Aldatilma süreci kafam çok karışık yardım ve edin

cok sevdiğim eşimin eline ve tenine başka bir ten değmiş ve o bana baktığı gibi bir başka kadına bakmış. aman allahim çok zor üstelik severken. Hadi sevmezsin aman olmasa da olur dersin ama böylesi çok yeni evliyken olacak iş değil. adınıza çok üzüldüm. ben olsam ne yapardım diye düşündüm. inanın düşüncesi bile kötü. gerçekten üzüldüm sizin için. evet standartları bozmak zor ama ben olsam bosanirdim. bunda belki ekonomik özgürlüğü olan biri olmam da etkilidir bilemiyorum. dönüşüm anne baba evi olacak olsa elbet çok düşünürdüm ama ben kimseye muhtaç değilim çok şükür maddi olarak. ha adama gelince o adamın donuna kadar alırdım kopek. o köpek de gider kiminle yattıysa onunla olurdu. çünkü afedersiniz ama kopek b.k yemekten vazgeçmez

Adaltmış bir adamla aynı ortamda bulunmak nasıl konfor alnı oluyor aklım almıyor.
Sizi 4 yıldır aldatan adamla tatile çıktınız geri dönünce de sinir krizi mi geçirdiniz? Gerçekten mükemmel bir vizyonunuz var ne diyelim.
Boşanmayacağınız beli. şunu da bilseniz çok iyi olur 4 yıldır kadınla birlikte olduğuna göre belli ki aralarında cinsel çekim ve uyumu var. yani kadından vazgeçmeyecek ona göre kendinizi hazırlayın.

adamın evini temizle donunu çorabını yıka gömleğini ütüle karnını doyur sırtını pışpışlayıp başkasına gönder
akıl alır şey değil

Eşim çok pişman hergun ayaklarıma kapanıyor ne istersem yapıyor pismanligini görüyorum
Eşiniz pişman değil, yakalandığı için mutsuz sadece. Hem evde işini yapan bir kadın vardı hem de dışarıda gönül eğlendirdiği biri.
Bir daha güvenemeyeceğiniz adamı affetmeyin. Aklınızda soru işaretleri ile yaşamaktansa bosanip kurtulun. Hatta o iki rezil insanı iş yerine de rezil edin.

Tabiki zordur fakat affetseniz bile her kavganızda yada herhangi sizi kırıcı bir laf ettiğinde aklınıza bu gelecek evde oturup dinleneyim vs dediğiniz boş anınızda bile belki aklınıza gelip ağlayacaksınız buradaki kimse size boşanın vs demeye hakkı yok bu sizin hayatınız sizin kararlarınız biz sadece empati yaparak size tavsiye verebiliriz ama ilk baştaki dediklerimi unutmayın ve mutlaka iyice düşünüp karar verin ayrılsanızda ayrılmasanızda sizin için zor bir süreç olabilir.

Yaşadığınız şey çok ağır ama şu an konfor alanı olarak gördüğünüz eviniz zamanla cehenneminiz olabilir.. ister istemez hep düşüneceksiniz, kafanızda kuracaksınız ve en sonunda bozulan sinirleriniz ve psikolojinizle suçlanan taraf bile olacaksınız.. üstelik 4 ay uzun bir süre,aralarinda gönül bağı da oluşmuş demekki,bunu yapan adam yine yapacaktır

Ben de bu evi terk edip aile yanına gitmeyi anlamıyorum. Yakalamışsın üstüne itiraf ettirmişsin, yedi sülalesine duyurmuş rezil etmişsin. Fırsat bu fırsat niye evden kovmuyorsunuz da kucağınızda çocukla aile evine dönüyorsunuz? Adam olayın sıcağıyla ne deseniz yapacakmış ayaklarınıza kapanmış. Git bir süre gözüme görünme deyin kovun, evin kilidini değiştirin boşanma davası açıverin.
Bu yüzsüzlere baskın basanındır yapacaksınız. Niye evinizden düzeninizden olasınız? Çocuğun bir ton eşyası vardır evde odasında. Onu niye ortamından koparıyorsunuz?

Gurur murur geçiniz o kısmı. Tek başına kurmadı o evi. Kim kusurluysa o gidecek. Ha eşyalarını atmayın, koyun plastik çöp torbalarına gelsin alsın ailesi.

Bunun dışında, her aldattığında tatile gidip barışmak sizin için sorun olmayacaksa da kırın dizinizi oturun adamla. Çünkü yakalandığı için pişman oldu, ben karıma çocuğumun annesine bunu nasıl yaptım demedi. Bir sonraki aldatmada daha dikkatli daha temkinli olur. Üçüncü de artık aldatma sayılmaz, çünkü zaten biliyor olacaksınız. Ve lütfen ama lütfen çocuğunuzun arkasına saklanmayın.

Ten uyumu varsa yandı asla bırakmaz kadını

Cokkk guzel bir söz duymustum ve sende duy istiyorum: Insanin kendisinide saygisi olmali, o yuzden hersey affedilmez.

Haklısınız.Esinize acimayin.Bugun yapar yarında yapar.

2 yılda ne konforu ya bırakılmayacak? 2 yıl öncesine kadar baba evinde yaşamadınız mı? Hadi 20 yıldır bir düzenim var deseniz neyse de.
Konuya gelince evlendiğinizin 1 haftasında da mı aldatılmışsınız? siz ne zaman öğrendiniz? Çocuğu hangi kafayla yaptınız?

Hanımefendi bir tepki mi verseniz ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Ne tepkisi bekliyorsun Burhan. Tepki verebilecek yapıda olsa tatile mı çıkar baba evine mi döner.
Kendi kendini terapi etmeye çalışıyor iç döküş bi nevi

Büyük konuşmak istemiyorum ama bir kere yapan net bir kere daha yapiyor. O pişmanlığı iki ay içinde gececek ve piskinligine geri devam edecek.

Vallahi nekadar dogru tespit ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…