli aklıma geliyor kafayı yiyecem. Eşim çok pişman hergun ayaklarıma kapanıyor ne istersem yapıyor pismanligini görüyorum ama ben kafamdan o olanları atamıyorum gitmek istiyorum ailemde bana bakar biliyorum ama cesaret edemiyorum insan konforunu alismisligini bırakamıyor gerçekten çok zor. Kendi evimde kaldikcada kafayı yiyorum nasıl ilişkiye girdiler ne zaman nerede düşünmekten deli olacam bebegimlede yeterince ilgilenemiyorum lütfen ne yapmalıyım
Öncelikle geçmiş olsun,çok zor durumlar gerçekten, siz affetmişsiniz bile..tatile bile çıkmışsınız..ama sizi yargılamıyorum çünkü hayatın gerçekleri de bambaşka..boşansan hakimin önüne atacağı 1000tl nafaka ile hayatın zorluğunu bebeginle tek başına yaşayacaksın, ailenin evine kaç gün sığacaksın..adam kısa sürede zaten evlenir,ama çocuklu bir kadının tekrar bir hayat kurması çok zor,boşanmak bunlara ceza değil ödül gibi...affedecekseniz bile tatile çıkmak yerine keşke biraz süründurseydiniz,evden kovsaydınız, gelip yalvarsın,aileler araya girsin..v.s bedelini ödetmeden affetmeniz olmamış..madem üniversite mezunusunuz iş konusunda hemen bir yol çizin kendinize,her zaman bir B planınız olur

Tatile giderek boşanma dava hakkınızı da kaybetmişsiniz yazık keşke bir avukata danışsaydınız önce.

Aynen geçen gün kuzenimin aldatıldığına dair konu açmıştım. Getcontact diye bir uygulama var insanlar seni kaydetti diye gösteriyor, kuzenim indirmiş 3 gün önce biri onu “boynuzlu” diye kaydetmiş. Acaba kim bilmiyoruz ama çok ağrına gitti
Napti kuzeniniz bu arada? Dehlemistir inşallah.

Nasil dayaniyorsunuz ya ? Aldatmak ne demek ne demek !!! Bi de konfor diyorsun ne konforu !!!! Gururun onurun yok mu ??? Hem bebegini hem seni aldatmis !!! Don git ailenin yanina bunu affedersen kendine saygin kalacak mi !!! Ya lutfen yapmayin boyle bir evde cocuk buyutulmezzz

Burada tam olarak ne soruluyor anlamadım. Hanımefendi eşiniz sizi aldatmış. Ne konforu ne osu busu. Lütfen kendinize ve bebeğinize sarılın. Bir yalana sarilarak geçirmeyin ömrünüzü. Yeniden çiçek açarsınız. Kalırsanız solarsınız.

İlk aldatması mı daha önce de yapmış mi sorardım. Eğer seni istiyorsa araya hülleci sokman lazım. Bi tane de sen bul 4 ay gez toz nasıl oluyormuş görsün. Bi tatile daha çıkarsınız unutsun diye.

Esiniz bile isteye gayet hayatindan memnun bir sekilde dolu dolu 4 ay bir iliski yasamis. Muhtemelen kiza karsi bis deyil duygulari. Cünki günde 4-5 kere telefonlasiyorlarmis. Is yerinde beraberlermis. Yani adam kendini kaptirmis. Kusura bakmayin Rabbim yardimciniz olsun ama sizce sizin bunu kanullenip evinizde kalmaniz normalmi?üstelik ayni yerde calisiyorlarmis, muhtemelen haala görüsüyorlar is yerinde. Kiz biliyormuydu esinizin evli oldugunu? Eyer biliyorsa is yerini arayin ikisinin yaptiklarini anlatim.

Sizin adiniza çok üzüldüm. Ama ben ayrıldıklarını pek sanmıyorum. Sadece kadının evine gitmemiştir siz evde yokken kadını da eve almıştır. Allah ikisinin de belasını versin. Kim bilir sizi nasıl kötüledi o kadının koynuna girmek için 😔

Lütfen asla affetmeyin. Hem bebeğiniz için hemde kendiniz için boşanma davasını hemen açın. Zor olucak evet ama sonunda iyiki diyeceksiniz.

Kendine yapabileceğin en büyük iyilik işe girmek. Çocuğum küçük bahanelerinin arkasına sığınma sakın. Üniversite mezunuymuşsun sınava hazırlan atanmaya çalış. Asla vazgeçmeyecek çünkü. Ben tam 6 yıl mücadele verdim ama yok vazgeçmedi. En sonunda boşandım. Ama bu esnada gece gündüz demedim. Ders çalıştım atandım. Atandıktan 8 ay sonra bi kadınla mesajlaşmalarını yalaladım ve boşandım. Yani demem o ki düzelecek diye sakın ümid etme.
Bu surecte kendi ayaklariniz uzerinde durabilmek icin o uzuntuyle o bas agrisiyla ders calismanizi yilmamanizi , atanana kadar sabredebilmenizi , ve sonunda atanmanip bosanmanizi tebrik ediyorum

Ben de cok uzgunum, arkadaslar gibi dusunuyorum devam edecekt8r bu iliski devam etmese bile bir kere yapti bu ihaneti hazmetmek zor unutmak zor
Affettim sanirsiniz ama hicbir zaman bir daha guvenemezsiniz
Bazi seyler bedel odenmeden yasanmiyor sizin iyilesmeniz bosanmaniza bagli

Merhaba 2 yıllık evliyim. Ve aldatildigimi öğrendim eşim iş yerindeki bir kızla beni 4 aydır aldatiliyormu 3 defa kızın evine gitmiş ben yokken sürekli arama konuşma olmuş telefon kayıtlarında gördüm. 1 haftalık eşimden ayrı kalıp ailemin yanına gezmeye gitmiştim. Geldiğimde amcama gitmek istedim eşimde işi vardı gelemedi akşam olduğunda arıyorum tlf acilmiyor normalde ilk aramamda tlf açılır. Eve geldi bı tlf kaybettik dedi yalan uydurdu inanmadım. Gece telefon kayıtlarına baktım ben evde yokken 1 haftalık süreçte ve daha öncesinde ara ara bu kızla konuşmaları vardı gün içerinde 3 5 kez arama var. İlişki olduğunda itiraf etti. 1 bebeğim var boşanmak istiyorum ama bir türlü gidemiyorum eşimin ailesi herkeyi biliyor. Süreci atlamamiz için her istediğimi yaptilar uzun bir tatile çıktık ama geri evime geldiğimde herşey aynıydı bı turlu unutamıyorum sürekli aklıma geliyor kafayı yiyecem. Eşim çok pişman hergun ayaklarıma kapanıyor ne istersem yapıyor pismanligini görüyorum ama ben kafamdan o olanları atamıyorum gitmek istiyorum ailemde bana bakar biliyorum ama cesaret edemiyorum insan konforunu alismisligini bırakamıyor gerçekten çok zor. Kendi evimde kaldikcada kafayı yiyorum nasıl ilişkiye girdiler ne zaman nerede düşünmekten deli olacam bebegimlede yeterince ilgilenemiyorum lütfen ne yapmalıyım
1 haftalık karısını aldatan ve bunu sürdüren adam bir zahmet pişman olsun ama sizin son pişmanlık fayda etmez deyip tekmeyi vurmanız gerek. İsterseniz 5 tane çocuğunuz olsun bu adam sizi devamlı aldatacaktir.

X