Aldatilma süreci kafam çok karışık yardım ve edin

Zeynep ayak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2023
21
-14
25
Merhaba 2 yıllık evliyim. Ve aldatildigimi öğrendim eşim iş yerindeki bir kızla beni 4 aydır aldatiliyormu 3 defa kızın evine gitmiş ben yokken sürekli arama konuşma olmuş telefon kayıtlarında gördüm. 1 haftalık eşimden ayrı kalıp ailemin yanına gezmeye gitmiştim. Geldiğimde amcama gitmek istedim eşimde işi vardı gelemedi akşam olduğunda arıyorum tlf acilmiyor normalde ilk aramamda tlf açılır. Eve geldi bı tlf kaybettik dedi yalan uydurdu inanmadım. Gece telefon kayıtlarına baktım ben evde yokken 1 haftalık süreçte ve daha öncesinde ara ara bu kızla konuşmaları vardı gün içerinde 3 5 kez arama var. İlişki olduğunda itiraf etti. 1 bebeğim var boşanmak istiyorum ama bir türlü gidemiyorum eşimin ailesi herkeyi biliyor. Süreci atlamamiz için her istediğimi yaptilar uzun bir tatile çıktık ama geri evime geldiğimde herşey aynıydı bı turlu unutamıyorum sürekli aklıma geliyor kafayı yiyecem. Eşim çok pişman hergun ayaklarıma kapanıyor ne istersem yapıyor pismanligini görüyorum ama ben kafamdan o olanları atamıyorum gitmek istiyorum ailemde bana bakar biliyorum ama cesaret edemiyorum insan konforunu alismisligini bırakamıyor gerçekten çok zor. Kendi evimde kaldikcada kafayı yiyorum nasıl ilişkiye girdiler ne zaman nerede düşünmekten deli olacam bebegimlede yeterince ilgilenemiyorum lütfen ne yapmalıyım

Eşiniz aldattığı için pişman değil yakalandığı için pişman. Pişman olan adan itiraf eder yakalanmayı beklemez. 4 aydır ilişki devam ediyorsa gönül bağı da vardır arada.
Ben bunu atlatırım affederim ve bir daha konuyu açmam gömerim derseniz devam edin. Ama ben devam edip unutanı görmedim. %90 boşanmadığı için pişman

Fragmanı izleyip, salondan çıkmadıysanız filmin devamı gelir. Şu an olay sıcak diye sizi avutmuşlar ama bu da bitecek. Allah aşkına hangi konfordan bahsediyorsunuz? O boynozlar yatağınızda bir bir fırlayıp, rahatınızı derin yaralarla bozacak. Hazır ailenizde bakarken, kafa konforu yerine toto konforunu tercih etmeyin bir zahmet.

4 ay uzun bir süre, bir anlık düşülecek gaflet değil. Sıcağı sıcağına şimdi hareket edin. Unutmayacaksınız zaten hiçbir zaman. Hem gidebiliyorsunuz madem, neden bunu çekesiniz? Siz yapsanız çeker vururdu. Anında terk edip iletişim kurmayın. Bir ömür yeter ona bu. Özellikle erkek ailesiyle de muhatap olmayın. Aman paşalarının düzeni bozulmasın, el âlem de konuşmasın diye uğraşır onlar. Sizi sevdiklerinden değil

Hı bir de işin su boyutu var. Aynanın karşısına geçip, acaba daha mı güzeldi? Daha mı seksiydi? Ben çocuğunu doğurdum vücudum mu yıprandı? Diye diye... Özgüveniniz kaybolacak ve bir süre sonra Aldattığını unutup, kendinizi istemsizce küçümsemeye başlayacaksınız.

Benim aşırı güzel bir kız arkadaşım vardı İzmir'li. Aldatıldı ve bu süreci yaşadı. Gitti defalarca bıçak altına yattı, abarttı yani. şu an şişme bebek gibi. O makyajsız bile bebek gibi olan kız şu an korkunç duruyor. Çünkü aldatıldıktan sonra bize bile soruyordu gögüslerim mi kücüktü acaba? Popom daha mı kalkık olsaydı vs. Vs.

Kaldıramazsın bence...

Belkide adam kadini evine getirdi kendi yatağına konu sahibi nerden bilecek ne yaptigni evde de değilmiş

Sen bizden teselli istiyorsun ozaman soyle söyleyeyim 4 ay uzun bir zaman ama eşin emin ol onuda aldatmistir. Ten bağımlısıdir ondan ona ondan ona koşuyordur.kosacaktir da. Benim çevrem de vardı böyle biri adam 2 ayda bir sevgili değiştiriyordu 6 ay biriyle beraberdi evli olduğu halde ne mi oldu 1.5 aydır onuda başka kadınla aldatiyormus.

Senin evin yatağın karşıdakinin evi yatağı bu adamlara fark etmiyor.

Sizi şu an boşanmaktan alıkoyan tam olarak ne?

eşimin ailesi herkeyi biliyor. Süreci atlamamiz için her istediğimi yaptilar uzun bir tatile çıktık

Uzun bir tatile çıkmakla herşey halloluyorsa siz de aldatın, sonra uzun bir tatile çıkıp kaldığınız yerden devam edersiniz.
Madem bu işin çözümü bu kadar basit eşiniz ve ailesi itiraz etmez sanırım bu öneriye.
Bugün açılan başka bir konu vardı. Hanımefendi hamile olduğunu öğrenmesiyle birlikte kocasının başka kadınlarla konuştuğunu da öğrenmiş. Uzun süreli birliktelik değil konuşma olarak gerçekleşen bir aldatma.
Hanımefendinin aklındaki tek soru çocuğu doğurup doğurmama konusunda, evliliği bitirme konusunda bir şüphesi yok.
Normalde herkesin koşulları kendine deyip karşılaştırma yapmam.
Ancak o hanımefendinin de işi yok ve ailesinin yanına gitmek zorunda kalacak. Siz ailem destek olur ancak konforumdan ve alışılmış düzenimden vazgeçemiyorum diyorsunuz.
O halde oturup unutmuş gibi yapacaksınız.
Bu arada bir kere affeden hep affeder diyecek bir adamla evliliğinizi sürdürecekğinizi de aklınızdan çıkarmamanız lazım.
Böyle bir hayata alışabilir misiniz? Cevaplamanız gereken asıl soru bu.

Son düzenleme:
İnsanlar değişmez, sadece daha iyi yalan söylemeyi öğrenirler...
Eşin senden gizli 2. Telefon kullanmaya bile başlayabilir, o zaman hiç yakalayamazsin. Ben sana soyleyim er ya da geç tekrar yapicak.. kız da eşinin evli kldugunu bilip öyle kabul ediyorsa eşin kolay kolay bu kaçamakları bırakmak istemeyecektir

Çok üzücü çok zor bir durum. Allah sabır versin ben olsam ben de unutamam midem kaldırmazdı nefret ediyorum bu erkeklerden ya doyumsuz, arsız , ahlaksızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…